Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Kastorkowa   Szałas na hałas
05 września 2019 10:11
Madmaddie Jak nie masz weny to chyba lepiej na razie odpuścić, żeby potem nie było, że to jednak nie to. Ja dałam wolną rękę tak jak poprzednio mojej tatuatorce bo to co robi jest w 100% tym co chcę. Jedyne co powiedziałam, że teraz kwiaty słoneczniki stokrotki i inne co na łąkach rosną żadne róże bo nie znoszę  🤣 I nie mogę się doczekać projektu  😍 

Smarcik to ja się spotkałam z tym, że przy stażyście (choć Tomek jak i Sylwia to nie do końca tacy stażyści  totalnie zieloni, mają już trochę na swoim koncie tak jak i wypracowany własny styl) ale  i tak ktoś przy nich zawsze jest, radzi, oni pytają no raczej full profeska. Jak mi dziewczyna robiła na palcach a były to jej pierwsze w życiu to też inni w studiu jej radzili mówili co i jak i w sumie nie widzę różnic kto mi robi. No, ale to też pewnie zależy.
Tomek mi wyczarował takie cudo
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 września 2019 10:18
Na początku to każda dziara wygląda dobrze 😉 mówię o tym co dzieje się po latach. Ja akurat nie robiłam u osoby "zielonej" tylko takiej po wielomiesięcznym stażu, w momencie kiedy zaczęła ta osoba pracować w osobnym studio (w ramach tej samej firmy). A teraz jest mega cenionym artystą i zgarnia pierdylion nagród na wszystkich konwentach hehe 😉

Ale co się w tamtym czasie działo to nasze, januszowate dziady przywołują najlepsze wspomnienia  😜 nie myślałabym o zakryciu gdyby był w mniej widocznym miejscu.
Nirvette   just close your eyes
06 września 2019 23:22
Ja w środę jadę na pierwszy tatuaż i stresuję się jak nie wiem  😲 Lecę z Bydgoszczy do Łodzi po niego. Jak się przygotować do tatuażu? Wiem, że nie można pić alkoholu na dzień przed, fajnie żeby skóra była nawilżona i żeby mieć coś słodkiego w razie "wu".
Bedzie dobrze 😉 Ja mam bardzo niski prog bolu, a po 2 tatuazach wracalam do domu na rowerze. Po kolczyku poszlam na 1,5h godzinny spacer z psem. I serio mowiac niski mam na mysli, ze ja w trakcie tatuowania bardzo bardzo cierpie 😉
Weź na tyle luźne ciuchy, żeby nie obciskały wytatuowanego miejsca 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 września 2019 07:42
Haha, ja z rzeczy bardziej męczących po sesji 6h na udzie wracałam z Katowic do Brna w nocy. A jeszcze przed musiałam wstać o 5 rano żeby dojechać do tych Katowic z Bieszczad. W efekcie musiałam się przespać z tirowcami na mopie około 30 km od Brna, bo nie dałam rady dotrzeć do domu  😂  Generalnie nie polecam tak robić, ale ogólnie tatuaż to nie koniec świata, nie trzeba się jakoś szczególnie przygotowywać, byle nie robić głupot jak np picie alkoholu 🙂

Próg bólu mam koszmarnie niski, aż mi głupio na sesjach jak skóra zaczyna mi drgać pod maszynką.
infantil i jak tam nowy kolczyk, pokażesz się?


wybacz, że dopiero teraz, ale niezbyt byłam 'wyjściowa' w ostatnich tygodniach. pokazuję się więc dziś, bo ustrzeliłam selfie, na którym chyba nieźle widać wszystkie kolczyki.

jestem bardzo zadowolona, dobrze się goiło i raczej nieuciążliwe są na co dzień. Tą medusę robiłam trochę z nastawieniem "najwyżej wyjmę", ale na to się nie zapowiada, bo naprawdę mi się podoba i już się przyzwyczailiśmy do siebie  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 września 2019 12:47
Super!  💘 bardzo Ci pasuje medusa. A już szczególnie w połączeniu z pozostałymi  😜
infantil wygląda super! 😍
Nirvette   just close your eyes
12 września 2019 11:42
Jest i on  😍
Nirvette, przepiekny!  😍 Niech sie dobrze nosi!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 września 2019 20:31
Czy możecie polecić mi jakieś sprawdzone studio tatuażu w Warszawie, w ktorym będę mogła poprosić o rozrysowanie( i najlepiej wykonanie) wzoru według moich wskazowek? Chodzi o wzór w naturalnych, dosyć "mrocznych" klimatach  :kwiatek: jestem laikiem, więc potrzebuję jakiegoś naprawdę sprawdzonego i poleconego miejsca :kwiatek:
Martita   Martita & Orestes Company
28 września 2019 22:44
CzarownicaSa Caffeine Tattoo??
Mała rzecz a cieszy 😀 Swoją drogą kolejny raz ostrzegano mnie, że to miejsce jest bolesne, a ja kolejny raz jakoś specjalnie bólu nie czułam.  🤔

