KOWALE

Dziękuję. Będę dzwonić. A mogłabym prosić o jakiś kontakt? Google nie wypluwa.
To okolice Wojtka Orlika. Polecam
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
17 sierpnia 2019 20:23
Dziękuję. Będę dzwonić. A mogłabym prosić o jakiś kontakt? Google nie wypluwa.

Tutaj na forum polecała go Pialotta. Może zaczep ją na pw.
Poszukuje kogoś naprawdę ze świetnym podejściem oraz ogromną wiedzą, cena nie jest ważna.

woj. małopolskie ok. Tarnowa - dwa konie
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
22 sierpnia 2019 05:28
czyszczeniepaki może Ada Majocha? Ja baaardzo polecam i dziękuje każdemu kto mi ją polecił 🙂
czyszczeniepaki, nie wiem czy Zbigniew Jurasik czasem nie jeździ w te okolice... Bardzo polecam.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
30 sierpnia 2019 10:57
Czy ktoś może wie co się dzieje z Wojtkiem Grysiem ?  🙄 Od jakiegoś czasu w ogóle nie ma z nim kontaktu ..
Czy ktoś może wie co się dzieje z Wojtkiem Grysiem ?  🙄 Od jakiegoś czasu w ogóle nie ma z nim kontaktu ..

Na fb były posty, że potrafi zniknąć na czas jakiś i podobno mało słowny, ale to tylko info, które było dostępne na fb.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
30 sierpnia 2019 14:25
Właśnie zdziwiona jestem, bo przyjeżdżał do mnie jako jedyny chętny kowal z zegarkiem w ręku od roku. Mieszkam na takim zatyłku, że żadnego kowala o dojazd doprosić się nie mogłam :/ A teraz ani na fb go nie ma, ani pod telefonem ...
Możecie polecić kowala dojeżdżającego w okolice Skierniewic, Żyrardowa?
Mój dotychczasowy ma problemy zdrowotne i muszę szukać kogoś na cito 🙁
Witam, słyszałam różne opinie odnośnie struga ja kopyt zrebaczkow i zastanawiam się kiedy zacząć ingerować. Mam 2 miesieczna kroszyne i kopytko delikatnie pęka🙁((( Czy ktoś jest znawca w tym temacie? 🙂
Czy ktoś ma telefon do Jana Ciołka?
Miałam, ale zgubiłam🙁
Pilnie potrzebuję pomocy dla konia po ochwacie.
Cześć, znacie może jakiegoś dobrego i słownego kowala, który działa w okolicach Otwocka, Józefowa, Wawra (woj.mazowieckie)?  :kwiatek:
Wojenka   on the desert you can't remember your name
21 września 2019 13:29
Fatalita, Michał Wyrzyk.
Wojenka dziękuję!
To okolice Wojtka Orlika. Polecam

On jeszcze do kogoś jeździ?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
22 września 2019 07:06
Np. do mnie i koni moich klientów. Bardzo regularnie.
Np. do mnie i koni moich klientów. Bardzo regularnie.

Zazdroszczę. Możecie przekazać pozdrowienia od Merwina.
Kasix1997   My little Princess
08 listopada 2019 08:20
Poszukuję sprawdzonego kowala do werkowania 1 konia Starogard Gdański/Tczew/Stara Kiszewa i okolice..
[quote author=EchelonMaja]
On jeszcze do kogoś jeździ?
[/quote]
Do  mnie tak jeździ że sam się już zdążyłem nauczyć werkować ;-)
Tyle że ja mam raptem 3 konie do strugania i 80km ma do mnie, więc trudno mięć pretensje.
Nie zmienia to faktu że to super fachowiec.
Ma ktoś może aktualny numer do Krzysztofa Szczepanka?
Karmelita, - no mogę wysłać na priv, więc podaje słownie, żeby ankieterzy nie wyłapali - sześć zero osiem cztery dziewięć sześć dziewięć dziewięć pięć 🙂
Dziękuje!
Potrzebuję namiar na sensownego kowala który bywa w okolicy Warki/Kozienic. Ktoś coś? :kwiatek:
Czy kojarzy ktoś kowala Remigiusza Borkowskiego? Jakieś opinie? Zachodniopomorskie
Potrzebuję namiar na sensownego kowala który bywa w okolicy Warki/Kozienic. Ktoś coś? :kwiatek:


Polecam Rafała Kotka 698-828-244 😉
:kwiatek:
A z okolic Tychów, Katowic kogo polecacie? 😀
Czy ktoś w mazowieckim zajmuje się klejeniem podków?
Forumowy  olorin669
Polecam bardzo
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się