Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Hej, czy na terenie małopolski (z dojazdem w okolice nowego sącza) znajdę kogoś, kto profesjonalnie pomierzy  mi konia pod katem dopasowania siodła? Nie zależy mi na samym dopasowaniu, tylko wykonaniu pomiaru, który bede mogła wysłać do producenta. Jeśli ktokolwiek kogoś kojarzy, bardzo prosze o pomoc  :kwiatek:
karolina_2906, napisz do Dżastin, może się podejmie 😉
Które stajnie w Krakowie przyjmują ogiery z możliwością padokowania?
Które stajnie w Krakowie przyjmują ogiery z możliwością padokowania?

Facimiech ale chwilowo nie ma miejsc i dość długa kolejka oczekujących...
Łężkowice, Niepołomice, Michałowice chyba też.
Które stajnie w Krakowie przyjmują ogiery z możliwością padokowania?

Bolęcin ale z padokami słabo.
Swoszowice przyjmują i mają padoki podobno ale pewnie miejsc brak.
Leńcze
Paszkówka- brak miejsc.
Bolecin ma ostatnie pare lat wiecej padokow, dla ogiera chyba tez by sie znalazl.
Ma ktoś informacje co tam z KJK Pod Żubrem ? Byłam wczoraj spacerem obok, plac zewnętrzny wygląda świetnie, a pamiętam że to dość zapuszczone miejsce było 😉 jakieś zmiany właścicieli ?
Ooo, muszę się wybrać zobaczyć! Już od kilku lat była mowa o remoncie...
U żubra udało się pozyskać sponsora do zrobienia parkuru. Resztę terenu ogarnia gmina na przestrzeń publiczną ( chyba park, a nawet skatepark).

Edit: właścicielem terenu jest gmina stąd wynikają wszelkie trudności z pozyskania funduszy na cokolwiek, bo burmistrz interesuje się głównie piłką nożną i tam pompuje mnóstwo kasy.
Moja o mało co bratowa jakiś czas temu napomknęła, że chciałaby pójść na konie.
Ja też się z tym nosiłam od dłuższej chwili i wybór padł na Facimiech.
Słuchajcie, E na pierwszą lekcję nie mogła lepiej trafić, a i ja z mojej jazdy jestem bardzo zadowolona.
Ośrodek robi wielkie wrażenie, dawno nie widziałam tak zadbanych koni - tych rekreacyjnych też.
Kawał drogi, ale warto dojeżdżać  🏇
Znajoma szuka stajni dla swojego konia. Ograniczenia są dwa - tanio, najlepiej do około 500 zł, i z  dojazdem komunikacją miejską / busem. Może być przydomówka. Najchętniej po zachodniej stronie Krakowa, okolice Liszek, Czernichowa, Cholerzyna.
Istnieje coś takiego?
Cześć :kwiatek: jakie są dobre stajnie w naszych okolicach dla konia z RAO? z wolnymi miejscami aktualnie, bede wdzieczna za odpowiedzi  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Z wolnymi miejscami mam wrażenie teraz ciężko...
Znajomy (kiedyś miał stajnię U Zenka w Czułowie) ma teraz stajnię wolnowybiegową w Brodach za Skawiną. Są wolne miejsca, ogłoszenie w voltowych ogłoszeniach. Może tam?
Witajcie
poszukuję stajni w okolicach Niepołomic, Bochni, Krakowa wschodniego. Dla 1 klaczy 16 letniej. do 800zł. (ewentualnie 900 ale to max). od grudnia. jestem niekonfliktowa,moja kobyłka również. mam jeszcze drugą młodszą ale na razie stoi pod Nowym Targiem. ewentualnie w przyszłym roku będę ją przewozić. ktoś coś? please....
burzanka, przejedź się np przez Staniątki. Tam przy ulicy podlaskiej jest przydomowa stajnia na 4 konie. Z tego co wiem to właściciel ma 3 swoje i 1 miejsce na obcego. Możesz zapytać czy jest wolne. Po za tym jest tam kilka innych takich małych przydomowych stajni, np zaraz przy stacji kolejowej, albo po drugiej stronie torów też widziałam pasące się konie...
Staniątki są 4km od Niepołomic przy puszczy.
W Grodkowicach znana Ci Magda od Hasacza prowadzi pensjonat
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
21 października 2019 16:33
Gdzie w okolicach Krakowa najlepiej umówić się na jazdę? Najchętniej w teren ale chociaż raz chciałabym pojeździć na ujeżdżalni, bo na koniu ostatnio siedziałam z 8 lat temu. Jaka stajnia spełni moje oczekiwania? 😉 Mianowicie: teren spokojny, bez szaleństw, miło by było w małym gronie, pierwszy może być nawet sam stęp. Po drugie małe konie, takie do 150cm (chyba z 12 lat nie siedziałam na większym i jakoś wole być bliżej ziemi). No i po trzecie konie spokojne, zadbane, nie umęczone.
Dzięki wszystkim za pomoc. Sytuacja ogarnięta!  🏇
ushia   It's a kind o'magic
06 listopada 2019 16:11
Ludkowie nie znacie kogoś kto lubi sobie rzeźbić uj ale nie ma na czym?

Skoczków na pęczki a dresiarza niet 😁
Jeśli nie ten wątek proszę o przeniesienie, ale, kochani revoltowicze z malopolski, a zwłaszcza okolic Krakowa: czy ktoś wie gdzie można dostać workowane wapno nawozowe w rozsądnych cenach? W mojej okolicy nigdzie nie ma...
Dorcysia, dzięki 🙂, ale musi być workowane, bo inaczej nie mamy jak przewieźć.
Jakie macie opinie o Ojk Santos?
Pensjonat?
Rekreacja?
Rekreacji tam już nie ma z tego co wiem.

Czy ktoś jeździ regularnie do Łyczanki, "Pańskie Pola" z Krakowa? Szukam kogoś z kim bym się mogła zabierać.
Ja byłam Santosa oglądać dwa lata temu i odrzuciłam :P Może na zimę bym tam dała konia, bo hala i miałam blisko, pewnie jakby nie było blisko, to bym olała. Takie 5/10 dla mnie ogółem, pastwiskować trzeba było samemu, bo oni zapewniali tylko padoki, jedna stajnia fatalna, ze słupami na środku korytarza. No i kierownik na mnie wrażenie zrobił słabe, bo przyszłam pogadać, a ten rozwalony siedzi w fotelu i ani ręki nie podał, ani się nawet nie wyprostował, tylko taka mega olewcza postawa do klienta. Także już sam ten gość mnie odrzucił :P
czy ktoś może polecić trenera ujeżdżenia z Krk lub okolic ?
KAL, polecam Panią Galę Badałow z Niepołomic. Prowadzi bardzo fajne treningi ujeżdżeniowe.
Marta Ginda, Kasia Klein-Fryc - nie wiem czy obydwie dojeżdżają, ale na pewno godne polecenia 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się