pensjonaty w okolicach trójmiasta

Mirowo Duże - zna ktoś tą stajnię? Jakie opinie 👀


Zna, zna, szukaj gdzie indziej.

zembria
Konie w sezonie są długo na łąkach i zawsze mają trawę, plac jest trawiasty przy samym lesie, na hali strasznie się kurzylo (nie wiem czy zmienili podłoże)
wydaje mi się, że największy plus to łąki i las



na pewno podłoża nie zmienili i to się raczej nie wydarzy  😎

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 września 2019 08:56
Louisa Dziękuję! Dobrze wiedzieć! Koleżanka która szuka ma konia z rao wiec na pewno tam odpada.
Myśle , ze stajnia Unicron może być perspektywiczna . Nowa właścicielka ma duże pojęcie i jest godna zaufania . Z tego co wiem to w planie jest postawienie hali i wydzierżawienie więcej pastwisk
Pytanie, czy mamy gdzieś blisko trójmiasta, najlepiej Gdyni czy Sopotu pensjonaty z boksami angielskimi ? Kobyla u której się dość mocno rao odezwalo.

Na myśl przychodzi mi głównie Tabun bo mają angielskie lub stajnia Unicorn(Chyba) w Barniewicach.  Ale może coś jest jeszcze? od strony Gdyni ? Koń wymaga regularnych wizyt weta i podawania sterydu przy atakach.



W Łapinie u Ani Cieplińskiej są bodajże boksy angielskie 😉
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
24 września 2019 15:10
W kierunku Przywidza +/- boksy angielskie masz jeszcze w Pomlewie i Mierzeszynie.
W kierunku gdyńskim angliki były też w Koleczkowie (Lubiczówka).
U nas w Żukowie są dwa angielskie wolne, ale stajnia na górce i tu zawsze strasznie wieje, wiec nie wiem, czy to dobrze dla konia z problemami oddechowych?
w Koleczkowie w Kopytku jest dużo angielskich boksów z tym że konie na padoku są do obiadu to chyba nie za dobrze dla RAO-wca.
dzięki za info, nie wiedziałam że jest taki wybór 😀
Podbijam temat boskow angielskich i o stajniach z warunkami  dla koni z rao. Czy coś ale bardziej Gdynia, ciut dalej (do 20km od gdyni)?
Czy ktoś coś słyszał/wie o nowej stajni która buduje się w okolicach Miszewka/Tuchomia/Chwaszczyna?
Stajnia jeszcze nie jest "czynna" będzie prawdopodobnie w połowie czy pod koniec października. 22 boksy z czego 4 konie właścicielki na szkółke. 6 hektarów wybiegów, hala 30x60.
Czekam właśnie aż się otworzy, bo wstawiam tam konie. Właścicielka ma dzwonić ok miesiąc przed otwarciem. Jak będzie dobry stajenny to stajnia zapowiada się super.  🙂
A jakiś bliższy namiar?
To jest ta "stajnia na górce" w Tokarach? 🙂 Jakie ceny przewidywane?
Słyszałam że rusza w Grudniu 😉

Edit. Słyszałam Że dość drogo, ok. 1500zl
Powie ktoś coś o stajni Dzikowy Skarb w Pierwoszynie? Przenoszę się tam w poniedziałek, na pierwszy rzut oka jest super 🙂 z góry dzięki!
Ktoś coś o Unicornie lub Pępowie?  🙄 🥂
a Unicorn nie jest w Barniewicach?
Unicorn jest w barniewicach.
Co do stajni dla Rao-wcow to ja stoję u Ani Cieplińskiej w łapinie i bardzo polecam. Boks angielski, scielenie peletem, konie do wieczora na pastwisku, w zimę do 15, moja dostaje liczone siano, podawanie leków i specjalnych pasz nie stanowi problemu. Póki co jeden angielski jest wolny.
[quote author=Rudzielc_23 link=topic=87.msg2891229#msg2891229 date=1570514707]
a Unicorn nie jest w Barniewicach?
[/quote]
Wiem że w Barniewicach 😉 Ale zastanawiam się czy delikwenta, który lada moment będzie kupiony nie postawić w Pępowie lub Unicornie.
Brawo ja, zrobiłam sobie z tego całość. W Barniewicach jak.jest obecnie nie wie. W Pępowie był problem z padokowaniem, trzeba było za to dopłacać. Za podawanie pasz również.
Z tego co wiem to w Pępowie konie jesienią i zimą nie wychodzą na padoki, bo niszczą trawę...
Lov   all my life is changin' every day.
08 października 2019 19:21
Czy ktoś stoi w stajni Kopytko w Koleczkowie? 😉
Unicorn jest w barniewicach.
Co do stajni dla Rao-wcow to ja stoję u Ani Cieplińskiej w łapinie i bardzo polecam. Boks angielski, scielenie peletem, konie do wieczora na pastwisku, w zimę do 15, moja dostaje liczone siano, podawanie leków i specjalnych pasz nie stanowi problemu. Póki co jeden angielski jest wolny.


tylko to tak z zewnątrz mega syfnie wygląda?? Bo bałagan tam jest niemiłosierny do okoła.
Lov   all my life is changin' every day.
08 października 2019 20:10
xxagaxx, a jak tam u was sprawa placu? 😉
Czemu bałagan? Miejsce dookoła stajni jest cały czas ogarniany przez właścicieli,  dla mnie ważne że konie mają codziennie sprzątane🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 października 2019 20:55
xxagaxx, byłam tam dwa razy i na zewnątrz wygląda jak w gospodarstwie rolnym, ale w środku jest ok. Znam popularne w trojmiescie stajnie, w których jest o wiele większy syf :P
Ja też byłam obejrzeć w tą stajnie w Łapinie i jakoś do mnie nie przemówiła. Przedewszystkim konie w wielkim stadzie i nie było gdzie w razie czego oddzielić. Boksy angielskie wyglądały jak by miały się rozpaść zaraz (niestety). Wejście do hali było na zaczepy dziwne jakieś, nie było normalnych drzwi. No i kawałek ze stajni do hali do przejścia, w zimę w ciemnościach... nie było żadnego widocznego światła. Opieka słyszałam że bardzo dobra.
Konie w wielkim stadzie czyli maks 5 😀 i na padok ida stempem, raz na sto któryś pobiegnie😀 ale wiadomo to nie jest stajnia super sportowa, bardziej dla emerytów😀
Strzyga, Arwena, , ja nie porównuje z innymi, tylko widziałam stajnię nie raz nie dwa z boku (znajoma mieszka ni3dalkeo I widać wszystko) i wyglądało dość właśnie... hmm rolniczo, ale rolniczo nieposprzatane. Stara Hala dziurwa starszyla, trawa na pastwisku taka mocno wyjedzona. Nie mówię nic o opiece bo nie wiem, stąd pytałam czy w środku jest lepiej
Halo halo! Trochę nie w temacie pensjonatu, ale najwyżej usunę. Ma ktoś krawcową z Gdańska co jest w stanie przerobić derkę? Nie duża filozofia, przód na nowo skroić (za długi i za dużo miejsca na klacie) oraz poprawić pasy na nogi?  Będę wdzięczna za każde info  🙇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się