Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Czarownica to nie znam, pomyślałam o Antoninie z Warsaw Ink, mocno polecam do różnych mrocznych stworzeń.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 października 2019 12:58
Studio Panasa to chyba najbardziej kultowe studio w Warszawie, może i jedno z najlepszych w Polsce 😉 on był zajebisty i cenił się zanim tatuaże były modne  😁 tylko kiedyś nie zatrudniał ludzi, teraz jak widać rozrośli się ale podejrzewam, że dba o markę i kiepskich artystów nie zatrudnia 😉 stąd też takie a nie inne ceny 🙂
aniapa, - piękny! 😍 Bardzo też podoba mi się Twoja koncepcja tatuaży.
aniapa Przepiękny jest  😜
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 października 2019 15:16
aniapa pokażesz kettla? 🙂
Pokaz wszystko  👀

Ja czekam az Katuszka wroci do Edynburga, ale miedzyczasie chyba cos czarno-bialego dla siebie wymysle, bo juz kisne ;p
Studio Panasa to chyba najbardziej kultowe studio w Warszawie, może i jedno z najlepszych w Polsce 😉 on był zajebisty i cenił się zanim tatuaże były modne  😁 tylko kiedyś nie zatrudniał ludzi, teraz jak widać rozro#li się ale podejrzewam, że dba o matkę i kiepskich artystów nie zatrudnia 😉 stąd też takie a nie inne ceny 🙂


Dziarałam się u Bartka jakieś 10 lat temu (albo i więcej) jak Gulestus jeszcze był na Świderskiej, a nie Strumykowej 🤣 Bartek wtedy jeszcze robił cieniowane tatuaże, a za swój- największy z moich wszystkich do tej pory, pamiętam, że zapłaciłam 250 zł. Piękne czasy 🤣
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
03 października 2019 20:15
Dziękuję dziewczyny  :kwiatek:

Oki, to pokazuję.









madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 października 2019 20:17
fantastyczne! 😍 😜
Ja nie mam jakoś odwagi na kolor, zawsze mi się marzył tatuaż od Bama 😉
Nirvette   just close your eyes
03 października 2019 20:50
aniapa, coś cudownego!  😍 piękne kolory, piękna ilość, gratuluję odwagi i tak świetnego tatuażysty!
Mi powoli goi się utyty jednorożec, obserwuję na instagramie moją tatuażystkę i ona ciągle wrzuca jakieś nowe projekty... A ma styl tak idealnie mi odpowiadający... I już mi się kreuje tatuaż na udo w jej stylu  👀 chyba zbankrutuję!
Swoją drogą, ile czasu Wam się goiły tatuaże? Mi minęły 3 tygodnie i nadal jest lekko wypukły, ma lekkie strupki, ale totalnie nie swędzi i nic się złego z nim nie dzieje.
No i jak dbacie o zagojone tatuaże? 🙂
Super, jak wroce do Krakowa, to wiem do kogo uderzac 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 października 2019 06:14
[quote author=smarcik link=topic=110.msg2890649#msg2890649 date=1570103903]
Studio Panasa to chyba najbardziej kultowe studio w Warszawie, może i jedno z najlepszych w Polsce 😉 on był zajebisty i cenił się zanim tatuaże były modne  😁 tylko kiedyś nie zatrudniał ludzi, teraz jak widać rozro#li się ale podejrzewam, że dba o matkę i kiepskich artystów nie zatrudnia 😉 stąd też takie a nie inne ceny 🙂


Dziarałam się u Bartka jakieś 10 lat temu (albo i więcej) jak Gulestus jeszcze był na Świderskiej, a nie Strumykowej 🤣 Bartek wtedy jeszcze robił cieniowane tatuaże, a za swój- największy z moich wszystkich do tej pory, pamiętam, że zapłaciłam 250 zł. Piękne czasy 🤣
[/quote]

