produkty ANKY

Dziewczyny, czy te climatrole nadają się do jeżdżenia na co dzień czy raczej tylko na niedziele  😁? Chodzi m głównie o to, ile pożyją bo kojarzę jakieś posty, że szybko umierały...
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
03 września 2019 15:46
To zależy od konia. Mam w robocie agregata, który tak wali przodami, że po 3 miesiącach lewy przód ma dziurę na wylot. Padokowe tak samo.
Mój się strychuje, ale nie jakoś tragicznie, zwykłych skorup nie zabija na amen... I bosy... No kusi mnie bling, żeby się lansować po lesie i za stodołą  😁
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
03 września 2019 18:10
Wigorrr wydaje mi się, że on ma taki nadruk matowy w takie kreseczki
chomcia spokojnie możesz jeździć codziennie 🙂
Ja wczoraj miałam trening ale nie założyłam, muszę się jeszcze nimi namacalnie nacieszyć 😀
A jak one się piorą? Można wrzucić w pralkę w woreczkach?
No i wczoraj znajomy mnie zgasił, że po co mi ten bling jak za chwile będą całe zakurzone  😤

No i wczoraj znajomy mnie zgasił, że po co mi ten bling jak za chwile będą całe zakurzone  😤


Bez blinga też by były zakurzone🙂 i na dodatek bez blinga nawet na początku.

... a w ogóle to co kogo obchodzi po co komu jakie szmaty 🤔wirek:
Znajomy mało związany z końmi, zastanawiał się czemu jestem taka zajarana ochraniaczami dla konia, to wysłałam mu filmik dlaczego climatrole są takie magiczne 😀
Znajomy mało związany z końmi, zastanawiał się czemu jestem taka zajarana ochraniaczami dla konia, to wysłałam mu filmik dlaczego climatrole są takie magiczne 😀


Climatrole to jedna z niewielu końskich rzeczy która autentycznie jara moje nie końskie przyjaciółki :P - "bo one się taaaaaak świecą". Lepsze są chyba tylko "korony" - tzn. naczółki 😀

Ja używam na co dzień i wcale się nie kurzą, błyszczą cały czas a nie piorę po każdej jeździe. Dużo chyba zależy od tego jakie masz podłoże.
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
05 września 2019 12:08
Ja dostałam istnej manii na punkcie climatroli. Mam Shiny Black (na codzień), Estate Blue (na codzień), Pale Gold (na zawody), White Matt (na "oficjalne" treningi) i dziś dotarły Silver (w planie jako codzienne). Shiny Black stanowczo wygrywają blingiem. Piorę w pralce, jeżdżę na codzień, póki co nic się z nimi nie dzieje 🙂
Wigorrr, - zapięłaś na swojego konia? 😀 Mnie zawsze jarały, ale z racji tego, że mój ma nogi długości kucykowej, a obwodu słusznego bałam się, że nie ma szans. Słyszałam, że climatrole ponoć na pająki raczej.

Ostatnio widziałam czarne shiny na rundzie honorowej w słońcu - jak one były po oczach! 😍
Własnie, jak te ochraniacze rozmiarowo wypadają ? I jak z trwałością tychże ?
Też mam komplet czarnych i w słońcu wyglądają nieziemsko  😍 Co do rozmiaru- według mnie są raczej małe. Mój koń niezbyt duży, ok 168 cm nóżka potężna i przody dopinam tak ledwo-ledwo. Kaloszki za to wypadają bardzo duże. Dla konia niezbyt szanującego nogi bym nie poleciła, mój kuty na 4 bardzo szybko zrobił w nich dziury od wewnętrznej strony a kaloszki to po prostu zmasakrował. Poza tym trzeba przyznać, ze są piękne i wygodne do codziennej jazdy- szybko się je zakłada, rzepy bardzo dobrze trzymają, noga się w nich mocno nie poci i szybko wysychają 🙂
Ja przyznam szczerze, że ochraniaczki przyszły we wtorek, a ja tylko przymierzyłam kaloszki i 1 przód czy będzie ok. Rozmiarowo wypadają jak horze laval i BR.
keirashara mój nadpęcia ma raczej dość długie jak na śląskiego wieloryba i wydaje mi się że na twojego powinny być ok. U mnie ten problem, że na 1 nodze mamy zgrubiałą bliznę i w tym miejscu zapinam na pół rzepu :P A chyba i tak za delikatnie, bo wszytski ochraniacze zjeżdżają z zadów :/
Który sklep ma w ofercie climatrole XL? Wszędzie widzę tylko M i L :/
Ich chyba nie produkowali XL 🙁
A jak dużego masz konia?
A czy tam rozmiar jest skorelowany z ilością rzepów? Bo widze takie na 2, 3 albo 4 rzepy, czy standardowow 4 rzepy to tyły?

