Końska Rewia Mody XIII (2019)

Czyli do brązowego siodła muszą iść też strzemiona w kolorach ziemi? Myślę, że pomarańczowe by nie były głupie  😉

Jezu, ale jestem przejęta  😍 💃 😂

Muszę zobaczyć naocznie taki sprzęt, nawet kask mam upatrzony brązowy z czarnymi elementami. Chciałabym raz w życiu wyglądać elegancko, a nie jak z cyrku :P nigdy nie dbałam o wygląd siebie w stajni, a o koński tym bardziej bo zakładałam to, co było mi narzucone. A teraz będę mieć swoje wymarzone końskie dziecię i zaczynam rozmyślać  😀
Ale jakie to jest.... przyjemne  💘
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 października 2019 12:55
Z kolorowymi strzemionami bym nie szalała, bo potem do czapraków mogą nie pasować, zwykłe stalowe są jednak uniwersalne 😉 Ale już puślisk do koloru siodła to bym szukała.
wątek zamknięty
zembria dokładnie z tymi puśliskami I naczółkami to jest zawsze problem
wątek zamknięty
Ale to naczółek nie jest w komplecie z ogłowiem?  👀 Jak kupuję brązowe ogłowie to i naczółek jest wtedy chyba brązowy, nie?  😁

Sorry, świażak ze mnie  😀

A czarne strzemiona nie pasują do brązowego siodła i puślisk? Muszą być brązowe? Chciałabym mieć lekutkie, plastykowe  😉
wątek zamknięty
Chciałabym mieć lekutkie, plastykowe  😉

Są i brązowe plastiki 😉

klik
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
14 października 2019 13:20
Mozesz mieć plastikowe z kolorowymi wymiennymi wkładkami 😉
wątek zamknięty
[quote author=Meise link=topic=102500.msg2892230#msg2892230 date=1571054694]
Chciałabym mieć lekutkie, plastykowe  😉

Są i brązowe plastiki 😉

klik
[/quote]

Oooo, extra  😀 😀 😀

Pati, podeslesz linka? Takie opcje klika w jednym bardzo mi odpowiadają  🙂
wątek zamknięty
meise oczywiście,że jest Ale taki podstawowy 😉
wątek zamknięty
Czyli można sobie domówić inny naczółek, ale jest to tylko kwestia bycia modnym, nie funkcjonalna?  😀

Już się nie mogę doczekać przymiarek i tego wszystkiego  🏇
wątek zamknięty
Ze względu na ten problem z odcieniami brązu, ja jednak poszłam w czarny sprzęt. I mimo ze wiem, ze nawet ogłowie-składak mające dwa odcienie brązu (jasny i ciemny) i czarne elementy nie rzuca się w oczy jakiś bardzo, to osobiście mnie by to gniotło i nie zalozylabym na konia. 🤣 Zapytam tutaj przy okazji, czy istnieją czarne skokowe ErrePlusy? Widziałam tylko te pseudobrazowe, które zepsulyby mi cała sprzętowa koncepcje. :P Plus nie pasowałyby za bardzo moje ukochane ciemne brązy na czaprakach.
wątek zamknięty
Najczęściej to kwestia blingu 😁  żaden must habe
Osobiście nie mam żadnego oryginalnego naczółka
wątek zamknięty
flygirl, - oczywiście, że istnieją 😉 Nawet w takim siedziałam 🤣
Meise, - niestety zmieniła siodło na czarne (kwestia dopasowania), ale jak ogarnę od kogoś pożyczkę jakiegoś brązu to wrzucę 🙂 U nas ludziów jak mrówków, więc powinno się udać. Z tym, że mój nie jest kary-kruczy kary, tylko kary-gorzka czekolada.
wątek zamknięty
W weekend zobaczę jak mój koń wygląda, to pożyczę trenerskiego kentaura do fotki. Możliwe, że już trochę sierści zmienił i będzie z powrotem czorny. Przy okazji wpadnę z fotą tego faded fuchsia od Equestrian stockholm, bo już leży paczka w domu 😍
wątek zamknięty
Dziękuję dziewczyny za chęć pomocy, to na szczęście taki "przyjemny" problem  :kwiatek:

Bling musi być, ja muszę zacząć siebie ogarniać i zacząć wyglądać jak jeździec, a nie... dupa wołowa  😉

Mi zależy na jak największej ilości syntetyku w sprzęcie, żeby maksymalnie ograniczyć ilość krowy na moim koniu... idę się radzić w temat o siodłach teraz  😜
wątek zamknięty
Meise, naczółki zmieniam ze względu na bling lub długość wiele ogłowi ma jakieś krótkie te naczółki 😉

