Revoltowicze z Podkarpacia

Stajnię na Porębach mogę polecić z czystym sumieniem 🙂 konie naprawdę są tam na pierwszym miejscu- super warunki, super obsługa!
Zapraszam - info na PW [CIACH]
Werkowanie i podkuwanie koni - zapraszam
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
21 stycznia 2019 17:41
Z racji, że aktualnie częściej jestem w Stalowej Woli niż w Warszawie szukam stajni, do której można wpaść, pojeździć, ale nie typowe klepanie tyłka rekreacyjne, tylko bardziej jakieś fajne ujeżdżeniowe treningi. Jest coś w okolicy?
Witam  😀 ja z takim pytaniem czy jest ktoś w bliskiej okolicy Strzyżowa kto jeździ sobie sam w tereny?  Szukam kogoś kto nie ma towarzysza do spacerów terenowych tak jak i ja,  w razie czego mam wolnego konia haha
🤣
Hej, polecicie jakiegoś fizjo z głowa na tym terenie? Chodzi o problemy w okolicy łopatki
heroinx napisz może do forumowej sotniax, na Facebooku ma stronę activae equus - fizjoterapia koni
Fizjoterapia koni Iga Przybyś
Kojarzycie skąd mogę wziąć troty dla jednego konia najlepiej jakoś w okolicy bliskiej Dylągówki czyli okolice Dynowa np?
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
26 kwietnia 2019 17:47
Z odpylonymi może być problem...
Ale z tego co kojarzę, to chyba NTB Ochab ma troty w sprzedaży, a cała Leśna od nich bierze paszę, więc może z nimi zagadać jakoś i się "podpiąć" pod transport?
Hej czy może ktoś polecić ośrodek jeździecki do nauki jazdy z okolic krosna , jasła , dla kompletnego laika?.
Stajnia Fanaberia?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 maja 2019 11:23
Czy jest tu ktoś może z okolic Stalowej Woli/ Nowej Dęby? 🙂
Poszukuję miejsca gdzie można wpaść, pojeździć jakoś sensowniej (ujeżdżeniowo) a jeszcze jakby to było w opcji za pomaganie to w ogóle bajka 😀
galopada_   małoPolskie ;)
06 maja 2019 11:33
Hermes, SK Żabno 😉 mogę cię zapowiedziec/pokierować do konkretnego instruktora jeśli chcesz 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 maja 2019 11:53
galopada_, już skrobię PW 😀
Hermes OJ Equireno koło Zaklikowa
Czy w okolicach Stalowej Woli jest jakiś sensowny trener skokowy? Taki co zwraca uwagę na podstawy a nie aby szybciej wyżej i dalej ??  👀
smerfi patrz post wyżej  😉 oprócz na miejscu to przyjeżdża do nas regularnie  Jarosław Płatos
krysiex213 o tej stajni wiem. Szukam jeszcze jakiejś opcji...
Dojeżdża na Podkarpacie ktoś od dopasowania siodeł?
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
14 lipca 2019 15:32
Dojechać to dojedzie każdy. Kwestia tylko ceny 😉
Prawda 🙄 Wstępnie zbieram zainteresowanych na Panią z Fit&Flock, może jest ktoś chętny? Pani dopasowuje siodła i zbiera pomiary na siodła RA.
Czy mógłby ktoś podrzucić telefon do weterynarza z licencją/ uprawnieniami PZJ? Takiego, który może zrobić wizytę potrzebną do certyfikacji ośrodka.
Z góry dziękuję :kwiatek:
Słuchajcie, czy możecie mi polecić kogoś na szczegółowy, pełny tuv z Podkarpacia, tudzież naszych rejonów?
M. Szubart jest dla mnie niestety nieuchwytna.

Ktoś, coś?  :kwiatek: Zależy mi na już, na wrzesień  🙂
desire   Druhu nieoceniony...
10 września 2019 14:00
Meise, dr Kalinowski bywa na podkarpaciu
Czy możecie polecić stajnię w okolicach Sanoka, w której można się wybrać w teren w ładnej okolicy? Teren najlepiej dłuższy niż godzina i niekoniecznie spacerowy  😉
jestemzlasu w Zalużu, zaraz obok Sanoka jest nowa stajnia, mają przyjemne i dobrze zrobione konie. Instruktor swietny- pociągnie fajne tereny, trasy bezpośrednio nad Sanem. Nie ma też rozbudowanej rekreacji więc bez spiny i na luzie można wybrać termin 😉
Dzięki, na pewno się z nimi skontaktuję  :kwiatek:
Moi drodzy poszukuje małej,spokojnej, stajni w okolicy Rzeszowa. Ważne żeby była hala oraz ktoś kto zechciałby dawać lekcje jazdy  😉
Potrzebuje miejsca z dobrą atmosferą,gdzie mogłabym się zadomowić. Po prostu mam już dość dużych ośrodków, które często są zatłoczone, głośne, a treningi są prowadzone byle jak, ponieważ sam klient nie jest ważny, tylko jego gotówka.... 🙄
Moi drodzy poszukuje małej,spokojnej, stajni w okolicy Rzeszowa. Ważne żeby była hala oraz ktoś kto zechciałby dawać lekcje jazdy  😉
Potrzebuje miejsca z dobrą atmosferą,gdzie mogłabym się zadomowić. Po prostu mam już dość dużych ośrodków, które często są zatłoczone, głośne, a treningi są prowadzone byle jak, ponieważ sam klient nie jest ważny, tylko jego gotówka.... 🙄


Napisz do mnie na priv, znam parę fajnych miejsc  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się