Stajnie w Warszawie i okolicach

Macie pomysł gdzie w bliskich okolicach Warszawy można wstawić konia w pensjonat z ujeżdżeniowym treningiem pary jeździec+koń?
Zależy mi na b.db. warunkach dla konia (padokowanie must have!) i raczej kameralnej, wesołej atmosferze.
Oczywiście mam parę pomysłów ale może jest coś o czym zapomniałam albo nie wiem o istnieniu.
Ad Astra?
trzeszczki   kto nie miał rudego, ten nie miał najlepszego
14 października 2019 13:22
Macie pomysł gdzie w bliskich okolicach Warszawy można wstawić konia w pensjonat z ujeżdżeniowym treningiem pary jeździec+koń?
Zależy mi na b.db. warunkach dla konia (padokowanie must have!) i raczej kameralnej, wesołej atmosferze.
Oczywiście mam parę pomysłów ale może jest coś o czym zapomniałam albo nie wiem o istnieniu.


ale nie oczekujesz tego cudu po naszej str Wawy?  🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣


a może Rzęszyce? Nie znam osoby, która by nie była zadowolona z tego miejsca. Pytanie czy jest boks bo to dosyć mała stajnia
trzeszczki NIE! 🤣 😁 Chodzi o promień do 40 km od Warszawy.
Poszukuje boksu dla konia po kontuzji  w Warszawie. Wymagań niewiele -  karmienie o stałych godzinach 3 razy dziennie (siano i owies) i  w miarę czysto w boksach.
Nie potrzebna jest hala i ujeżdżalnia. Jeśli chodzi o pastwiska to tylko mała kwatera albo możliwość zrobienia sobie własnej pastuchem.
Cena jest kluczowym czynnikiem.

W szczególności  interesuje mnie dzielnice gdzie mogłabym szybko dojechać z Śródmieścia ( Żoliborz, Bielany )  oraz okolice Służewca. 
Może ktoś ma coś do polecenia? 


tuch, PW
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
15 października 2019 21:14
Jakaś sensowna stajnia na jazdy w dowolnej dyscyplinie między Mińskiem Mazowieckim a Siedlcami- ktoś coś?  👀
Dementek to nie ten wątek 🙂 ale
tuż obok mińska mazowieckiego w Stanisławowie masz fiord ciopan na jazdy polecam
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
15 października 2019 22:45
Precelek- dzięki! Poszukam w internecie.
Rozglądam się za stajnią, może coś mi będziecie mogli doradzić 🙂 Sytuacja wygląda tak, że najchętniej bym chciała mieć dobry dojazd z Mokotowa, ale jeżeli jest gdzieś stajnia, która spełni wszystkie moje wymagania to mogę się przeprowadzić w inną część Warszawy, byleby jednak mieszkać w jej granicach. A wymagania są takie:
- dobra opieka. Taka, że ktoś zauważy jak coś z koniem jest nie tak, że jest człowiek w nocy na terenie, który się zna na koniach i może zareagować. Poza tym ze względu na pracę mam często dłuższe wyjazdy i chciałabym mieć komfort, że koń jest na pewno zaopiekowany i bezpieczny.
- czysto w boksach
- siano do oporu
- boksy sensownych rozmiarów i normalnej wysokości a nie klaustrofobiczne
- padokowanie do oporu, czyli 5-6 godzin to absolutnie nie wystarcza. Raczej 10 lub więcej. I koniecznie w stadzie.
- dobre tereny
- hala mile widziana, ale to w drugiej kolejności
- dojazd od tego hipotetycznego miejsca w granicach Warszawy, do którego sie mogę przeprowadzić za koniem maks 20 min. Jeżeli od Mokotowa to do 30-40 min.

Cena do 1200, więc pewnie z halą się nie uda, ale akurat hala jest najniżej na liście priorytetów.

