TRANSPORT- szukam, oferuje

.
Szukam transportu łączonego Trójmiasto -> Łódź na początek września  🏇
Grzecznościowo. 😉 Około połowy września będzie jechał koniowóz dwukonny na trasie Trójmiasto - Wrocław (Gęsice) - Trójmiasto. Można się podłączyć w którąś stronę.
Dzień dobry, czy jest tu ktoś zainteresowany dołączeniem się do transportu do Szwecji? Koniec października/listopad.
Szukam transportu łączonego z okolic Trójmiasta do Warszawy. Mam konia sztuk 1 plus trochę jego rzeczy do zabrania.
:kwiatek:

edit. interesuje mnie druga połowa października.
Szukam transportu Lublin-Szczecin jakoś na początek września 🙂 Może ktoś chce dołączyć na trasie?
W najbliższy weekend (28 lub 29) będę lecieć na pusto przyczepą jednokonną z Bydgoszczy na Olsztyn. Jakby ktoś potrzebował transportu to zapraszam do kontaktu.
Jakoś w październiku będzie jechał koniowóz na trasie Trójmiasto - Wrocław - Trójmiasto. Jakby ktoś potrzebował sie podczepić.
Szukam transportu łaczonego dla jednego konia z Polski do Szwecji na koniec października/ listopad - dostosuje się do terminu.
Szukam transportu łączonego z Grójca do Chełma lub Lublina, do przewiezienia kucyk.
[s]Jeszcze w marcu (okolice 20.03.) będzie jechał koniowóz na trasie Trójmiasto - Wrocław - Trójmiasto. Jakby ktoś potrzebował sie podczepić na całość bądź gdzieś po trasie. [/s]
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
12 marca 2020 13:30
W sobotę 13.03 trasa Kraków-Wrocław. 2 miejsca 🏇
czy jakimś cudem ktoś jadący w jakimkolwiek momencie jeszcze przez granice byłby w stanie przetransportować mi konia spod Berlina...? To taki kawałeczek... Mam konia w klinice do odbioru...  😕
Moniqa, widziałam na facebookowe stronie „Międzynarodowy Transport Koni Tomasz Bucki”, ze 25/26 będą jechac ta trasa.
czy zna ktoś moze stawki za transport koni dużym koniowozem ? takim cieżarowym na kilka koni, ile liczą przewoznicy za km ? zastanawiam sie czy nie byłoby taniej niż jechać 2 razy małym.
Planuje w weekend jechać do Poznania (do kliniki u dr Przewoźnego) koniowozem.
Miałabym dwa miejsca z Gdańska do Poznania i tego samego dnia jedno miejsce w drugą stronę z Poznania do Gdańska.
Nie wiem czy w dobrym wątku  🏇 ...ale poszukuję sprawdzonego systemu monitoringu do przyczepy. Ktoś będzie w stanie pomóc?  :kwiatek:
Proti   małymi kroczkami...
08 października 2020 07:04
Grzecznościowo:
Poszukiwany transport w tym tygodniu (najlepiej łączony) dla jednego konia z miejscowości Drwęck (11-015) do miejscowości Zatory (07-217). Kontakt wyłącznie pod numerem 510 955 442.
https://ogloszenia.re-volta.pl/transport-koni-w-polsce-i-niemczech-sobolewski/o/302937/
Ktoś kojarzy tego przewoźnika? Jakieś dziwne wydaje mi się to ogłoszenie.
Nie wybiera się ktoś może z Lublina w okolice Limanowa/Nowy Sącz/Kraków?
Może ktoś chciałby się dołączyć, jedzie koniowóz na pusto na trasie Radom - Białystok
https://ogloszenia.re-volta.pl/transport-koni-w-polsce-i-niemczech-sobolewski/o/302937/
Ktoś kojarzy tego przewoźnika? Jakieś dziwne wydaje mi się to ogłoszenie.


Kojarzę hasło "Sobolewski", to taki detektyw z Poznania, proponował mi kiedyś współpracę. Ale nic nie wiem więcej ani na temat jego, ani jego działalności.
rybka   Różowe okulary..
02 listopada 2020 09:53
W tym tygodniu (transport łączony):Warszawa ➡️ (Brema ➡️ Warszawa
Możliwość przedłużenia trasy
☎️519717868
Nie jedzie może ktoś na trasie Trójmiasto - Katowice - Trójmiasto w przyszły weekend (14-15.11)?   👀
Oferuje licencjonowany transport koni na terenie całego kraju. Baza 60km od Warszawy w stronę Gdańska. Możliwość wystawienia fV. Więcej informacji pod nr 508693880
Zapraszamy do współpracy
zulu   późne rokokoko
16 listopada 2020 19:32
Lejdis and gents , kojarzycie kto we Wrocławiu oferuje transport w miarę komfortowym koniowozem a nie bukmanką? Chodzi o transport Trzebnica -> Kraków.
zulu, Daria Szczęsna
Szukam OKAZYJNEGO transportu z Buku (Poznań, klinika d Przewoźnego) do Szczecina na 24 listopada +/- 2 dni
Standardowy mam w razie W 😉 ale może ktoś jedzie przy okazji
spokojny, starszy wałach
Hey
11-13 grudnia mam zamówony transport dla konia z Bielska do Zbrosławic na zawody ujeżdżeniowe (zawody zostały skrucone do 2 dni). Jeżeli ktoś również sie wybiera i nie ma transportu może się dołączyć do dransportu. Najlepiej osoba z okolic bielska ale rówbnież możemy zabrać kogoś po drodze.
Szukam transportu na trasie Zbrosławice - Piotrków Trybunalski w nadchodzącym tygodniu.  🏇 🏇 🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się