Voltopirowe Zamówienia zbiorowe

Nie, "normalna", debetowa działa. W wielu miejscach niby pisze kredytowa, szczerze nie wiem czemu tak jest. 
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
23 czerwca 2019 20:54
Zorilla, dzięki, nie pozostaje nic innego, jak spróbować 🙂
Ma ktoś aktualny kupon do premier equine na 10f? 🙂
PATRYCJA10822  łap SS919, działa od 50 f
Ktoś chętny na zamówienie z PE? Wysyłka w PL kurierem 🙂.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 sierpnia 2019 06:17
Ja 🙂 napiszę PW
Potrzebuję z hooksa jedną małą rzecz za 15 e jest ktoś chętny dołączyc się do zamówienia? "🙂
A jaka? Może będzie taniej, jeśli ci po prostu wyślę paczkę, jeśli sklep stacjonarny ma na stanie?
Szukam chętnego na zamówienie na przykład na pół lub więcej osób Big Baga paszy z Hovelera lub Pro Linen, ewentualnie inne firmy. Okolice Bielska Białej. Rodzaj paszy do uzgodnienia.
Ktoś chętny na zamówienie z Kramer? Chciałam jedną - dwie rzeczy i fajnie byłoby rozdzielić koszty wysyłki.
Czy ktoś byłby chętny ewentualnie robił zamówienie z HopeValley? Właśnie wczoraj zaczęli wyprzedaż Kingslanda.

https://www.hopevalleysaddlery.co.uk/sale.html?manufacturer=16164&mc_cid=3f8680c0dd&mc_eid=65856b2ed9

Edit: i -30% na pozostałości z różnych kolekcji Eskadrona
Przepraszam, że post pod postem ale zamówienie z Hope Valley już poszło.
Czy ktoś przymierza się na zamówienie z PE na Black Friday?
Ja jeszcze nie wiem czy będę dużo czy mało zamawiać, w każdym razie może ktoś by się znalazł.
draskaeb przesyłka z pe do polski kosztuje 5f wiec nei opłaca się juz łączyc zamowien nawet :P
A ma ktoś może najświeższy kupon z PE na -10Funtów?
A ma ktoś może najświeższy kupon z PE na -10Funtów?

AW919
Sivrite Dzięki wielkie!
Czy ktoś z okolic Jastrzębia Zdroj lub Bielska Białej bedzie robić zamówienie z agro-vital? 🙂
Czy ktoś będzie zamawiał ze strony abler.com??
majeczka   Galopem przez życie!
18 grudnia 2019 09:34
Zamawia ktos cos ze spooks.de? Potrzebuje malutka rzecz
W lutym planuje zamówienie palety pasz z Agro-vital.
Moze ktoś będzie chętny?
Paleta przyjedzie do Serocka , pasze moge podrzucic do Warszawy i gdzies po drodze .
Wysyłka palety to koszt 180 zł ( a 30 kg 18 zł wiec sie opłaca).
agro-vital.pl
Czy ktoś z Krakowa kupuje pasze z Sukcesa ? Zamawiam paletowo więc mogę coś komuś zamówić
majeczka   Galopem przez życie!
10 stycznia 2020 07:35
ciska,  a gdzie bywasz w Wawie?
Ponawiam zapytanie o zamówienie z Kramera. Chciałabym zamówić, szukam kogoś to podziału kosztów przesyłki.
Zamawia ktos cos ze spooks.de? Potrzebuje malutka rzecz


Nadal może coś potrzebujesz?
Będę zamawiać na spooks.de i do darmowej wysyłki brakuje mi 20EUR
Czy będzie ktoś robił zamówienie z premier equine? Chętnie się przyłącze
Czy będzie ktoś robił zamówienie z premier equine? Chętnie się przyłącze



Wysyłka z PE to jakieś 5GBP, więc aż tak się nie opłaca łączyć zamówienia od nich 🙂
Faktycznie dzięki  :kwiatek:
hej może ktoś będzie robił zamowienie w kramerze de ?? ja podłącze się z chęcia 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się