PSY

warta2009, Poznania ;> co będziesz robić i kiedy ;>
maiiaF, mam nadzieję! My w pudełku mamy już duuużo jego zębów 😀

Wstawię jakies nasze, muszę w końcu wyciągnąć aparat bo mam same komórkowce :P



maiiaF, madmaddie, dzięki  😀
macbeth, w Poznaniu będę w piątek wieczorem, ale tylko na chwil kilka, nocuje u przyjaciółki, bo na raz nie trzasnę 500 km od siebie do Wrocka - w sobotę na zajęciach byłabym totalnie nieprzytomna. Ale widzę, że jesteś z Poznania - z jakiej dzielnicy? 🙂 może to niedaleko i jakiś poranny spacer...  😎
warta2009, Osiedle Lecha 🙂
macbeth, buu, trochę daleko, my będziemy na Wild ie 🙁
warta2009, no to fakt, troszkę jest 🙁
Wojenka   on the desert you can't remember your name
18 września 2019 15:46
Szukam gryzaka, którego zjedzenie potrwa dłużej niż 10 minut. Jakieś pomysły?  😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
18 września 2019 15:49
Wojenka, u nas najdłużej schodzi z surowym uchem wołowym 😁 ale a) sporo czasu to jest taniec deszczu wokół ucha i rzucanie nim po mieszkaniu (a dokładniej próby, bo nie pozwalam) b) trudno dostępne c) syfi strasznie 😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 września 2019 16:25
Racice, rogi. U nas tchawice, ale Aura się delektuje. Suszone skóry długie kawałki, uszy wołowe z futrem. I ser. Ścięgna Achillesa też troszkę zajmują
smartini   fb & insta: dokłaczone
18 września 2019 16:27
madmaddie, o tak, kopyta też długo zajmują ale też są u mnie memłane na raty, wala się takie badziewie póki pies nie stwierdzi, że to ten dzień i należy dokończyć.
No i są gorsze od lego jeśli na nie nadepnąć.......
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
18 września 2019 16:51
Szukam gryzaka, którego zjedzenie potrwa dłużej niż 10 minut. Jakieś pomysły?  😀


duży penis wołowy 😀
Wojenka   on the desert you can't remember your name
18 września 2019 16:54
Pepie to trochę zajmuje, ale Malina i owczar rozprawiają się z penisami, tchawicami, skórami, czy gnatami w chwilę. Ser też obstawiam, że to by była krótka przyjemność.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
18 września 2019 17:00
to kup po prostu róg (lub znajdź w lesie 😀 ) jego nie da się tak łatwo zdziamać
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 września 2019 17:22
Poroze jest bardziej dla psów, które spokojnie sobie memłają, niż Pudzianów gryzienia. Rogi nie są tak twarde (To całkiem co innego), więc bezpieczniejsze. Racice to samo. Penisy są dość miękkie i schodzą raz dwa, pomijając że wychodzą drogo.
Z ONkowymi szczekami to niewiele się może równać :P
Poroże, najlepiej jelenia.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
18 września 2019 18:19
to każdy ma inne doświadczenie, u mnie długo memlało się właśnie poroże, penisy i racice- ale racice fujj smród :P

możesz też spróbować tego drogiego gryzaka z drzewa- :P
Wojenka   on the desert you can't remember your name
18 września 2019 18:35
Ale to niejadalne, szukam czegoś jadalnego, tylko, żeby to trochę trwało  😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 września 2019 18:46
A ścięgna probowalas? 
Muszę, muszę! Wyciągnęłam dziś aparat  😍 Trochę się pozachwycam własnym psem, przepraszam  🤣