... bo się czaję na coopery ale są tylko na 4 rzepy i nie wiem teraz czy to przód, tył, czy po prostu duże.
S - 2 rzepy
M - 3 rzepy
L- 4 rzepy
Dziękuję.  :kwiatek:
Dobra przekonałyście mnie  😁 Na folblucią nogę przody brać S czy M?
Ten zestaw Silver zaburzył mój światopogląd  😁 może cena mnie ostudzi
W gnl widziałam na story te fiolety sa dostępne 
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
18 września 2019 11:18
Pad Black Sea z najnowszej kolekcji, bandaże z wiosny 2019 i kalosze Matt  😍


aniapa - piękny komplet i Ty pod kolor ubrana  😍 Super stonowane!

Przymierzam się do zakupu kaloszków Anky, ale cały czas się zastanawiam jak z ich utrzymaniem w czystości  🤔 Czy w te dziurki nie wbija się piach, który ciężko potem usunąć? Mamy piach kwarcowy, który jak jest mokry to się troszkę lepi. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć w kwestii codziennego użytkowania? Może ktoś może pokazać zdjęcie takich kaloszków albo ochraniaczy utytłanych po zwykłej, codziennej jeździe?  👀
Mój komplecik od miesiąca leży i czeka na premierę 😀
Trochę mi szkoda ciurać te ochraniaczki na codzień  😤
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
19 września 2019 10:48
O ile ochraniacze uważam za rewelacyjne, o tyle kaloszki są słabe. Nie chodzi o jakość, ale o to, że nie mają tego dynksu dzięki któremu inne się nie przekręcają.
Lanka_Cathar, - ja akurat potrzebuje kaloszków bez dynksa na swojego konia 😉 Wiele kaloszków go nie ma jednak i dają radę w użytku.
Ma ktoś może zdjęcia padu Silver?  Czy on wyglada na żywo srebrno czy jednak bardziej szaro?  :kwiatek: 
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
19 września 2019 19:16
aniapa - piękny komplet i Ty pod kolor ubrana  😍 Super stonowane!

Przymierzam się do zakupu kaloszków Anky, ale cały czas się zastanawiam jak z ich utrzymaniem w czystości  🤔 Czy w te dziurki nie wbija się piach, który ciężko potem usunąć? Mamy piach kwarcowy, który jak jest mokry to się troszkę lepi. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć w kwestii codziennego użytkowania? Może ktoś może pokazać zdjęcie takich kaloszków albo ochraniaczy utytłanych po zwykłej, codziennej jeździe?  👀


Dziękujemy  :kwiatek:

Ogólnie z czyszczeniem z kwarcu nie ma problemu - daje radę miękka szczotka do głowy, taka ze sztucznego włosia. Kalosze jedynie przy rzepach są "gorsze" do doczyszczenia, ale to załatwia bieżąca woda. W weekend zrobię zdjęcia "utytłanych" po jeździe.
[quote author=avee link=topic=202.msg2888320#msg2888320 date=1568881064]
aniapa - piękny komplet i Ty pod kolor ubrana  😍 Super stonowane!

Przymierzam się do zakupu kaloszków Anky, ale cały czas się zastanawiam jak z ich utrzymaniem w czystości  🤔 Czy w te dziurki nie wbija się piach, który ciężko potem usunąć? Mamy piach kwarcowy, który jak jest mokry to się troszkę lepi. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć w kwestii codziennego użytkowania? Może ktoś może pokazać zdjęcie takich kaloszków albo ochraniaczy utytłanych po zwykłej, codziennej jeździe?  👀


Dziękujemy  :kwiatek:

Ogólnie z czyszczeniem z kwarcu nie ma problemu - daje radę miękka szczotka do głowy, taka ze sztucznego włosia. Kalosze jedynie przy rzepach są "gorsze" do doczyszczenia, ale to załatwia bieżąca woda. W weekend zrobię zdjęcia "utytłanych" po jeździe.

[/quote]




Dzięki za opinię!
Super, będę bardzo wdzięczna  😀
avee samym utrzymaniem czystości bym się jakoś bardzo nie przejmowała. Jak piasek suchy to się kurzą, wystarczy przetrzeć mokrą chusteczką. Jak mokry - to wtedy szczoteczką czyszczę i jest ok. Mnie wkurza że przy czyszczeniu szczotką ten brokat wylatuje 🙁 no i nie są one jakoś bardzo wytrzymałe. Pewnie, że to zależy od konia, ale po ok. pół roku użytkowania przez konia kutego tylko na przód (bez machania łapami) odpadł mi całkiem napis na jednym kaloszku i są dziury. Wrzucę fotki jak wrócę ze stajni 🙂
Ale fakt... efekt wow na słońcu/w dobrym oświetleniu jest  😍
Czy dobrał ktoś nauszniki ewentualnie ochraniacze , owijki do padu  Ruby I Piscina?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się