Oficerki

milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
22 sierpnia 2019 10:47
Ja również mam oficerki Laval jako treningowe i polecam ☺️
Wigorrr, - nigdy pastą swoich nie traktowałam, tak samo nigdy w swoim ponad 10 letnim życiu nie widziały prawideł 😉 Głównie czyszcze, co jakiś czas przesmaruje smarem do siodeł.
Mam prawie taki wymiar jak Ty, tylko stopę 3 rozmiary mniejszą i to bardzo utrudnia 🙁

Najchętniej bym kupiła te Lavale w obu kolorach 😵 No piękne są! I przyjemne cenowo w stosunku do innych związanych.
Znalazłam jeszcze trochę więcej zdjęć Busse Laval na czeskiej stronie  😜









Z tym że na zawody się nie nadają, ponieważ mają uchwyty na ostrogi
Wigorrr, od lat startuje w Petrie i De Niro z podpórkami na ostrogi i to nie L czy P, tylko C i CC... można 🙂
Wigorrr gdzie to przeczytałaś?  👀 tez  CC jechałam z uchwytem/podpórką  👀
Co to jest uchwyt na ostrogi? To coś z tyłu buta do ustabilizowania ostrogi?

I tego niby nie wolno?

A co z ostrogami (trzpieniami) mocowany mi bezpośrednio do buta?

Trener powiedział że w takich butach nie mogę startować w oficerkach z uchwytem - mocniejsze działanie, a komisarz oglądała ostrogi i nie zwróciła uwagi?
Wigorrr, nie ma nic takiego w przepisach. Sporo osób jeździ w oficerkach z podpórkami. Ja miałam ostrogi z podpórkami - działają tak samo i nie było problemu.
Pomóżcie bo już zgłupiałam  🙁 Za krókie czy nie za krótkie?
Dodam, że ja skoczek.







Za krótkie. Opadną jeszcze z 1-2 cm.
Siwaa, - zdecydowanie za krótkie, szkoda takich ładnych nóg na zbyt krótkie buty 😉
Myślicie, że brać 2 cm wyższe czy celować w 4? Bo tak patrzę na te zdjęcia i sporo mi jednak pod to kolano brakuje...
Milusia jak Busse Laval wypadaja rozmiarowo?
Brac rozmiar jak zawsze czy wieksze?
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
24 sierpnia 2019 17:21
Cobrinha-ja noszę 39 i takie zamówiłam o są super. Ogólnie bardzo wygodne buty ☺️
Bardzo dziekuje🙂
Kurczę narobiłyście mi chciejstwa na te lavale, ale się boję, że moja masywna łydka w takich wiązanych będzie wyglądać jak szynka.  🤔
Siwaa, 4
Moon   #kulistyzajebisty
28 sierpnia 2019 08:01
Wigorrr, tylko i wyłącznie pasta do butów. Żadnych od-siodłowych specyfików ;-)
Chociaż osobiście pastuję pastą do butów przed zawodami tylko :P a na co dzień przecieram mokrymi chusteczkami, jak się zakurzą.
A czy ktoś z Was miał problem z Cavallo Linusami albo innym modelem? Czy tylko ja mam takiego pecha, że po 3,5 miesiącu użytkowania wyglądają tak ja na zdjęciach. Cała skóra jest zdarta. Jeżdżę tylko 1 konia dziennie 5 x w tygodniu. Mam od 3 sezonów model termo butów od Cavallo i tam nic się nie dzieję... czyszczę je dokładnie w ten sam sposób, zresztą według zaleceń Cavallo. Próbują mi wmówić, że czyściłam je nie według zaleceń i dlatego tak się stało... żałuje i zdecydowanie nie polecam tej firmy. Mogłam zostać przy moich Tattini, które nawet po 4 latach nie wyglądają tak tragicznie jak Cavallo.
Moon   #kulistyzajebisty
30 sierpnia 2019 10:37
Natty89, nie pamiętam czy o to oficerki Cavallo chodziło, ale były tu na forum kiedyś osoby, którym tez w taki sposób odbarwiły się wewnętrzne cholewki.
Quanta chyba nawet pisała coś kiedyś na blogu, ale to chyba były oficerki Petrie.
ushia   It's a kind o'magic
30 sierpnia 2019 10:41
tak, petrie sie tak lubia powycierac
ale cavallo tez widywalam zdarte z lica

jezlei firma Ci nie uzna reklamacji to pozostaje tylko zabawa w dofarbowanie tej czesci - polecam strone multirenowacja.pl albo dobrego szewca (choc takich juz niewielu 🙂 )
[quote author=ushia link=topic=211.msg2885549#msg2885549 date=1567158110]
i Moon dzięki za informacje. Chociaż w takim razie nigdy nie kupię nic z Cavallo bo dla mnie jest niedopomyślenia, żeby płacić tyle kasy i potem chodzić po szewcach tylko dlatego, że mają taką słabą jakość...

Przepastuj czarną pastą, nie będzie chociaż tak biło po oczach  🙄
Witam wszystkich  :kwiatek:

Miał ktoś doczynienia z oficerkami z firmy York Genesis ? Wygodne? Warto brać?
Najtańsze/tanie oficerki niewiązane to?...

Potrzebuję "do gnoju", bo drogę na halę mam po kostki w błocie.
A TAKIE ochraniacze na buty?
Na Aliexpress za parę dolców do dostania. Ja właśnie się zaopatrzyłam na jesienną pluchę w stajni i na oglądnie parkuru na zawodach  😉
Najtańsze do gnoju to kalosze :P Jak na hali zmieniam buty a tak to w ocieplanych kaloszach z deca śmigam, sa dużo lepsze i trwalsze niż termobuty :P
Nie che mi sie bawić w ochraniacze czy zmian butów na hali ( w zeszłym roku tka robilam i mi sie tonie sprawdza bo mama potem ręce brudne i mnie to wnerwia).


Szukam tanich (tak wiem, nie będą super jakościowe) oficerek z zamkiem (wsuwanych) - bez wiązania. W kaloszach nie dam rady jeździć🙂 w sensie moje stopy.
kotbury, szukaj w horze, covaliero, busse etc.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się