paznokcie, żele, tipsy

Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
25 czerwca 2019 17:34
Właśnie w  zeszłym tygodniu kupiłam cały zestaw z biedry i trzyma się świetnie. Pozytywne zaskoczenie  😀
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
25 czerwca 2019 20:52
Achaja poka poglądowy kolor tej pomarańczowej czerwieni bo szukam takiego koloru i szukam i nic mi nie pasuje.
Achaja, topy z biedry są super - mam błyszczący i matowy i nie zamienię na żadną inną firmę. 😉
Co jaki czas robicie paznokcie? Manikiurzystka twierdziła, że spokojnie mogę się umówić za 4 tygodnie, a ja po tygodniu już na odrost nie mogłam patrzeć, po prostu brzydko wyglądała taka 3 milimetrowa przerwa, po 2 tygodniach to max. Są jakieś sposoby, żeby spowolnić wzrost paznokcia hihi  😀 😂
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
26 czerwca 2019 04:56
Ja robię co około 2 tygodnie, czasem po tygodniu jak mi się nie spodobają czasem po 3 jak wybitnie nie mam czasu.
emptyline   Big Milk Straciatella
26 czerwca 2019 06:07
kenna, u mnie 3 tyg to już max, inaczej wygląda to tragicznie. Jeśli wiem, że nie będę mogła ściągnąć hybrydy po około 1,5 tyg to robię sobie jasne, naturalne kolory, żeby odrost aż tak nie walił po oczach. 🤣
kenna, mi włosy i paznokcie rosną bardzo szybko. Po 2 tygodniach mam ok. 3-4 mm odrostu na paznokciach. Nie wiem jakbym miała wytrzymać 4 😉. I to pal licho odrost, ale paznokcie robią się po prostu o wiele za długie. Już zdarza się, że je skracam dzień-dwa przed kosmetyczką sama.
Nie ma cholery, żebym 4 tygodnie przechodziła, już bym wolała je zdjąć, chodzić bez i modlić się, żeby się nie połamały. Nawet 3 bym raczej nie wyżyła, dwa to dla mnie góra, już wtedy mnie odrost przyprawia o mdłości. Więc chyba wszystko zależy od personalnego przyrostu paznokcia. Ale widuję dziewczyny mające odrost na połowę macierzy paznokcie, którym to nie przeszkadza. Oo Więc może i personalny przyrost i personalny perfekcjonizm paznokciowy. 😀
Biczowa, myślę, że dość dobrze uchwycony kolor 😉 Ale nie powiem Ci dokładnie który, bo mój zestaw został u rodziców 🙁

kenna, ja co 2 tygodnie, 3 to absolutny maks. Po 2 nie mogę patrzeć na odrost 🙂
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
26 czerwca 2019 19:55
Jeszcze nie to, szukam jeszcze mocniej pomarańczowego i nieco bardziej oczojebnego 😁

Niemniej kolor piękny  🙂
No to widzę, że nie tylko ja uważam 4 tygodnie za dziwne... Ja bym najchętniej co tydzień, półtorej robiła, i to nie z uwagi na zmianę wizji artystycznej...
kenna, ja też, ale ani czasu ani moje paznokcie tego nie zniosą 😉. Ale tak, patrzę na moje 6 dniowe i uważam, że za 2 dni maks powinnam je zrobić, żeby było ideolo 😉
A ja zwykle robię sobie pazurki, po tygodniu opiłowuje, maskuje odrost i odświeżam warstwa topu i kolejny tydzień noszę po czym usuwam i nowa stylizacja. Czyli co ok. dwa tygodni zmieniam pazurki. Czasami wychodzi dłużej jak nie mam czasu. I od razu napiszę, że aktualnie nie noszę raczej długich z przyczyn praktycznych. Maskowanie odrostów z hybrydami jest dla mnie dziecinnie proste i praktycznie niezauważalne jeśli chodzi o aspekt wizualny - naprawdę trzeba się przyjrzeć 🙂 Nawet większość wzorków i dekoracji jestem w stanie dorobić chociaż bardziej preferuję tradycyjne, jednokolorowe pazurki 🙂

