moda, ciuchy etc...

smarcik ja mam biodra i tyłek ani duże ani małe- takie zwyczajne, proporcjonalne powiedziałabym. Mogę Ci się pokazać w mom jeans na pw.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 września 2019 18:14
ashtray poproszę  :kwiatek: modelki na zdjęciach wyglądają super, ale jakoś tym zdjęciom nie ufam  😁 a na żywo zawsze spotykam chude nastolatki w takich spodniach, w moim korpo otoczeniu nikt nie nosi.
Zanim zwariuję, bo od co najmniej roku szukam... Kiedyś w sinsayu (z 2? lata temu) była ramoneska ciemnozielona, stwierdziłam, że łe tam, po co mi. Z głowy mi wyjść nie chciała, ale już jej nie było 🙁 I tak szukam i szukam, koniecznie ciemnozielona, najchętniej zamszowa, może być skórzana. I ważne dla mnie by miała zamek pod skosem, wiecie. Czy ktoś coś widział? Czy ktoś coś wie?
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 września 2019 19:14
Dużo ramonesek się pojawiło teraz, w Reserved widziałam dziś jakieś ciemnozielone, ale nie przyjrzałam się z racji tego ze ten kolor dziś mnie nie zainteresował 😉
budyń, - Reserved ma, Orsay też ma takie. Ciemna zieleń chyba teraz jest na topie, więc powinny się pojawić w sieciówkach 🙂

Ja mam za to pytanie z zupełnie innej beczki - czeka mnie w tym roku zakup nowego płaszcza na zimę. Chciałabym nie zbankrutować i mieć coś, co założę do kiecki i do jeansów. Raczej dłuższy, bardziej do kolan niż ledwo za tyłek 😉 Chętnie zapinany na skos lub z paskiem. Gdzie szukać? W zeszlym roku sie poddałam i uzywalam starego, ale w tym roku muszę coś kupić, bo wygląda już bardzo źle 🙁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 września 2019 20:10
Benetton? Ja swój kochałam  💘 teraz przycebulowałam i kupiłam outletowo inna marke i już mi smutno 😉
efeemeryda   no fate but what we make.
03 września 2019 20:13
keirashara
Polecam Lavard, najlepiej outlet, jakość rewelacja  😉
keirashara, reserved ma seledynowy i paskudnie leżący 🙁 Ale orsaya zobaczę, dzięki.
madmaddie, - a one są gdzieś poza zalando? Na zalando są tylko mega klasyczne, nietaliowane modele, a ja mam szerokie ramiona i wyglądam w takich jak solidny kawał chłopa 😉
efeemeryda, - w Lavardzie to samo, większość zimowych damskich to nie taliowana klasyka, a ja potrzebuje mocnego taliowania, paska lub zapięcia na skos. Ładne są te wiosenno letnie, ale takich mam nadstan 😁
budyń, - jeszcze internety zobacz. Ja kiedyś wychaczyłam na allegro parę rzeczy, które już nie były w sklepach, stare kolekcje właśnie 🙂

Zapomniałam właśnie dodać odnośnie płaszcza - taliowany, mocno taliowany 😉 Klasyczny krój odpada. Ja mam w barach 38/40, a dołem 34/36 😵 Nawet jak przytyłam nic się nie zmienia, po prostu teraz odstaje mi brzuszysko, a w biodrach dalej wszystko luźne 😂
I nie jestem zmarźluchem, nie musi być turbo ciepły, byleby mi tyłka nie przewiało
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 września 2019 07:50
keirashara, nie wiem, gdzie mieszkasz, ale Benetton ma dość sporo sklepów stacjonarnych. Level up jest Sisley i naprawdę kompletnie nic się z tymi ciuchami nie dzieje. Możesz pooglądać na stronie, bo mają tam aktualne kolekcje, nie wiem jak z taliowaniem, ja celuję zawsze w krótkie a la burdysówki 😉
Fajnie taliowany mam trencz z Monnrai, naprawdę spoko skrojony i nie za miliony cebulionów.

