Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
18 września 2019 07:32
Zabeczka gratulacje 🙂
Dla mnie wszystkie dziewczyny, które rodziły naturalnie to superbohaterki o nadprzyrodzonych siłach  👍
maleństwo   I'll love you till the end of time...
18 września 2019 07:37
Żabeczka super! Ogromne gratulacje!

rtk, wg rozpiski następna jest sienka, ale dopiero w listopadzie.
Zabeczka brawo!!!!!! 😅 świetna robota, dziewczyny maja racje, zapomina sie! 🙂
Cycajcie spokojnie i do domku 😍

Jezu....czy teraz JA? 😲
Brawo zabeczka! Widzisz, przezylas  🙂 teraz już wiesz jaka superkobieta jestes i zobaczysz ile w Tobie mocy się jeszcze pojawi  :kwiatek:

Sienka o jaaaa, to już tak niedługo  😅
Żabeczka, gratulacje 😅
O bólu i zmęczeniu szybko się zapomina 😁 ja przy pierwszej i drugiej pionizacji po cesarce obiecałam sobie, że nigdy więcej  😁
A teraz już myślimy z mężem kiedy drugie dziecko 😜
Żabeczka gratulacje!!! Właśnie od wczoraj intensywnie myślałam co tam u Was 🙂 Super, że już jesteście razem <3
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
18 września 2019 09:23
zabeczko gratulacje!
zabeczka gratulacje  😅 ! Witamy Anię  :kwiatek:
Na krocze położne u nas polecały Tantum Rosa bo zawiera środek znieczulający. No i dla mnie wybawieniem była poduszka z dziurą w środku do siedzenia

Laski szybkie pytanie- czy któraś miała problem z małymi stopami u dziecka i doborem pierwszych bucików? Inka ma mikro stopę. Jeszcze nie chodzi sama ale przy wszystkim przy czym się da już tak. Ponieważ jesień idzie wielkimi krokami muszę się zacząć rozglądać za bucikami a wychodzi mi że wszystko co stacjonarnie mogę obejrzeć jest za duże (witamy w małomiasteczkowym świecie)...
zabeczka17, Gratulacje!!! 😅
Jesteś mega dzielna! :kwiatek:
Pokaż kurczaczka!!! 😍 (Tu czy na grupie fb)
maleństwo   I'll love you till the end of time...
18 września 2019 11:04
Dziewczyny, Wy serio "zapomniałyście" o bólu przy porodzie? Bo wszyscy tak gadają, że się zapomina, a ja pamiętam, jakby to było wczoraj i zalewa mnie zimny pot tak pomyślę...
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
18 września 2019 11:28
maleństwo - tak, ja zapomniałam. Mimo tego, że rodziłam 19 h z czego 9-10 dzikiego hardcoru. Chętnie zrobiłabym to raz jeszcze. Bo zrobiłabym to lepiej i spokojniej :P
zabeczka17, Gratulacje!!! 😅
Jesteś mega dzielna! :kwiatek:
Pokaż kurczaczka!!! 😍 (Tu czy na grupie fb)


A podzielicie się nazwą tej voltowej grupy na FB? Chętnie dołączę 🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
18 września 2019 11:39
Wizja, nieźle...
Może u mnie to kwestia mojego charakteru, ja potrafię wciąż na nowo przeżywać wszelkie niemiłe momenty z życia, porażki, w tym takie typu "jak w 1 klasie byłam niemiła dla koleżanki".