Mój gruby koń po urlopie w Anky purple shiny i pasujących climatrolach. To tak a propos blingu 😉

wątek zamknięty
anai dla mnie bomba  😍
My czekamy ma brak błota na ujezdzalni zeby wrzucić nowego Eskadrona  🙂
wątek zamknięty
Meise, powiem Ci szczerze, że zastanów się z tym brązem. Sama byłam fanką ciemnego brązu, ale skutecznie mi przeszło po wielu próbach dopasowania do siebie poszczególnych elementów. Jak już udało mi się w miarę zgrać skórzane elementy, to się okazało, że wszystko ciemnieje w zupełnie innym tempie i za chwilę znowu wszystko miałam w innym kolorze. Do tego ochraniacze zupełnie z innej bajki, bo nie ma opcji dopasować tak do końca. No i rzeczy jeźdźca... kolejny problem, bo oficerki też są w przeróżnych odcieniach. :/ Będąc wielką fanką brązów (szczególnie mając skarego konia) ostatecznie się poddałam i poszłam w czarny sprzęt.

zembria nie przesadzałabym aż tak z tymi strzemionami. Jeśli wszystko inne do siebie pasuje a strzemiona są wyraziste kolorowe z innej bajki, to to wygląda bardzo ok moim zdaniem. Sama mam czerwone.
wątek zamknięty
Ok, wyleczyłyście mnie z tego pomysłu  🙂  😁

Ja jestem pragmatykiem, jak dochodzi tu tyle zmiennych, tyle elementów to już teraz wiem, że bym się wściekła. Pójdę w najczarniejszą czerń i nie będę się niczym przejmować. Najwyżej czaprakami i strzemionami będę zadawać szyku, ew. zaszaleję z kolorową wodzą  😁 (craaaaaaazy)
wątek zamknięty
Meise, mnie przyprawiało to o nerwicę na przemian z rozpaczą. Po długich bojach o ten brąz, kupieniu i sprzedaniu mnóstwa sprzętu w ramach prób dopasowania wszystkiego ostatecznie sie poddałam. Brązy poszły w świat i kupiłam czarne rzeczy. Dla rozwiania wątpliwości, kupowanie w ramach tego samego koloru i odcieniu w ramach tej samej marki nie działa.
Dobrej jakości i zadbany czarny sprzęt ma taki głęboki odcień. Ładny naczółek, strzemiona itd. i masz full klasę.
wątek zamknięty
Nowy eskadron na karym, piękne zdjęcia.
https://www.instagram.com/p/B3pWaH1gGQk/?igshid=14ntcv8uba1qh
Mnie na żywo nie przekonał,  ale zdjęcia zjawiskowe.
wątek zamknięty
A do tego brązowy sprzęt - i byłoby mniam.
wątek zamknięty
Brąz jest tragiczny, moja znajoma kupiła sobie siodło w kolorze London - jasny brąz, siodło później było w ciapki i brzydkie ciemne plamy. Ogłowie niby też dokupiła london, ale było koloru surowej skóry, a koń w nim (kasztan) wyglądał jak z kawalerii... Mi osobiści nie nie przeszkadza jak ktoś jeździ w np. siodle ciemny brąz i czarnym ogłowiu, a gorzej jak każdy pasek jest niby w brązie ale każdym możliwym jego odcieniu  😲
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
16 października 2019 08:39
Mam brązowe siodło, brązowy popręg (w dwóch kolorach brązu w dodatku :P) i... całą resztę czarną.
Na początku miałam deko obawy, że będzie to wyglądać festyniarsko, ale moim zdaniem jak do tego dodać ciemne dodatki (ochraniacze/kalosze/szmatka etc) to mózg mi nie krwawi i jest spoko 😉

wątek zamknięty
anai, lol to chyba nie był dobry dzień na foty :P  weź popraw 😉
wątek zamknięty
Szukam czapraka pasującego kolorem do ochraniaczy ujeżdżeniowych BR ciemno niebieskich https://animalia.pl/m/br-ochraniacze-pro-max-rozm-s-granatowe-2-szt/szczegoly/32437/
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
20 października 2019 16:00
Trochę się przypomnimy, bo dawno nas nie było, a skusiła mnie nowa kolekcja Kraemerowa 🙂

FB Oriental Summer w kolorze Aubergine:


I FB Moonlight (bardzo blingowe):





wątek zamknięty
A ja w końcu wpadam z ES faded fuchsia. Dla mnie i postronnych jest szał  😜

wątek zamknięty
Livia w końcu 😅 Już myślałam, że Cię gdzieś wcięło na dobre 😉 Super ten aubergine!
Budyń rewelacja ten faded 😍
wątek zamknięty
Livia bardzo ładne te czapraki,  super jest ogólnie ta kolekcja w kamerze
budyń jest szał  😍
wątek zamknięty
Livia, - OMG, obłęd w ciapki! 😍 Te Moonlighty, muszę jakiś mieć  😜
budyń, - boski on jest 💘

Mówiłam coś, że mnie tegoroczne kolekcje nie kuszą? Bo po waszych fotach mam chcice 😂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.