Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

a ktoś ma opinie o dr. Adamowicz?

Mi pięknie i w trybie bardzo specjalnym wyprowadziła Romana ze spraw ścięgnowych, znam też innych zadowolonych, także polecam.
Dziękuje... wlasnie tez słyszałam pozytywne opinie o dr. Adamowicz ... potwierdziłas tylko.
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
01 sierpnia 2019 15:18
unity dr Henklewski planował wizyte pod koniec lata, a ja jednak chciałam kogoś "na już" 🙂 był u nas Sebastian Maj i jestem mega uspokojona więc chwilowo wizyty dr Henklewskiego nie planuje.
Witam serdecznie 🙂, jakiego weterynarza w kujawsko-pomorskim lub dojeżdżającego, najlepiej specjalizującego się w gastrologii, polecacie [font=Verdana]??[/font]
Tantiema bez problemu dojedzie, do mnie do jednego konia jeździ za Piłe . Z Doktorem się dogadasz, zwłaszcza, ze często jest w Toruniu.
U nas za jakiś miesiąc będzie Dr Henklewski, więc jakby ktoś się chciał podłączyć dawać znać. Kierunek okolice Częstochowy
Tantiema bez problemu dojedzie, do mnie do jednego konia jeździ za Piłe . Z Doktorem się dogadasz, zwłaszcza, ze często jest w Toruniu.

Coco, o którego Doktora chodzi ?
Przepraszam  :kwiatek: Dr Henklewski 🙂
Nie szkodzi!Ślicznie Ci dziękuję!!! :kwiatek: :kwiatek:
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 sierpnia 2019 06:50
Ile w waszych okolicach kosztuje zrobienie podstawowych badań krwi, morfologia i biochemia?
Gniadata   my own true love
14 sierpnia 2019 09:39
O ile dobrze pamietam okolice 2 stów, mazowieckie.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
14 sierpnia 2019 16:14
Wiem, że trochę nie na temat ale nasza wetka na urlopie. Jest ktoś na forum komu mogłabym pokazać filmiki do oceny czy koń czysty ?
Polecicie mi jakiegoś gastrologa w mazowieckim (albo ogólnie z Polski). Chodzi mi o osobę o otwartym umyśle i z doświadczeniem w sprawach przewodu pokarmowego. Nie chodzi mi o zrobienie tylko gastroskopii tylko poprowadzenie konia z problemami ze strony układu pokarmowego.
efeemeryda   no fate but what we make.
23 sierpnia 2019 08:08
dr Anna Biazik
Czy dr Biazik nie zajmuje się też przypadkiem układem oddechowym? Pytanie: jaka jest w działaniu? Tzn. zachowawcza i szukająca przyczyny czy lekarz typu „steryd”?
efeemeryda   no fate but what we make.
23 sierpnia 2019 09:29
To jest bardzo dobry lekarz, podaje zawsze takie leki jakie musza być podane oraz daje zawsze szczegółowe zalecenia żywienia i utrzymania w zależności od schorzenia.
Planuję zakup konia i poszukuję super weta w Wielkopolsce (Jarocin i okolice).
TUV+badanie krwi+USG ścięgien
Z góry wielkie dzięki za jakiekolwiek informacje  :kwiatek:
Ewentualnie ktoś mobilny z innego rejonu/województwa.
Nojec   dom na skraju niczego
28 sierpnia 2019 15:09
Super wet to Bartosz Antczak z EQmedic, baaardzo polecam, ogromna wiedza i ceny bardzo przystępne
Planuję zakup konia i poszukuję super weta w Wielkopolsce (Jarocin i okolice).
TUV+badanie krwi+USG ścięgien
Z góry wielkie dzięki za jakiekolwiek informacje  :kwiatek:
Ewentualnie ktoś mobilny z innego rejonu/województwa.


Michał Podgórny  😀

Tyle się ostatnio naogladalam i nasluchalam o pozostalych wetach, ktorzy diagnozowali kulawizny, ze ciesze sie ze trafilam na Michała kilka lat temu.
W przeciwieństwie do niektorych wysyla zdjecia rtg dosc szybko. I jak klient nalega na usg czy inne badanie to je po prostu robi a nie: "nie trzeba, bo na pewno kon nie jest zerwany". A tu sie pozniej okazuje, ze jednak trzeba
Szukam kontaktu do dr. Szczęsnej. Nie wiem z jakiego województwa jest, ale z tego co się orientuję to diagnozowala pewnego konia z dr. Przewoźnym.  Szukałam w Internecie kontaktu ale nie mogę znaleźć. Pomoże ktoś  :kwiatek:
Poszukuję weta do TUV-u w okolicach Zielonej Góry (Krosno Odrzańskie). Kompletnie nie wiem kto tu dojeżdża. Zależy mi, aby był to ktoś doświadczony przy koniach sportowych i rozsądny (tzn. nie nadmiernie czepliwy).
miejscowy jest R.Chybin , w miarę blisko i czesto dojezdża tez M.Kornaszewski
Szukam weta, mój koń ma dość dużego guza przy gardle i pojawiło się kilka na szyi, obawiam się, że to jakiś nowotwór... najlepiej kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie i mazowieckie. Będę wdzięczna
Ajlona, namiary na lek wetów masz TU
Nie znalazłam żadnej informacji. Czy miał ktoś doczynienia z guzem jajnika? W której klinice najlepiej operować? Jakiś specjalista konkretny, z doświadczeniem w temacie?
Janek Trela 🙂
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
29 września 2019 06:36
Czy orientuje się ktoś czy dr. Henklewski będzie w najbliższym czasie w małopolsce? Ewentualnie dr Monika Szubart lub dr Trela? Lub jakiś inny polecany ortopeda
Jaki godny polecenia weterynarz zajmujący się głównie rozrodem stacjonuje w Warszawie i okolicach?
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
30 września 2019 22:00
Dr Łuczak?
malem, Agata Kamionka Flak
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się