Końska Rewia Mody XIII (2019)

siwaa  to ja też czekam z niecierpliwością

Doradźcie mi na karego zieleń oliwka czy butelkowa?
wątek zamknięty
siwaa 
Doradźcie mi na karego zieleń oliwka czy butelkowa?


ja bym wzięła oliwkę  🤣
wątek zamknięty
[quote author=anil22 link=topic=102500.msg2885313#msg2885313 date=1567065448]
siwaa 
Doradźcie mi na karego zieleń oliwka czy butelkowa?


ja bym wzięła oliwkę  🤣
[/quote]

a ja butelkową zieleń  😍 sama miałam takie połączenie na karego 🙂
wątek zamknięty
To zależy czy wolisz jak się na koniu mocno sprzęt odbija czy bardziej stonowanie. Ja KOCHAM butelkową zieleń więc pewnie bym brała taką 😀
wątek zamknięty
anil22 Może mało pomogę  😀iabeł: Ale ja bym wzięła ten i ten  😵 😍 Oba kolory uważam że są przecudowne, na karego to będzie coś cudownego!
wątek zamknięty
Mi sie bardzo butelkowa zieleń podoba,  a oliwka taka stonowane. Większość czapraków mam niebieskich więc może faktycznie zaopatrze się w dwa
wątek zamknięty
anil22, - jeszcze zależy jaki kary 😉 Ja mam karego, moja mama ma karego, a totalnie inne kolory im pasują.
Najbardziej mnie boli, że jest taka piękna zieleń w schocke, a obawiam się totalnego bezszału na moim koniu 🙁

Matchy dressage ma puścić nowego eskadrona o północy 😜 Jaram się bardzo, bo chcę nowy kantar, a akurat mam bon 😀iabeł:
wątek zamknięty
keirashara no też właśnie sama nie wiem, który będzie bardziej pasował. Mam wrażenie, że oliwka.

Też czekam do 24 😀
wątek zamknięty
Haha, ja też czekam, bo mam chęć na nowy kantar i/lub czaprak, ale coś się obawiam, że robią taką tajemnicę i hype, że będzie bezszał total. Nie obrażę się, tak po prawdzie, bo wcale nie potrzebuję tych szmat 😁
wątek zamknięty
Będą kolory tealblue, caviar i softgrey... Po nazwach jestem rozczarowana
wątek zamknięty
Na funpage pojawił się taki screen i nazwy kolorów: tealblue, caviar, softgray... a ja tak liczyłam na róż, buuuu!
wątek zamknięty
keirashara to się nazywa zsynchronizowany  wysoko posunięty szmatoholizm 😀
wątek zamknięty
Siwaa, - winna! 😁 😵
wątek zamknięty
Tealblue mnie zainteresowało nazwą, ale wydaje mi się że jade z nowej kolekcji PS of Sweden będzie bardzo podobne a je już mam na liście życzeń  😍

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nic z nowych kolekcji nie uda mi się dostać przed 14.09 i na zawody będę musiała wybrać coś ze swojej kolekcji, a wszystkie komplety już mi się skrajnie opatrzyły i chciałam coś nowego 🤣

keirashara a widziałaś może to?  😍
wątek zamknięty
Czarny, szary i turkus serio 🤔 foch forever 😂
wątek zamknięty
leleiria, - widziałam, ale chciałam kantar 😉 Poza tym glossy eskadrona ma kozacką jakość, a do ES i PS jestem średnio przekonana, bo opinie takie sobie 🙁 Mam za dużo szmat żeby kupować coś do leżenia w szafie i na "wielkie wyjścia", szczególnie, że jako pseudo pingwin nie poszaleje na zawodach.

Ten tego... jeszcze heritage będzie z jesiennych i jak tam zabraknie moich kolorów to oficjalnie uważam ten rok za najgorszy eskadronowo ever :P
wątek zamknięty
Też tak uważam. Wszystkie marki maja w sumie to samo.
wątek zamknięty
Mi bardzo podobają się kolory Schockemohle, a na ich stronie są już dostępne wszystkie modele i kolory  💘
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
29 sierpnia 2019 19:50
Tylko 3 kolory? Zawsze chyba były 4 w CS?? :/
wątek zamknięty
Ooo bo ten rok jest dla starszych pań (czyli dla mnie)  😎 ale jak to zazwyczaj bywa zawsze jednak coś nie tak - i np. chciałam oliwkę, z eskadrona ale nie lubię pomarańczu🙂
Szary brzmi super... zobaczymy.

Pudrowe róże piękne ale jak ubiore w to kara kobyłę, to mam wrażenie, że będzie jak pięść do nosa... chociaż gdybym sobie taką bluzę do kompletu strzeliła to może, może...
wątek zamknięty
kotbury, - a ja właśnie na karego chciałam pudrowy róż 😉 W powderrose jest mega cukiereczkiem, kantar mauve też mu super leży, ale jest już trochę zmęczony życiem.
Pati2012, - w nazwie często nie wymienia się wszystkich kolorów - zazwyczaj w nazwach są trzy, a czwarty na doklejke.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Tyle czekania, a tu znowu kicha... buuuu, czwarta słaba kolekcja w tym roku 🙁
wątek zamknięty
Maaaatko ale jestem rozczarowana... Niby ładny softgrey, ale no będzie totalny bezszał na Siwym 🙁
Cała kolekcja jakaś taka... nudna
Heritage, ratuj honor...
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
30 sierpnia 2019 06:31
#ględzeniestarejbabymodeon
Nie kumam tego "o nie, jakie brzydactwa" po czym jakoś magicznym sposobem wszystko się wyprzedaje na pniu  😁
Pamiętam jaki był lament że nie ma ciągle nic petrolo-podobnego, no to teraz jest i też źle :P
#ględzeniestarejbabymodeoff


Popieram kotbury - piękne stypkowe kolorki, mi się podobają  🤣 beżyk może sobie nawet walnę.
Glossy Comb w wersji caviar turbo elegancki, softgrey z resztą też.
wątek zamknięty
Mi się nawet podoba ten tealblue 👀 ale  zamawiam zieleń z schocke, bo jest jak dla mnie bomba  💘
wątek zamknięty
Moon, - ile ludzi tyle gustów 😉 To po prostu totalnie nie jest moją kolorystyką i emblematy przekombinowane - dużo bardziej leżą mi zeszłoroczne napisy. Nigdy też nie rozumiałam szału na petrol.

Jedyne co ciekawe to derka treningowa, bo polary eskadron ma chyba najlepszej jakości - nie rozciągają się, nie mechacą. Tu akurat super, że czarna, bo do wszystkiego 🙂

charlieeee, - u mnie też wygrywa schocke, ale boję się karmelowej lamówki i tego, że będzie się z moim koniem gryźć. Już raz mu strzeliłam granatowo-karmelowy czapraki i było bardzo nie 🙁
wątek zamknięty
Teablue Bardo ładny kolor , z resztą wszystkie no ale nie na karego 🙄
wątek zamknięty
keirashara jak zamówię mogę Ci zrobić zdjęcie na karym koleżanki jeżeli wyrazi zgodę  😜 ale to we wrześniu, bo kupiłam ankę i na razie brak mi kaski  😁

ale w ogóle to duży plusik za 2 wersje ochraniaczy dla eskadrona  😅 będę kiedyś polować na te bez futerka w środku  👀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.