matura

Na jeden.
Odkopuję.
Tegoroczni maturzyści jak przygotowania?  😀
U mnie są tak intensywne przygotowania, że jeszcze nie złożyłam deklaracji 😀iabeł: zresztą, przez sesje i tak nie miałabym czasu, bo dopiero 9 lutego wracam do domu, a do 7 jest termin. Im dalej brnęłam w te studia tym bardziej mi się odechciewało poprawy i ponownego babrania z tą maturą. Może po licencjacie, ale ja się chyba nie nadaję na kierunek lekarski, zostaję na dzień dzisiejszy na optyce.
Odkopuje.
Zabieram sie za poprawę matury z biologii i chemii, a że ja pisałam swoją w 2014 to nie mam pojęcia czym różni się obecna od starej pod kątem praktycznym. Macie jakieś rady jak się zabrać za to całe poprawianie? 😀
Starej d***e jednak się zachciało powalczyć o marzenia o lekarskimc 🙄
Poszukuję kursu maturalnego lub korków z biologii w Wawie.
Ktoś coś  :kwiatek:
emptyline   Big Milk Straciatella
01 października 2019 14:44
Latissimus, SGGW
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 października 2019 15:33
Odkopuje.
Zabieram sie za poprawę matury z biologii i chemii, a że ja pisałam swoją w 2014 to nie mam pojęcia czym różni się obecna od starej pod kątem praktycznym. Macie jakieś rady jak się zabrać za to całe poprawianie? 😀
Starej d***e jednak się zachciało powalczyć o marzenia o lekarskimc 🙄


A nie jest tak ze będziesz pisać maturę wg tej z 2014? To ten sam rocznik w którym ja pisałam i takie dostałam info w OKE - ze jakbym chciała poprawiać to wg tego co pisałam w 2014.
Latissimus, SGGW

Tam i na WUM już po zapisach.
Facella nie jest tak.
W tym roku ostatni raz była „stara matura” czyli ta do 2014 roku. Od przyszłego już jest tylko nowa. 5 lat robili obie. Dzwoniłam do cke. Z reszta taka informacja też widnieje na ich stronie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się