Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

turinda, od kiedy zabrano p. Izie konie rzadko czytuję zarówno jej blog jak i RRDS. Dzisiaj weszłam z nudów i niemalże zakrztusiłam się kolacją. Pani Iza osiągnęła chyba to, co tylko wybranym się udaje. Została wystornowana jako oszołom z grupy oszołomów.

Mam świadomość, że ona po prostu brnie coraz dalej i sama sobie powoli wymierza sprawiedliwość. Byłoby mi jej nawet żal, ale w każdym takim momencie przypominam sobie pokrojoną na polu sąsiada padłą Dakotę, tego biednego zamęczonego źrebaka i szkieletora Denver w dniu interwencji i od razu mi przechodzi.

Pani Izo - zegar tyka. Rozprawa w sprawie koni już za 7 tygodni.


A mogłybyście streścić,  co takiego szlachetna wygęgała? Gdzie była ta konferencja?  :kwiatek:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 września 2019 13:37
Tego się nie da ogarnąć ani streścić, to trzeba zobaczyć hehe 😁
Trusia, to chyba warte założenia konta na Facebooku. Niestety nie da się tego opowiedzieć słowami. Oprócz wszystkich innych aspektów - gotowy materiał do sądu dla niesobii.
Jest do obejrzenia cała konferencja na Fejsie, ale trwa ponad 3 godziny. Nawet sama dała do niej linka w ostatnim wpisie na blogu.
Trusia, to chyba warte założenia konta na Facebooku. Niestety nie da się tego opowiedzieć słowami. Oprócz wszystkich innych aspektów - gotowy materiał do sądu dla niesobii.


dlaczego dla niesobii?

Oglądałyście to przez 3 godziny? Nie wydaje mi się, żebym dała radę.

Edit:
Próbowałam, ale wyraźnie mój sprzęt nie jest w stanie przełknąć kreatywnej. Nie mam głosu. 
 
Nie musiałyśmy. Na rrds wycięli fragmenty tylko z jej wypowiedziami. Też bym nie dała rady.  Nawet godziny.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 września 2019 17:49
trusia, ponieważ wymienia go z imienia i nazwiska i pomawia.
Na konferencji pomawiała niesobię? To ona jest głupsza niż myślałam, chociaż nie sądziłam, że jest to możliwe. Mam nadzieję, że do spraw karnych dołączą się sprawy cywilne, o pomówienia. I za to, co wypisuje o Żydach.

W dodatku seryjna kłamczucha zapomniała, że pisała, jak nie mogła dojechać do sądu, bo nie miała kilku złotych na bilet - ale na wyjazd do Warszawy już miała. 
Ona ma jakiegoś pecha, ciągle ją okradają, no pech  😀iabeł: 😁

trusia bo pewnie "dobre duszyczki" jej dalej przesyłają.
Na tej konferencji ją okradli?
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
01 września 2019 18:16
Fragment z pomówieniem z yt:


E: I przy okazji biznesy też ukręca 😁
trusia, no tak wywnioskowałam po czyimś komentarzu, że ją okradli.
mówiła, że jej portfel z kasą i dokumentami śmignęli jeszcze na Mazurach, o ile dobrze pamiętam 😉 i dlatego biedna stopem jechała 😁
mówiła, że jej portfel z kasą i dokumentami śmignęli jeszcze na Mazurach, o ile dobrze pamiętam 😉 i dlatego biedna stopem jechała 😁

Izka twierdzila, ze zostala okradziona (doslownie) z "portfela z kompletem dokumentow i pieniedzy". O jakim "komplecie dokumentow" ona mowila? Rozumiem, ze mogl tam byc dowod osobisty, ale co do reszty tego "kompletu" - co mozna sobie wyobrazic? Czy mogly to byc np. paszporty koni, albo swiadectwa szczepien i dokumentacja opieki weterynaryjnej jej zwierzat?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 września 2019 11:47
tiaaa dokumenty-> pewnie paszport polsatu itp.  😎
I jeszcze karty kredytowe najróżniejszych banków, z ogromnym limitem, bo przecież banki o taką klientkę się biją. A na poważnie: przecież ona sama sobie wystawia dokumenty, więc mogla mieć komplet, tyle że w kreatywnym mniemaniu seryjnej kłamczuchy.

A wiecie co mnie dziwi? Na tym filmie ona wygląda całkiem nieźle, tzn. nie w całości, bo jest gruba, twarz mam na myśli. Więc dlaczego na bloga wstawiła takie szkaradne zdjęcie? Tak samo nie kumam, w jakim celu wstawia obrzydliwe zdjęcia swoich posiłków. W końcu dotarłam do śniadania na różowym talerzu, na sam widok miałam odruch wymiotny. Nieodgadnione są ścieżki, po których błądzi kreatywny umysł.  🤔wirek:

