Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Z pękniętym łękiem, to lepiej uderzyć do firmy produkującej siodła. Zapytaj w Daw magu, albo u Andersza, albo w HB Contact w Pleszewie. Nie sądzę, że zwykły rymarz naprawi tak duże uszkodzenie siodła, jak pęknięty łęk.
luzak   rude dziecko...[*] łacia....
18 kwietnia 2019 17:23
Hejka, Jeśli jest ktoś chętny z Krakowa lub okolic na przyjazd dr Radomira Henklewskiego (ortopedia) to proszę dajcie mu znać potrzebuje, aby przyjechał do mojego konia (już z Nim rozmawiałam) będzie Nas więcej szybciej przyjedzie 🙂
Dorcysia, dziękuję, chyba rzeczywiście tak zrobię.
Szukam stajni, koniecznie z bardzo dobry dojazdem komunikacją miejską z północnej strony Krakowa , najlepiej z halą (żeby dało się dojechać, kończąc pracę o 17 i coś jeszcze zrobić sensownego), no i niekoniecznie tak ekskluzywnej jak Szarzy.
Wstępnie planowałam po prostu treningi, ale dzierżawa też wchodziłaby w grę. Ktoś coś? 🙂
Buffalo, jezeli może byc bardziej na zachód niż południe, to w Santosie jest fajny, dobrze zrobiony koń do dzierżawy. Kitano. Znajdziesz w ogłoszeniach.
Do Santosa mam trochę daleko :/ ale dziękuję za informację
Dzisiaj rano, do stajni w Jaśkowicach przyszła młoda klacz.
Czyja zguba? Przyszła od strony Paszkówki, Bęczyna.
Została złapana i czeka na właściciela.
Edit. Właściciel się znalazł. 🙂
Kogo polecacie do zajazdki młodziaka w małopolsce?
ushia   It's a kind o'magic
05 czerwca 2019 11:11
Adama Szpilkę 🙂
Czy będzie w najbliższym czasie w Krakowie jakiś sensowny ortopeda?
Czy ktoś z tu obecnych stacjonuje w Grodkowicach (pałac Żeleńskich)?
cześć, czy ktoś chętny na konsultację z dr Golonką w najbliższym czasie? Zbiera chętnych na Kraków. Jeśli ktoś potrzebuje jego telefon proszę o kontakt
Czy jest w Krakowie miejsce, gdzie można się umówić na trening z elementami skoków, z sensowną osobą, na dobrze wyszkolonym koniu?
Czy jest w Krakowie miejsce, gdzie można się umówić na trening z elementami skoków, z sensowną osobą, na dobrze wyszkolonym koniu?


WLKS Krakus - Ula Koziarowska
Cześć, gdzie w okolicach Krakowa znajdę stajnię, która prowadzi rajdy? Zależy mi na minimalnych grupach (właściwie im mniejsza, tym lepiej) oraz koniach obytych z jazdą w terenie. Najlepiej w odległości do 1h od centrum Krakowa.
Cześć, gdzie w okolicach Krakowa znajdę stajnię, która prowadzi rajdy? Zależy mi na minimalnych grupach (właściwie im mniejsza, tym lepiej) oraz koniach obytych z jazdą w terenie. Najlepiej w odległości do 1h od centrum Krakowa.


Wydaję mi się, że Nawojowa Góra. Chyba tak ta stajnia się nazywa
Stajnia terenowo rajdowa w Nawojowej Górze 🙂
A czy tam są kameralne rajdy? Z tego, co widziałam, to grupy są raczej spore.
Bardzo podobało mi się u Jacka z Nomadic Life, no ale on na wakacje wyjeżdża z Polski.
Kastorkowa   Szałas na hałas
07 lipca 2019 21:18
Jeszcze Nielepice, ale też raczej grupy. Wydaje mi się, że będzie Ci ciężko znaleźć kameralne rajdy bo to po prostu nieopłacalne i jednak rajdy kojarzą się nawet grupowo.
Dziewczyny potrzebuje pomocy, Czy możecie mi kogoś polecic - macie wiedze czy  z Warszawy do Krakowa dojezdza jakiś dobry kowal ? Może jeździ z Krakowa do Warszawy ? Potrzebuje kogoś do problematycznych kopyt a do jednego konia nikt zapewne się nie pofatyguje. Jesteśmy przy trasie może kogoś bym namówila  🙁
Dziewczyny potrzebuje pomocy, Czy możecie mi kogoś polecic - macie wiedze czy  z Warszawy do Krakowa dojezdza jakiś dobry kowal ? Może jeździ z Krakowa do Warszawy ? Potrzebuje kogoś do problematycznych kopyt a do jednego konia nikt zapewne się nie pofatyguje. Jesteśmy przy trasie może kogoś bym namówila  🙁


Spróbuj Anna Podolecka (fb)
ona jeździ na tej trasie
Czy będzie może  w okolicach Krakowa lub Zakopanego dr Warzecha?
Jest jakaś grupa na fejsie o krakowskich stajniach?
"jeździectwo w małopolsce" czy jakoś w ten deseń
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
19 sierpnia 2019 18:16
Mamy w Krakowie lub okolicach kogoś kto przyucza konie do pracy w zaprzęgu?
Może Partyka z dorożek oni chyba mieliby pojęcie? W okolicy Czernichowa?
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
19 sierpnia 2019 20:39
Hmm... A kogoś innego nie kojarzycie? 😉
Nie wiem czy jeszcze pamiętacie rekreanta Laptopa z Santosa, chciałam tylko pokazać że chłopak po 7 latach ze mną (w wieku 20 lat) ma się świetnie 🙂

Drugie ostrzeżenie tego samego dnia!  😵  🤬
PROSZĘ PRZECZYTAJ REGULAMIN
Viss Mod

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnpmod.gif[/img] Wrzucanie gigantycznych fot.
zmniejsz foty
MonioRek pięknie wygląda Lapek  😍 trafił w super ręce
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się