Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Becia23   Permanent verbal diarrhoea
23 sierpnia 2019 13:01
Poleci ktoś jakieś dobre studio tatuażu we Wrocławiu do zrobienia napisu na żebrach? :kwiatek:

Ktoś coś?  :kwiatek: jakieś wszechstronne studio do zrobienia prostego napisu?
Becia23 ja mogę od siebie polecić Ink Blink - kolczykowałam się tam, poza tym dogadywałam się z jedną z tatuatorek odnośnie tatuażu w moim przypadku i kontakt super, fajnie się dogadałyśmy 😉 generalnie jak to zwykły, prosty napis to możesz uderzać wszędzie, bo pewnie każdy podejmie się czegoś takiego 🙂
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
23 sierpnia 2019 20:47
Dzieki  :kwiatek:
Chodzilo bardziej zebym do jakiejs meliny niechcacy nie weszla, jakbym tak bez polecenie gdzies poszla  😁
Skullmaster, Voice of Ink, Rock’n’Roll, Kos sprawdzone przeze mnie i znajomych, możesz uderzać  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 sierpnia 2019 09:45
Becia23, art'n'ink
Becia23, art'n'ink

możesz coś więcej powiedzieć? przejeżdżam tam prawie codziennie i myślałam, żeby może tam wpaść 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 sierpnia 2019 13:34
Połowa znajonych ma od Staszka dziary, jest w stanie zrobic prawie wszystko. Mocno elastyczny jest, a jednoczesnie nie dziara kazdego kawałka ciała, doradza klientom i tlumaczy, ze np w pewnych miejscach nie ma sensu ich robic 😉
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
24 sierpnia 2019 18:35
Dzieki bardzo  :kwiatek:
Szukajka podpowiedziała, że mamy tu parę osób z tatuażami z wilkiem, ale niestety dawno wstawiane zdjęcia nie wyświetlają się. Pokażecie? :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
31 sierpnia 2019 18:26
Uwaga, w Hebe kremy do pielęgnacji tatuaży w promocji za 10-15 zł 😉 pięknie pachną więc kupiłam 3, będę testować  😜
Ja mam podobne pytanie co Becia- w Warszawie u kogo zrobie napis? :kwiatek:

edit: ktos ma doswiadczenie z JuniorInk?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 września 2019 18:39
Napis to w sumie wszędzie.. 😉 Juniorink to dobre studio. Ja z kei polecam Ferajnę, bo dziewczyny są dobre w tym co robią a przy tym nie trzeba czekać roku na termin jak u topowych artystów. Robiłam ostatnio maleństwo u Niny, i wyszło naprawdę zacnie - oko do szczegółów, równiutkie linie mimo małego rozmiaru 🙂
Dzięki, zaraz sobie sprawdzę :kwiatek:
Niby wszędzie, ale napis, który miałam musiałam zakryć, bo mnie strasznie denerwowała jego nieprecyzyjność 😡 Tym razem chciałabym być zadowolona :P
słuchajcie, może ktoś miał coś podobnego i mi coś doradzi, napisałam do piercerki i czekam na odpowiedź, ale może ktoś przeżył coś podobnego 😉 pod koniec czerwca przekłułam wargę, ostatnio wymieniłam tytan na bioplast, nic się nie działo, wczoraj, czyli po ponad tygodniu od wymiany, w nocy warga spuchła mi do takich rozmiarów, że byłam zmuszona wyjąć kolczyk, bo zrobił się za krótki 😵nie jadłam nic nowego, nie używałam nowych kosmetyków, spuchnięcie nie było przy kanale tylko wyżej, przy samych ustach, więc jest opcja, że to nie od kolca. dziś jest lepiej, kolczyka włożyć już nie mogę, ale to już raczej nasze ostateczne rozstanie i kończymy znajomość 😕 niestety mam dość dużą, wyczuwalną "gulkę", jak się tego pozbyć? czy to zniknie z czasem czy wspomóc się czymś?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 września 2019 20:22
ashtray o, a u kogo zakrywałaś napis? Też mam taki jeden, który mnie irytuje - robiony przez znajomego, który teraz jest świetnym artystą, ale to było na początku jego kariery i mój napis wygląda trochę januszowato  🤔 w dodatku jest na stopie,  więc totalnie nie mam pomysłu czym go przykryć, nie chcę mieć na stopie dużej dziady. Może jakiś doświadczony w robieniu coverów artysta mógłby coś na to poradzić.
u Karoliny ostatnio 🙂