Niestety, mam strasznie słabe głośniki, tylko szemranie słyszałam i samym widokiem musiałam się zadowolić. Może uda się posłuchać jak dorwę się do innego komputera.
już alarm odwołany, "Brunhilda" znalazła portfel  🤣 Cyrk na kółkach. Oczywiście oskarżała wszystkich wokół, a pewnie po prostu go zostawiła w domu, albo wypadł jej z kieszeni kiedy szła przez podwórze czy coś.
dlaczego na bloga wstawiła takie szkaradne zdjęcie? Tak samo nie kumam, w jakim celu wstawia obrzydliwe zdjęcia swoich posiłków. W końcu dotarłam do śniadania na różowym talerzu, na sam widok miałam odruch wymiotny.
Mam wrazenie, ze w ogole blog Izki jest prowadzony wlasciwie w celu jej osmieszania i szkodzenia. Historie zdarzen i fotografie budynkow-ruder, brudnych pomieszczen gospodarczych, zawalonego sufitu, zwlok owiec, koz i koni, ugorow, wymiocin przedstawianych jako posilki na talerzu i w koncu patologicznie szerokiej twarzy jako glownego portretu bohaterki - to wszystko jest bardzo odrzucajace. Tu juz nawet nie chodzi o brak normalnego wyczucia estetyki czy przyzwoitosci. To moze byc dobry material na prace naukowa dotyczaca masochizmu zyciowego.
Nie fatalita Ona żadnego portfela nie zgubiła. Tylko kiedy opowiedziała panu na konferencji że została okradziona i zostało to podważone na rrds, to skleciła notkę na blogu o znalezieniu tegoż portfela, w celu próby uwiarygodnienia swojej historyjki.
A portfela nie zgubiła ani nie została okradziona. I jest to zwykłe kłamstwo. Tak samo jak kłamstwem był tekst do pana, że " musiała z powodu okradzenia jechać stopem". Wszak sama wcześniej wstawiła fotkę z autobusu.
Klamczuszka. Na początku nie wiedziała że konferencja pójdzie na żywo w necie. Więc sobie na początku kłamała do woli.
tunrida pewnie masz rację. To po prostu kolejny jej sposób na zwrócenie na siebie uwagi.
Ja myślę że nie zwrócenie uwagi, tylko najpierw 1) kłamstwo ( być może w celu osiągnięcia jakichś korzyści, choćby np noclegu za friko), a potem kiedy zostało to podważone na rrds, to 2) próba wybielenia się i uwiarygodnienia kłamstwa.
no i stało się, kreatywnej nie ma na listach kandydatów do sejmu, ups :lol jak mogli w taki sposób wykiwać biedną, samotną rolniczkę, 300 km przejechała, głodna, okradziona ( :hihi🙂 i śpiąca, wstyd 😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 września 2019 11:05
I na kogo ja teraz będę głosować?
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
03 września 2019 12:33
I na kogo ja teraz będę głosować?


Śmiechłam bardzo  🤣
To już pani Iza ma smak tego, jak czuły się, przynajmniej częściowo osoby przez nią nabrane, na pracę, wolontariat, couchsurfing czy cokolwiek innego. Przejechały kilometry, zainwestowały w podróż a tam  😜
O mamusiu, taką patriotkę pominęli? To na pewno pomyłka.  Może jeszcze naprawią?    🤦

Ale myślę, że kreatywna nie musi się tym martwić. Niedługo wybory prezydenckie, a to ma gwarantowane: i start, i wybór. Przecież jakiś czas temu pisała, że „da się wybrać na prezydenta”. Czyli tę posadę ma jak w banku, wystarczy "dać się", w dodatku lepszą niż bycie posłem, bo po skończonej kadencji do końca życia będzie dostawała pensję. Czyli to, co lubi najbardziej - dostawać pieniądze za nic. Zresztą podczas kadencji też się nie narobi, a utrzymanie za darmo!  Tylko nie wiem, czy da radę rozstać się ze swoistym rancherskim luksusem, wiadrem służącym za kibel.  Nie sądzę, żeby w pałacu to przeszło. Ale chyba warto przemęczyć się 5 lat na prozaicznym, zwyklym kiblu?

Strzyga, też się nie martw. Już w przyszłym roku będziesz miała na kogo zagłosować.  🤣



Nie fatalita Ona żadnego portfela nie zgubiła. Tylko kiedy opowiedziała panu na konferencji że została okradziona i zostało to podważone na rrds, to skleciła notkę na blogu o znalezieniu tegoż portfela, w celu próby uwiarygodnienia swojej historyjki.
A portfela nie zgubiła ani nie została okradziona. I jest to zwykłe kłamstwo. Tak samo jak kłamstwem był tekst do pana, że " musiała z powodu okradzenia jechać stopem". Wszak sama wcześniej wstawiła fotkę z autobusu.
Klamczuszka. Na początku nie wiedziała że konferencja pójdzie na żywo w necie. Więc sobie na początku kłamała do woli.


No przecież to seryjna kłamczucha, więc kłamie z automatu. Tyle że z intelektem ma na bakier, więc nie rozumie powiązań pomiędzy różnymi rzucanymi w przestrzeń internetową historyjkami. 
Ale tak to szczerze emocjonalnie napisała, że aż mi jej szkoda.  😉
Że ją okradli czy że nie wstawili na listę?

Edit: już wiem, nie widziałam tego szczerze emocjonalnego wpisu   🤣

Edit 2

No proszę, chyba też mam jakieś nadprzyrodzone moce, może zacznę klątwy rzucać.

Napisałam:
O mamusiu, taką patriotkę pominęli? 

A teraz czytam:

Kandydują do sejmu alkoholicy, narkomanie, kryminaliści, komuniści, różne skurwysyny - nikt im nie utrudnia, a jedna patriotka chciała się dostać do Sejmu aby załatwić to czego nie potrafią załatwić inni i nie dali mi - tylko wykosili mnie przed samym startem. 🙁((

Edit 3

Wychodzi na to, że nieważne czy lewica czy prawica i tak same skurwysyny lezą do koryta zadbać o swoje własne bebechy, a nie o ludzi, którzy są na dole i się męczą z tymi pierdolonymi klikami i sądami.  🙁((

Faktycznie szczerze się wypowiedziała, w końcu przyznała, dlaczego chciała kandydować. 
Moon   #kulistyzajebisty
03 września 2019 13:38
Dobre, dobre... Lepsze niż kabaret!  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się