edit: szukam fajnych damskich bluz rozpinanych nie za miliony  :kwiatek: mam Outside Wear i jest super, ale czegoś jeszcze bym chciała. Chętnie dłuższe z asymetrycznym zamkiem
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 września 2019 10:02
podbijam: szukam ładnie skrojonego płaszczyka przecideszczowego w kolorze żółtym. Nie za 600zł, bo na razie tylko takie mi się podobają  😁 czy ktoś widział?
Wysokie dziewczyny, gdzie kupujecie sukienki? Mam 180 cm wzrostu i wieczny problem z długością, większość sięga mi ledwo za tyłek 🙁. Na lato suknie mam, poddałam się i szukam długich lub za kolano, ale na zimę bym chciała coś krótszego 😉
Martita   Martita & Orestes Company
09 września 2019 14:57
julka177 Kupuje sukienki np. Mosquito lub Risk. Nie lubię dłuższych niż do kolan. Mam 175 cm tylko, że ja mam długie nogi nie tułów.
Dziewczyny, które kupowały na ASOS. Jak to jest z rozmiarówką? Czy sugerować się ich asystentem, który dopasowuje rozmiar? Strasznie wpadła mi w oko kurtka i rozmiarowo podaje niby 44 ale i tak się boję czy będzie dobrze  🙁 Pisałam do nich na czat i nie mogli mi pomóc podając rozmiarówki w cm, a to ułatwiłoby mi wybór.
emptyline   Big Milk Straciatella
13 września 2019 13:27
Grettiena, moim zdaniem trzeba brać rozmiar mniejszą, Zamów kilka rozmiarów i odeślij potem. Zawsze tak robię kiedy nie jestem pewna.
Wysokie dziewczyny, gdzie kupujecie sukienki? Mam 180 cm wzrostu i wieczny problem z długością, większość sięga mi ledwo za tyłek 🙁. Na lato suknie mam, poddałam się i szukam długich lub za kolano, ale na zimę bym chciała coś krótszego 😉


Ja też mam 180 cm i długie nogi. Sukienki kupuję H&M głównie, są fajne i dosyć długie (oczywiście nie wybieram miniówek).
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
17 września 2019 15:52
Szukam kurtki przejściowej, na jesień  😀
Chętnie coś w stylu bomberki Alpha Industry albo pikowana kurtka w typie Pikeura. Jedno ale to nie za więcej niż 300 maks 400zł  🙄
Dziewczyny,zdaję się na Was,może mi pomożecie bo już nie mam pomysłu.Szukam tego modelu skechersow.Moja mama kupiła sobie w zeszłym roku w CCC bodajże.Tak mi podpasowaly,że koniecznie chce takie same.Szukalam już wszędzie,stacjonarnie i w necie i cholerka nie mogę ich znaleźć.Wpisywalam nazwe modelu i nic.Pomocy!🙂
Pati2012, - fajne pikowane końsko-codzienne ma True Rider - ja w zeszłym roku kupiłam różową ombre i ją kocham, noszę na codzień właśnie. Załapałam w promo na 199zł 😉
Dziewczyny gdzie kupię fajną torebkę bardziej elegancką niż sportową? Typowe sieciówki odpadają...
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
19 września 2019 15:40
Dzięki! O true rider zapomniałam, a ich bluzy przeciez uwielbiam :p
Fokusowa, Martita  dzięki 🙂
little_girl, czy Parfois to typowa sieciówka? Ja bardzo lubię ich torebki 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
21 września 2019 20:51
[quote author=little_girl link=topic=168.msg2888354#msg2888354 date=1568891661]
Dziewczyny gdzie kupię fajną torebkę bardziej elegancką niż sportową? Typowe sieciówki odpadają...
[/quote]
Wittchen, Ochnik.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 września 2019 08:22
Mohito, choć to sieciówka 😉

A ja szukam torby materiałowej (zupełnie takiej jak na zakupy), ale z zamkiem i kieszonką. Może ktoś widział?
takie o:
https://kurdemol.pl/kategoria-produktu/torby/
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 września 2019 09:40
madmaddie a Equiberry widziałaś? Ja mam taką torbę i jest świetna, z grubego porządnego materiału, ma w środku wszystą kieszonkę na zamek i do tego jest ładna i z konikiem 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
23 września 2019 14:12
Moda to nie bardzo ale ciuchy już tak - szukam wygodnego, najlepiej cieplejszego dresiku (spodnie). Wiecie, taki klasyczny, z kieszeniami, ściągaczami przy kostkach, najlepiej z grubej bawełny z 'pluszem' od środka. Żeby tyłek nie zmarzł na dłuższym spacerze.
W Pepco, lidlu czy decathlonie nic ciekawego nie widziałam, królują legginsy/spodnie do jogi czy inne obcisłe i niezbyt ciepło wyglądające rajtki a takowe odpadają. No i wiadomo, fajnie jakby nie kosztowały 100zł bo to jednak ma być dres 'do psa', ma mi być ciepło i wygodnie i nie szkoda uwalić błotem/trawą/mokrym psem. HELP
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
23 września 2019 14:19
Ja noszę dresy Pumy i mi się bardzo sprawdzają. We wszystkich outletach czy innych takich myślę, że dostaniesz za koło 100
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 września 2019 14:20
zembria, dzięki!

smartini, ja mam takie "dopieskowe" dresy z lidla właśnie 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
23 września 2019 14:25
santa, no nie właśnie, nie chciałabym wydawać 100zł na dres do psa 😉 w tym problem :P
madmaddie, kurcze, jedyne jakie teraz widziałam to właśnie jakieś yoga pants 🙁 mam swie pary z Pepco, lżejsze i grubsze ale one już totalnie umierają, muszę coś kupić na nowy sezon. Chyba trzeba poczekać aż się ciut zimnej zrobi, może wtedy rzucą jakimś sensowniejszym towarem :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się