Przyszłam się wyżalić, bo brak mi już siły na MissPank.
Tatuaż nieskończony 3 rok, min. pół roku umawiam się na kolejne sesje, które później są przez nią odwoływane. Ostatnia noc przed tatuażem (SMS o 2 w nocy), przedostatnia - byłam w drodze do Poznania (załatwiony urlop itp.). Mam dość.  😵
U niej to norma, niestety.
Dawno z niej zrezygnowałam przez nieogarnięcie z terminami. Miała mi dokończyć tatuaż, przekładała terminy sama, aż przestała się odzywać.
Tatuaż ogarnął ktoś inny.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 września 2019 20:27
Osz kurcze, dobrze że piszecie  😲 ja ją uwielbiam, ale w takim razie raczej poprzestanę na jednym tatuażu od niej, nie wyobrażam sobie jechać przez pół Polski żeby pocałować klamkę  🙄

ashtray piękny!  😍 widziałam na fp studia w relacji 🙂 jeśli to Nina ostrzegała, że bolesne, to moim zdaniem ona nieco panikuje  😁 mnie też ostrzegała, tak że w efekcie zrobiłam niżej niż planowałam i teraz żałuję, bo tatuaż jest totalnie niewidoczny  - a nie bolało wcale, mimo że na jestem człowiekiem bez progu bólu, tzn boli mnie wszystko  😁


Edit: literówki.
Dziękuję 😡 Tak, Nina 😀 Bolało może ciutkę na samej piszczeli, ale reszta luz 🥂
W przyszłym roku bierę się za rękaw. Oficjalnie deklaruję przy świadkach.

Szukam póki co osoby, która zrobi mi portret konia mego, ale ciężko mi idzie 😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 października 2019 05:45
Ale masz tempo! 😉 zatem czekamy na zdjęcia rękawa  🏇
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 października 2019 17:59
Pytanie od laika- czy cena 1000zl za średniej wielkości tatuaz(ok. 8-10cm) naturalnego Kruka na karku to dużo? Spotykam się że sprzecznymi opiniami.
Zaproponowano mi również wstępne szkice dopiero w dniu wykonania, czy tak powinno być? Dla mnie to trochę robienie w ciemno...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 października 2019 19:00
Czarownica odpowiedź jest jedna - to zależy 😉 jak zapisałaś się do super cenionego artysty to cena jest niska i projekt zobaczysz tuż przed - tak to działa. A jak zapisałaś się do zwykłego, podrzędnego studia to cena jest wysoka. Jeszcze domyślam się, że to nie było w Polsce - u Ciebie ceny mogą być znacznie wyższe.
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
01 października 2019 21:01
Chyba jednak w PL, jesli pytala dopiero o studio w Warszawie. W funtach by jednak wyszlo wiecej.

Czarownica, a pytalas prosto z mostu, czy naprawde nie ma mozliwosci dostania szkicu wczesniej? Np. za dodatkowa oplate? Zwlaszcza, ze to nie tak, ze powiedzialas artyscie, zeby sam sobie wymyslil wzor, tylko ten wzor mial byc zrealizowany na podstwie Twojego konkretnego opisu. Tez nie chcialabym ryzykowac, zwlaszcza u artysty, u ktorego nigdy wczesniej sie nie dziaralam :/

Ja jak dalam artyscie zdjecie tatuazu z netu, zeby niejako odwzorowal, ale zrobil po swojemu, dopasowal do czesci ciala, to kilka tygodni przed data wyslal mi graficzny projekt, tak zebym mogla powiedziec czy mi caly wzor, polozenie na ciele, itd. pasuje, i zeby mial czas zmienic jesli nie.

Jesli w dniu tatuowania Ci sie nie bedzie podobalo - czy artysta bedzie mial czas na zrobienie na miejscu jednego, dwoch innych szkicow? Czy go beda nastepne umowienia gonic?

