Produkty BACK ON TRACK

Mam ocieplacze na stawy skokowe. Rozmiar M
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
01 października 2019 19:29
cubbins, lauren ja posiadam ten pad od lat już i o mnie wspominała zembria. Tak jak pisała używam go pod derki, także na noc dla konia, który ma problemy z grzbietem. Używam go w okresie jesień/zima.
Bardzo polecam, rezultaty są widoczne, plecy uniesione, mięśnie rozluźnione, niebolesne. Jest także zauważalna różnica w pracy pod siodłem. Używam także czapraka BOT i ochraniaczy treningowych.
Włókno ceramiczne nie rozgrzewa ciała do gorąca także bez obaw 🙂. Najchętniej kupiłabym jeszcze derkę BOT, nawet oglądałam dziś, ale póki co nie mam wolnych środków, a ceny derek są wysokie. Jednakże po latach już używania produktów BOT bez wahania kupiłabym derkę gdybym miała trochę wolnej gotówki 🙂. Także bardzo polecam 🙂.
Gillian   four letter word
04 grudnia 2020 08:30
Czy ktoś z Was używa ocieplaczy na stawy skokowe?
Gillian, ja korzystałam, miałam Back On Track i HKM Mr Feel Warm też.
Gillian   four letter word
04 grudnia 2020 10:45
Widziałaś różnicę?
Koń był operowany tuż poniżej stawu skokowego, utrzymuje się obrzęk - podobno te ocieplacze mogą pomóc. Jakby mi ktoś powiedział, że nacieranie ogonem ryby z Egiptu pomogło to też bym chyba próbowała 😀
Ocieplaczy na stawy skokowe nie używałam, ale regularnie używam ocieplaczy stajennych (dają efekty przy starszym koniu), derek, ochraniaczy, czapraków ...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się