Generalnie po 3 tygodniach sama sobie już wszystko zdrapuje :P Kiedyś jak na początku chodziłam na pierwsze pazurki u stylistki dawałam mi terminy 3-tygodniowe i myślałam, że zwariuje za każdym razem pod koniec :P trzymały się super ale długość w moim przypadku mnie zabijała 🙂
Biczowa, sprawdż mandarynkę z semilaca 🙂
Dziewczyny, czy któraś z Was miała tak, że dosłownie z dnia na dzień paznokciom przestała pasować baza? Stosuję proteinową z neonaila i była super, aż tu nagle bach, hybryda odpada mi w całości z kolejnych paznokci. 😵
Może podpowiecie, na jaką wymienić?
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
04 lipca 2019 15:02
Może coś jest nie tak? Może baza stara, paznokcie źle przygotowane?
Biczowa, bazę kupiłam jakoś w styczniu? lutym? To za długo? W samym robieniu hybryd, przygotowywaniu paznokci, itd. nic nie zmieniałam. Nie zauważyłam też, żeby ich stan się jakoś pogorszył. Zawsze były miękkie, ale baza się trzymała. Ewentualnie, gdy paznokcie miałam już za długie, to przeciążone długością odłaziły od góry/palca, a teraz po prostu odpada mi całość.
Martita   Martita & Orestes Company
04 lipca 2019 16:54
mundialowa a jaka lampa?
Lampy też nie zmieniałam. Świeci tak samo, czas naświetlania taki sam. Modelu i mocy musiałabym poszukać.
Może primer by pomógł?
Dziewczyny, czy któraś z Was miała tak, że dosłownie z dnia na dzień paznokciom przestała pasować baza? Stosuję proteinową z neonaila i była super, aż tu nagle bach, hybryda odpada mi w całości z kolejnych paznokci. 😵
Może podpowiecie, na jaką wymienić?

Lampa LED czy zwykła? Może żarówki już straciły na mocy? Zwykłe trzeba wymieniać, a LED-ami wydłużać czas z wiekiem lampy.
mundialowa sprawdź hormony. Mi właśnie z dnia na dzień zaczęła odpadać hybryda. W całości, jak piszesz. Próbowałam przeróżne primery, lampy, poszłam w końcu do kosmetyczki żeby mi zrobiła porządnie paznokcie. I to dopiero ona powiedziała, że to może być problem na tle hormonalnym - tarczyca. Do hybrydy nie wróciłam, na razie jedynie żele trzymają mi się dłużej niż 2 tygodnie.
vissenna   Turecki niewolnik
07 lipca 2019 15:04
No coz, a u mnie po roku (z przewami na regenerache plytki paznokcia) udalo sie dorobic alergii. Swedzialo tak, ze myslalam, ze oszaleje 🙁 Nic nie zmienialam  te same lakiery i lampa i poszlo... A ja juz bez hybrydy zyc nie umiem 🙁
Achaja, o widzisz, o primerze nie pomyślałam.

Sivrite, LED. Za pierwszym razem myślałam, że właśnie za krótko trzymałam pod lampą i wydłużyłam czas, ale nic to nie zmieniło.

Plackowata, dzięki za trop! Możliwe, że coś jest na rzeczy patrząc na parę innych rzeczy, jakie się ostatnio dzieją z moim organizmem...

Póki co kupiłam inną bazę i, odpukać, trzyma się trzeci dzień.
No coz, a u mnie po roku (z przewami na regenerache plytki paznokcia) udalo sie dorobic alergii. Swedzialo tak, ze myslalam, ze oszaleje 🙁 Nic nie zmienialam  te same lakiery i lampa i poszlo... A ja juz bez hybrydy zyc nie umiem 🙁

U mnie dokładnie to samo. Własnie kończy mi odrastać płytka. Z głupia frant po roku nagle uczulenie. Mnie nie swędziały, za to płytka odłaziła od macierzy. Już się nie mogę doczekać powrotu do hybryd, mam nadzieję, że nie uczulą znów. -_-
Czy któraś z was robi manicure tytanowy? Mam zestaw Revi i 4 faza (top nabłyszczający) nie dość że nie daje się równo położyć to jeszcze się warzy i w ogóle dziwnie zachowuje.
Korzystała może któraś już z holo hybryd z Chin? Długo czekałam i się doczekałam na zrobienie czegoś takiego. 😀 Klik

Niech mi ktoś powie, że są zajebiste i mogę wywalić wszystkie holo pyłki. 😀
Girls! widziałam w biedrze promo przy kupnie dwóch lakierów są po 7,99zł/szt natomiast bazy  i topy standardowo po 9,99zł/szt
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
01 października 2019 09:48
Te bazy kauczukowe z biedry to w każdej biedrze? Bo nie mogę nigdy ich znaleźć 🙁
u nas były chyba dwa rodzaje i dwa rodzaje topu jak będę któregos dnia to zerknę 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się