I przede wszystkim - czy widzialas prace tego artysty pokazujacego inne zwierzeta, ptaki, kruki, w stylu naturalnym? Robi ich duzo? Czy wszystkie sa mniej wiecej tej samej jakosci, stylu? Czy wlasnie dla tego stylu go wybralas?

Z moich obserwacji wynika, ze jesli artysta robi duzo ptakow (czy czegos innego) i styl, wykonanie, szczegoly, jakosc sa consistent, i Ci sie bardzo podobaja i taki tatuaz wlasnie chcesz, to moze jednak warto zaryzykowac, bo jesli projekt Ci nie przypasuje, to zmiany beda musialy nastapic najwyzej w pozycji/kompozycji, ale dalej bedzie to ten sam styl i wykonanie, jakie chcesz.

Jesli natomiast artysta wykonuje malo zwierzat, malo ptakow, malo w stylu, ktory chcesz - ja bym nie ryzykowala. Bo sobie przygotuje jeden staranny w wolny spokojny wieczor, a jak bedzie trzeba zmienic w dzien, to pod presja czasu na szybko wyjdzie juz gorzej.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 października 2019 21:16
Dziękuję za odpowiedzi  :kwiatek:
Wydaje mi się że studio jednak popularne i dobre, więc po namyśle w sumie cena będzie adekwatna.
Artystka ma w swojej galerii kruki, stąd jej styl mnie urzekł i się zdecydowałam(myślę nad projektem już 10 lat  😵 ). Umowa taka, że niby ma mi w dniu wykonania naszkicowac kilka projektów, ale fakt faktem będę bardzo mocno ograniczona czasowo i nie będę miała możliwości ewentualnego szybkiego powrotu żeby np. poprawić.
Zrobię jak piszecie i poproszę o wcześniejsze szkic, tak żeby też mieć wybór i czas do namysłu. Dzięki!  :kwiatek:
Mam 11 tatuaży, każdy z nich zobaczyłam po raz pierwszy w dniu na który była umówiona sesja. Nie spotkałam się jeszcze z żadnym poważnym tatuażystą, który wysyłałby projekt do akceptacji...
Czarownica a co to za studio? Bo z Twojego opisu jedno przychodzi mi do głowy 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
02 października 2019 22:10
kurczak_wtw, ja swój dostałam dzień wcześniej.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 października 2019 23:16
DeJotka Caffeine tatoo 🙂
Póki co manager twierdzi, że na pewno będzie dużo czasu na narysowanie i dostosowanie projektu i nie ma możliwości wcześniejszego pokazania. Trudno, zaufam, najwyżej zrezygnuje 😉
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
03 października 2019 11:41
Każdy mój tatuaż (6 sztuk) był tworzony przy mnie w dniu sesji. Trafiłam na tatuażystę, którego styl pokochałam od pierwszego wejrzenia, zaufałam mu i każdy z wzorów przerastał moje wyobrażenia, jakie miałam przed sesją. Są po prostu cudowne, nie wyobrażam sobie siebie bez nich. Z pierwszym tatuażem myślałam, że wyjdę z dosyć małym wzorem, a dałam się namówić na zajmujący cały bok uda  😂

Z lewej strony mam magię - na łydce smoczątko, na udzie jednorożec, na żebrach feniks, na ramieniu symbole żywiołów. Tu jeszcze na łopatce powstanie prawdopodobnie drzewo życia (chyba, że wymyślę jeszcze jakieś magiczne zwierzę  😎 ), a potem będziemy łączyć wzory wstęgą.

Z prawej strony są pasje - na przedramieniu najważniejszy dla mnie tatuaż, kettelbell. Kryją się w nim duże zmiany w moim życiu i bardzo ważna data. A na ramieniu najświeższe dzieło, dresażowy koń. Gdy mój tatuażysta zobaczył zdjęcia, z jakimi mu przyszłam, to załamał ręce i mówił, że nie wie, co z tego wyjdzie, że dużo szczegółów, że to pod realny tatuaż podpada. A z 10 minut później miałam wzór narysowany markerem na kartce. Uwielbiam gościa, wie, czego potrzebuję lepiej ode mnie  😍


Zajebisty jest!
Gdzie ten tatuażysta przyjmuje?
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
03 października 2019 11:48
maluda Szymon Gdowicz (Pain Ting) z Kult Tattoo w Krakowie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się