Libella, Dzieciowa re-volta.
zabeczka17, gratuluję serdecznie! Zdrówka dla Was obu 🙂
maleństow, po wpisaniu "dzieciowa re-volta" wyskakuje grupa "Sprzedaż wymiana - dzieciowa re-volta". To to?
[quote author=maleństwo link=topic=74.msg2888142#msg2888142 date=1568801064]
Dziewczyny, Wy serio "zapomniałyście" o bólu przy porodzie? Bo wszyscy tak gadają, że się zapomina, a ja pamiętam, jakby to było wczoraj i zalewa mnie zimny pot tak pomyślę...
[/quote] Też mi się zawsze to pytanie nasuwa, bo mam tak samo jak Ty. W sensie pamiętam dokładnie. Zimny pot mnie nie zalewa i nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. Nawet mimo tego drugi poród wspominam ogólnie dobrze.
Na szczęście nigdy więcej! 😀
Tak, ja serio zapomniałam, i dlatego zdecydowałam się na drugie. Teraz blisko porodu wszystko mi się przypomniało i jestem przerażona w co ja się wpakowalam 😀 po na bank powiem ze nigdy więcej.
Ale zawsze chciałam 3.... 😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
18 września 2019 12:55
lilithhh, nieee... Kurde, ja się nie znam, może jak to grupa zamknięta, to inaczej się dołącza do niej... Może ktoś Was musi zaprosić?

Czyli ja jak zwykle jestem inna :p No nic, było, minęło, dzieć prawie odchowany, może kiedyś zapomnę 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
18 września 2019 13:04
lilithhh, Libella, musicie mieć znajomego w grupie, który Was do niej zaprosi, inaczej nie dołączycie.

maleństwo, ja pamiętam ból, ale pamiętam też, ze przy partych już był o wiele mniejszy, a zaraz po wyjściu dziecka nie czułam już nic. I chyba dlatego, ze tak szybko mija, to mogłabym rodzić jeszcze raz, bez znieczulenia 🙂 chociaż pewnie w trakcie bym się darła, żeby mi je podali.
Libella, jak coś to wysłałam Ci zaproszenie do grupy na fb.

malenstwo, ja bardzo szybko zapomniałam tzn. pamiętam ból itd., ale stwierdziłam, ze to tylko kilka h a nocne wstawanie do dziecka trwa dłużej, więc jest gorsze  😂 generalnie myślałam, że poród będzie dls mnie dużo gorszym przeżyciem, a pozostał wspomnieniem jak tylko przeszłam na salę poporodową. Za to moja koleżanka nie mogła pozbierać się po porodzie przez dobre kilka miesięcy.
D+A dzięki, dostałam 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
18 września 2019 13:24
zabeczka17, gratulacje!!! Wreszcie się doczekałaś! Nabierajcie sił i wracajcie do domu 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
18 września 2019 13:27
rochnar, mikro stopa, tzn jaki powinna mieć rozmiar? Kindze póki co zakładam niechodki jak wychodzimy na dwór i jak chce łazić na placu zabaw, to chodzi w nich. Jaki w ogóle Inka nosi rozmiar ubranek?
Witam się w wątku
Ale.nie sama.... Moja ciąża z która się.pożegnalna na.początku roku została ze mną...Ale nie mówiłam już.nic.publicznie bo.żyłam w strachu.....Ale nie wszystko.kończy się źle...
Od poniedziałku tyle w ramionach moja druga córkę Wandzie czuje że mam wszystko!
Nie poddawane się dziewczyny
kot, płakałam z Toba wtedy i RYCZE teraz!!!!!!!! 😍 😍 😍 ze szczescia. Tak bardzo bardzo się cieszę!!!!!!!!

PS ja tez przez 3 dni żegnałam się z obecna ciąża 🙂 a tu już zaraz plum! 🙂
kot, rewelacyjne wieści. Gratulacje 😅
maleństwo   I'll love you till the end of time...
18 września 2019 16:34
kot, o rany, co za niespodzianka!!! Wspaniałe wieści. Witamy Wandzię!
kot, gratulacje  😅 I właśnie o to chodzi żeby nigdy nie tracić nadziei  😍
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
18 września 2019 17:03
Co za dzien  😅 gratulacje kot!! Piękne imie wybraliście dla córeczki  😍
Lotnaa   I'm lovin it! :)
18 września 2019 17:13
kot, o matko! Płacze jak bóbr i mąż patrzy się na mnie jak na wariatkę. Gratuluję! Ale wiadomość!!!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się