Końska Rewia Mody XIII (2019)

Zastanawia mnie wpis na story Pikeur Eskadron czy jesteście ciekawi nowej kolekcji. Czyżby wszystkiego jeszcze nie pokazali?
wątek zamknięty
anil22, - polska strona ma zwykle opóźnienie w stosunku do zagranicznych 😉 Plus jest jeszcze heritage z zimowych, no i ciekawe czy będzie coś zamiast nici/kontynuacja young star.
wątek zamknięty
Taki wpis to agencyjny standard (nieststy). Postów się nie tworzy na bierząco tylko robi się tzw. kalndarz konwersacji najczęściej na miesiąc do przodu.
I tam musi się procentowo zgadzać ilość postów "call to action"- czyli właśnie takie trochę z dupy pytanie otwarte - co by tzw. interakcje wywoływać - wtedy dużo ludzi pisze i się potem przed klientem "cyferki z raportów sotrnedera" zgadzają. Robi się do tego posty zasięgowe no i reklamy.
Więc podjerzewam, że nie ma w tym "zapytaniu" żadnego ukrytego sensu poza wyrabianiem socialmediowych wskaźników.


A ja chce nowy komplet... i nie wiem jaki, o!
I wczoraj oglądając znajomą na treninegu (która wyglądała jak milion dolarów w anky takim świecącym oliwkowym) stwierdziłam, że chyba mi si ebardzo podoba anky copper... który już jest nie do dostania- brawo ja i mój refleks szmatoholika  😂
wątek zamknięty
Na poprawę humoru zakupiłam coral, chyba nieźle wyszło 🙂





wątek zamknięty
Ja z prośbą o pomoc - szukam czapraka wszechstronnego wykończonego na kłębie białym albo naturalnym futerkiem (sztuczne też jak najbardziej ok). Podpowiecie coś? Widziałam Eskadrona, kiedyś były też Schocke ale chyba już nie do kupienia (?). Opytmalnie czarny, brązowy, beżowy.
wątek zamknięty
jędza, - oprócz eskadrona to jeszcze mattes, premier equine.
tuch, - bardzo ładnie, czuć lato 🙂 Urocze spojrzenie ma Twój koń! 💘
kotbury, - a nowy schockemohle? Kolor podobny, choć wiem, że to nie to samo 😉
wątek zamknięty
jędza Ja bym celowała na Twoim miejscu w Mattesa - jeśli chodzi o czapraki z naturalnym futrem to rewelacja 💘

tuch Mam wielki dylemat czy zachwycać się jak pięknie ten Coral wygląda na tej maści, czy nad tym jakiego masz P R Z E C U D O W N E G O Konia!  😍 Spojrzenie zwala z nóg!
wątek zamknięty
Wow ale super ten coral, ale nie dla mojego wałaszka 🙁 Te ochraniaczki są sztos, tylko szkoda ze kolor mało praktyczny
wątek zamknięty
kotbury  no to mnie zaskoczyłaś  😲  A ja sobie to wytlumaczyłam po swojemu  😁
keirashara możliwe, ciekawa jestem Heritage bo tyle kolorów już było, że nie wiem co oni wymyślą żeby się nie powtórzyło.
wątek zamknięty
Przecież powtarzanie się po miliard razy im wcale nie przeszkadza 😁
wątek zamknięty
jędza Schockemohle nadal ma takie czapraki w swoich kolekcjach. W najnowszej jest pod nazwą, a i w poprzedniej jakiś z futrem na kłębie był.
wątek zamknięty
tuch Przepiękny koń  💘 Komplet klasa, świetnie współgra z maścią  😜
wątek zamknięty
budyń jak wiecznie granat i biel 🙄
tuch jest moc 😉
wątek zamknięty
Na poprawę humoru zakupiłam coral, chyba nieźle wyszło 🙂


W życiu bym nie powiedziała, że Coral może tak ładnie wyglądać! A sam koń cudo, ostatnie zdjęcie genialne!  😍
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
05 września 2019 11:37
tuch, mega!
wątek zamknięty

kotbury, - a nowy schockemohle? Kolor podobny, choć wiem, że to nie to samo 😉



O! Nie widziałam (chyba) jeszcze. Pytanie czy się tak "błyska"  😂

EDIT!!!
dementuję, to co mi się podoba to nie cooper (brawo ja  :zemdlal🙂 tylko no taki mega świecący ze złotym takim brokatem. Były climatrole do tego i kaloszki.
wątek zamknięty
kotbury Pale Gold? Czy jakiś brąz?
wątek zamknięty
Jednak cooper, ale ja myślałam po prostu, że pad jest ciemniejszy, bo widziałam te climatrole z czarnym padem pozłacanym w zestawie i myślałam, że to komplet.

wątek zamknięty
kotbury, - z cooperem wyszedł wood i granithe, oba jeszcze do dostania. Wood to ciemny brązowy z brokatem, granithe to czarny z miedzianym brokatem 🙂
wątek zamknięty
keirashara może się orientujesz czy dostanę gdzieś granite w wersji DL?  :kwiatek:
wątek zamknięty
dairoxroxi, - w koniku na przykład 😉
wątek zamknięty
o matko, faktycznie.. na telefonie nie miałam podglądu nazwy koloru i myślałam, że to jest brązowy  😡 dzięki!!
wątek zamknięty
kotbury, - z cooperem wyszedł wood i granithe, oba jeszcze do dostania. Wood to ciemny brązowy z brokatem, granithe to czarny z miedzianym brokatem 🙂



O to to! czarny z miedzianym brokatem!

To jest ten niefart ludzi, którym się nic nie podoba, a podoba się dopiero jak się już tak opatrza/napatrzą 🙂

.... chyba normalnie zacznę eksperymentować z brokatowymi i pozłacanymi farbami do tkanin🙂
wątek zamknięty
Zazdroszczę Ci, że nic Ci się nie podoba, mi się podoba prawie wszystko  🙁
wątek zamknięty
Czy został już zapowiedziany nowy Eskadron classic sports? Nic jeszcze nie widziałam o nowych kolorach, a na koniku już widzę tealblue, softgrey i caviar 😀
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
09 września 2019 21:24
cnmna wystarczy spojrzeć stronę, dwie wstecz...  😉
wątek zamknięty
Ma ktoś może torbę z nowego Platinum i mógłby mi powiedzieć jak to wygląda w środku, ma jakoś specjalnie dużo przegródek? Gdzieś obiło mi się o uszy, że nadaje się jako torba wyjazdowo-weekendowa, niekoniecznie ze stajnią związana, a taka jest mi bardzo potrzebna  😁
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
11 września 2019 10:31
Czy ktoś zamówił te nowe błyszczące czapraki z Caball?
Ciekawa jestem kolorów na żywo.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
11 września 2019 10:59
Ja też! Widziałam film i jest moc 😜
wątek zamknięty
lusia722 ja czekam na swoje złotko  😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.