Dobra, napisałam w sprawie nowego napisu do kilku miejsc. I jeszcze do 2 artystów w sprawie innego tatuażu, do którego się przymierzam. Tak więc realizuję postanowienie o rękawie 😡
No to za 3 tygodnie się dziaram w Ferajnie. Dzięki smarcik :kwiatek: :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 września 2019 08:51
Oooo super, mam nadzieję, że będziesz zadowolona  :kwiatek:
Czekam na efekty! 🙂

Też mnie kusi, ale muszę trochę przystopować  😂
Swoja droga Junior Ink za maly napis- 5 slow zaproponowal mi 450 zl 🤣 Cenia sie! Nawet bardziej niz Caffeine.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 września 2019 08:57
to norma, w Kato parę lat temu (chyba ze 3), chcieli 200zł za dwa słowa  😁

eh, a pamiętam, że swój napis na dwa słowa robiłam na Floriańskiej w Krakowie za 100zł  😜
3 lata temu w Ink Miners za 500 zrobilam kotwice na lydce. 450 za 5 slow jest dla mnie nie do przelkniecia :P
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 września 2019 09:08
ja tyle płaciłam za swoje Muminki na ramieniu i też nie kumam, czemu tyle za napis 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 września 2019 09:11
madmaddie 200 to często kwota minimalna, ale nie powinni liczyć plus 100 za każde kolejne słowo  😁 ja ostatnio w Ferajnie za malucha zaplaciłam właśnie 200.

Kilka lat temu w Ink Miners zaplacilam 650 za duży tatuaż na udzie, ale np już u Miss Pank w zeszłym roku 1000 za niewielki wzór na wewnętrznej części ramienia - nie dziwi mnie to, bo jest do niej tylu chętnych, że na termin czeka się prawie rok 🙂 więc może się cenić.

A maxem jaki mi przedstawiono był Ondrash, który już kilka lat temu liczył minimum 500 EURO za najmniejszy wzorek. Nawet byłam gotowa sprzedać nerkę, ale nie miał wolnych terminów na dwa lata do przodu  😂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 września 2019 09:20
dobrze, że ja te wzory takie nieskomplikowane i czarne lubię  😂
Ze mnie jednak czasem wychodzi polska cebula 😡 Tzn rozumiem za jakis wiekszy wzor albo u super znanego artysty- to pewnie, rozumiem skad cena. Ale za napis, ktory kazdy zrobi  🤔wirek:
To ja was pobiję, za 9 słów zapłaciłam całe 150 zł xD
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 września 2019 09:31
nie no, ja rozumiem ceny - jak najbardziej. Robię w branży o podobnym charakterze. Ale nie skasuję przecież kogoś za prosty portret w studiu na tych samych kryteriach, co jakąś wypaśną sesję, czy reportaż 😉
Kastorkowa   Szałas na hałas
05 września 2019 10:00
No ceny są mocno różne. Moja mandala pod biustem kosztowała mnie tyle samo co napis i słoneczko na nadgarstku. Oba 350.
Dla zobrazowania takie maleństwo mam na nadgarstku

Od takich prostych napisów i maleństw mam normalnie taką jedną dziewczynę, ale nie miała terminów a mi zależało na tym nadgarstku. Tylko ona nie pracuje w studiu a robi u siebie co też nie każdemu pasuje, ale mam od niej 5 dziarek i jestem zadowolona. No i dzięki temu ma też normalne ceny za takie wrzutki. Mój szałas na hałas na ręce to było 180 a za głowę i napisy radość miłość łącznie dałam 250.


Też dużo zależy czy robimy u stażysty czy już rezydenta. Człowiek którego mam na nodze też kosztował mnie 250, ale właśnie u stażysty. Sądzę, że jak Tomek się rozhula to ceny pójdą w górę.

A jak tu jestem to wrzucę od razu moją nową miłość  😍


No i 19 idę kończyć rękaw i na ten rok chyba już spokój  🤣 🙄
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 września 2019 10:02
ja bym chciała robić dalej rękaw, ale jakoś nie mam natchnienia i pomysłu, choć dalej chcę iść w Muminkowe tematy
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 września 2019 10:05
Też chcę jeszcze muminkowy wzór! Hatifnaty  😁


U stażysty to ja chyba już nie zrobię. Tak jak pisałam wcześniej - robiłam dwie dziarki, proste napisy, u znajomego jak zaczynał przygodę. Tanio szybko i ładnie, ale wkurza mnie jak mi się rozmazał tusz i zrobił się janusz. Oczywiście teraz już wiedziałby, że taki napis w tym miejscu musi być większą czcionką, i na pewno zrobiłby to lepiej. A tak cóż, pozostaje mi to przykryć  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się