Rany, napisałam "dba o matkę" zamiast markę, ale literówka  😂

aniapa o, widziałam tego kettla na fb, jest super!  😜 Zdradzisz jaka historia ukrywa się w nim? 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 października 2019 19:31
DeJotka do mnie już na pierwszy rzut oka trafiła Kasia Werberg, zobaczyłam jej kruki i sowe 😍 i przepadam. Pierwszy profil jaki otworzyłam i chyba tak zostanie, przeglądam inne profile i studia i jednak jakoś tak nic mnie nie zachwyca.
https://instagram.com/kasia_werberg?igshid=1ih99vf9jlufj
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
06 października 2019 10:09
Dziękuję dziewczyny, raz jeszcze  :kwiatek:
ashtray, trochę z opóźnieniem, ale... ZACHWYCAM SIĘ! Jest cudowny!
aniapa, a jakby zamiast drzewa życia Uroboros? Tatuaże rewelacyjne, aż miałam potrzebę zachwycić się na piśmie 😍 Ten feniks jest mega szał!
a ja od wczoraj jestem właścicielką surface na klacie i to chyba najbardziej spontaniczny kolec w życiu 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 października 2019 22:08
Oby żył dłużej niz moje 3 dermale w tym miejscu 😉
JARA zrobiłam go trochę na YOLO, ale miło byłoby gdyby postanowił być łaskawy i pozwolił cieszyć się nim nieco dłużej 😉 moja znajoma miała surface w karku przez długi czas i wyjęła go ze względu na to, że jej się znudził, a nie żeby coś tam się działo 😉 w ogóle mam takie pytanie, jakby co to ja dam radę go sama wyjąć? bo zdania w internecie są podzielone 😡
borkowa ja wyjełam bez problemu
Mi się mega spodobał tatuaż pieska nopebow  💘
Szukałam inspiracji na niewielki, pierwszy tatuaż i na początku miała być podkowa z kwiatami w kolorze, a teraz na 1 miejscu jest piesek, tym bardziej że jest bardzo podobny do mojego Andzia - kundelka szneucerka 🙂
nopebow sama taki wymyśliłaś, czy miałaś inspirację?
Jako, że nie można cytować zdjęć pozwoliłam sobie go tu wkleić jeszcze raz <3
Mój będzie podobny - piesek w kosmosie, tylko nie mam pojęcia gdzie go umieścić, czy na udzie czy na przedramieniu lub na ramieniu od wewn. strony  🤔
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 października 2019 10:06
Rozumiem, że to żart?
Wigorrr, a nie lepiej zrobic sobie wlasny wzor? Cos, co bedzie Twoje i bedzie cos znaczylo dla Ciebie zamiast krasc komus wzor? Tym bardziej, ze piszesz, ze to ma byc pierwszy tatuaz...

edit: A swoja droga, jesli znalazlas "artyste", ktory gotow jest skopiowac cudza prace, to solidnie bym sie zastanowila czy to dobry wybor. Dobrzy artysci nie kopiuja cudzych prac.
Przecież nie napisałam, że chcę dokładnie taki tatuaż. To będzie rysunek mojego pieska w kosmosie. Wszystkie tatuaże psów, które widziałam do tej pory były słabe, nie podobają mi się realistyczne tatuaże, a ten od razu przykuł moją uwagę i zainspirował 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 października 2019 11:49
Eh, czyli już nawet na "własne" wieloletnie forum strach wrzucać zdjęcia dziarek, bo ktoś może ukraść  🙄


Wigorr słabe, na maxa słabe, już chociaż byś się nie przyznawała tutaj.
Ej ja to odebrałam inaczej zupełnie. Bardziej jako inspirację motywem, niż kopię kreska w kreskę. Nie sądzę, żeby pies w kosmosie był tak wyjątkowym i niepowtarzalnym wzorem.
[quote author=Ollala🙂 link=topic=110.msg2892635#msg2892635 date=1571223343]
Ej ja to odebrałam inaczej zupełnie. Bardziej jako inspirację motywem, niż kopię kreska w kreskę. Nie sądzę, żeby pies w kosmosie był tak wyjątkowym i niepowtarzalnym wzorem.
[/quote]

ja tak samo to odebrałam: że obrazek został wklejony żeby bylo wiadomo do czego się Wigorrr odnosi.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 października 2019 12:05
Zapewne ile ludzi tyle opinii  😉 Mi by było bardzo przykro, gdyby ktoś chciał wziął sobie mój wzór, za który zapłaciłam kupę kasy, spędziłam czas na wymyśleniu go razem z artystą i jest po prostu mój.

Jasne, że jak ktoś robi stutysięczny dmuchawiec z ptakami to nie ma tu szans na oryginalność, ale po to to chodzimy do najlepszych artystów i płacimy najwięcej kasy, żeby nasze dziarki nie były w ten sposób powielane  😉
smarcik myśl sobie co chcesz, ja obrazek wkleiłam tak jak piszą dziewczyny - dla przypomnienia, bo zdjęć nie można
Mega mnie on zainspirował, jest bardzo w moim stylu, jak już zdecyduję się na 100% to pewnie wkleję tu zdjęcie mojej odsłony osa w kosmosie  :kwiatek:
Zapewne ile ludzi tyle opinii  😉 Mi by było bardzo przykro, gdyby ktoś chciał wziął sobie mój wzór, za który zapłaciłam kupę kasy, spędziłam czas na wymyśleniu go razem z artystą i jest po prostu mój.

Jasne, że jak ktoś robi stutysięczny dmuchawiec z ptakami to nie ma tu szans na oryginalność, ale po to to chodzimy do najlepszych artystów i płacimy najwięcej kasy, żeby nasze dziarki nie były w ten sposób powielane  😉


Ja to odebralam tak samo 🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się