macbeth, ależ to poważny pan pieseł! Piękny 💘
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
18 września 2019 20:29
macbeth piękności!
Ojeju jeju, jaki piekny piesel! Mega powaznie wyszedl, cudne foty  😍
maiiaF, nooo jak to można pięknie pozować czekając na smaczka  😁 dziękujemy!  :kwiatek:
derby, dziękujemy  :kwiatek:
buyaka, dziękujemy  :kwiatek: jak już wyrósł z bycia pulchną świnką morską, to robi się coraz piękniejszy  🙂 a powagę na zdjęciach można skomentować - prawdziwy z niego model, poza "planem" tak nie wygląda  😂
Dziewczyny mam pierwszy raz psa bez podszerstka i z krótką sierścią, od jakich temperatur ubieracie takich agentów i w co? Nie chcę przedobrzyć, a pies spędza cały dzień prawie w trybie samochód- dwór plus spacery, w domu w zasadzie spędza tylko czas późnym wieczorami i w nocy. Jakieś sugestie?
smartini   fb & insta: dokłaczone
19 września 2019 07:19
szam, to wszystko zależy od psa i od pogody bo nawet 5' pieciu stopniom nierówne 🙂
Więc trochę jak z końmi, ubierasz jak widzisz, że mu zimno, grubiej jak stoi/leży, lżej/wcale jak szaleje na spacerze

Mystiquowa matka rodu przeżywa teraz drugą młodość na hodowlanej emeryturze... no nie wyprze się potomstwa  😂


macbeth, ale wydoroślał  😀 Prawdziwy Pan pies  😉

W tej hali w Nadolicach od połowy października zaczyna się kurs handlingu, więc się zapiszę, bo pogoda już nie rozpieszcza.
Pytałam o opinie odnośnie kursów tam ludzi i są bardzo skrajne, że wszystko zależy od trenerki danej, bo ponoć jest jedna która z zaplanowanych 10 zajęć przeprowadziła 3, i czasem jak odwoływała zajęcia to wysyłałą sms tak późno, że nie którzy już byli na miejscu o 1h stania w korkach. Z kolei te same osoby bardzo chwaliły obozy które się tam odbywały, także zależy od danego trenera i jego sumienności.

My wczoraj mieliśmy super ćwiczenie na zajęciach, gdzie wszyscy uczestniczy z psami ustawiali się w jednej linii , trenerka brała psa, który robił ćwiczenie i ustawiała się z nim na przeciw grupy kolegów, a właściciel szedł za tą  grupą i miał wołać psa. No i pies miał wybór lecieć do właściciela " przedzierając" się miedzy kumplami lub pozostać z nimi. Co ciekawe wszystkie psiaki mimo pokusy wybrały właścicieli i dzielnie pobiegły na wołanie  😀

EDIT: czy ktoś może powiedzieć gdzie można znaleźć pieska do oddania? Chodzi o dorosłego małych rozmiarów dla mojej Babci. Może znacie kogoś kto ma oddania spokojnego psiaka?
smartini   fb & insta: dokłaczone
19 września 2019 16:06
Perlica, jeśli ma być 'sprawdzony' (aka nie pierwszy lepszy ze schroniska) to chyba najlepiej z jakiejś fundacji, takiego, który jest w domu tymczasowym. Taki opiekun dobrze zna psa i może doradzić, czy będzie pasował do właściciela czy nie, bywają wizyty i spotkania więc można się z psiakiem dograć. Tylko musiałabyś poszukać rzetelnej fundacji w swojej okolicy 🙂
Mam znajomą, która wspiera akurat bullową fundację w Krk ale może zna kogoś godnego polecenia we Wro
smartini, dokładnie o coś takiego mi chodzi lub być może ktoś prywatnie oddaje psa, bo musi, różne są sytuacje w życiu.
Piesek dla starszej Pani, więc małych rozmiarów, spokojny, może być wiekowy ( takich najczęściej nikt nie chce). Wiadomo nie po przejściach, nie wymagający pracy z behawiorystą czy agresywny. Może być też odpłatnie oczywiście, ale nie szczeniaczek.
smartini   fb & insta: dokłaczone
19 września 2019 16:10
Perlica, mogę się zapytać gdzie uderzyć w takiej sprawie 🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
19 września 2019 16:23
smartini -gena nie wyskrobiesz hihih


Perlica my bardzo lubimy takie ćwiczonka w rozproszeniach 😀 najlepsze są takie z "cudownymi" ciociami co kuszą żarełkiem lub futrem 😀
smartini, jeśli możesz proszę podaj.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się