Znajdę coś takiego? Bo z tego co widziałam to albo opieka do kitu, ale konie na dworze, albo opieka super ale konie tylko kilka godzin na padoku.
Rozglądam się za stajnią, może coś mi będziecie mogli doradzić 🙂 Sytuacja wygląda tak, że najchętniej bym chciała mieć dobry dojazd z Mokotowa, ale jeżeli jest gdzieś stajnia, która spełni wszystkie moje wymagania to mogę się przeprowadzić w inną część Warszawy, byleby jednak mieszkać w jej granicach. A wymagania są takie:
- dobra opieka. Taka, że ktoś zauważy jak coś z koniem jest nie tak, że jest człowiek w nocy na terenie, który się zna na koniach i może zareagować. Poza tym ze względu na pracę mam często dłuższe wyjazdy i chciałabym mieć komfort, że koń jest na pewno zaopiekowany i bezpieczny.
- czysto w boksach
- siano do oporu
- boksy sensownych rozmiarów i normalnej wysokości a nie klaustrofobiczne
- padokowanie do oporu, czyli 5-6 godzin to absolutnie nie wystarcza. Raczej 10 lub więcej. I koniecznie w stadzie.
- dobre tereny
- hala mile widziana, ale to w drugiej kolejności
- dojazd od tego hipotetycznego miejsca w granicach Warszawy, do którego sie mogę przeprowadzić za koniem maks 20 min. Jeżeli od Mokotowa to do 30-40 min.

Cena do 1200, więc pewnie z halą się nie uda, ale akurat hala jest najniżej na liście priorytetów.

Znajdę coś takiego? Bo z tego co widziałam to albo opieka do kitu, ale konie na dworze, albo opieka super ale konie tylko kilka godzin na padoku.

Wszystkie Twoje wymagania spełnia STAJNIA POD WIATRAKAMI, tylko że to trochę dalej od warszawy ale dojazd bardzo dobry.
https://www.facebook.com/CordeoTeam/
Rozglądam się za stajnią, może coś mi będziecie mogli doradzić 🙂 Sytuacja wygląda tak, że najchętniej bym chciała mieć dobry dojazd z Mokotowa, ale jeżeli jest gdzieś stajnia, która spełni wszystkie moje wymagania to mogę się przeprowadzić w inną część Warszawy, byleby jednak mieszkać w jej granicach. A wymagania są takie:
- dobra opieka. Taka, że ktoś zauważy jak coś z koniem jest nie tak, że jest człowiek w nocy na terenie, który się zna na koniach i może zareagować. Poza tym ze względu na pracę mam często dłuższe wyjazdy i chciałabym mieć komfort, że koń jest na pewno zaopiekowany i bezpieczny.
- czysto w boksach
- siano do oporu
- boksy sensownych rozmiarów i normalnej wysokości a nie klaustrofobiczne
- padokowanie do oporu, czyli 5-6 godzin to absolutnie nie wystarcza. Raczej 10 lub więcej. I koniecznie w stadzie.
- dobre tereny
- hala mile widziana, ale to w drugiej kolejności
- dojazd od tego hipotetycznego miejsca w granicach Warszawy, do którego sie mogę przeprowadzić za koniem maks 20 min. Jeżeli od Mokotowa to do 30-40 min.

Cena do 1200, więc pewnie z halą się nie uda, ale akurat hala jest najniżej na liście priorytetów.

Znajdę coś takiego? Bo z tego co widziałam to albo opieka do kitu, ale konie na dworze, albo opieka super ale konie tylko kilka godzin na padoku.

Wszystkie Twoje wymagania spełnia STAJNIA POD WIATRAKAMI, tylko że to trochę dalej od warszawy ale dojazd bardzo dobry. Spokojnie można oddać konia pod opiekę i się o niego nie martwić.
https://www.facebook.com/CordeoTeam/
kaloe dzięki, ale nawet po przeprowadzeniu się to by było za daleko dla mnie. Szkoda, bo stajnia fajna 🙁
Stajnia ponyclub Okrzeszyn
Stajnia ponyclub Okrzeszyn


Stałaś tam? Ile tam konie siedzą na dworze i kto się nimi opiekuje? Może być na priv
NIkt nic? 🙁 Poza moją stroną Warszawy zupełnie nie znam innych stajni, pomocy  :kwiatek:
Dambala jestem tam instruktorem 😉 możesz na priv pisać.
Saccarin   I am the voice of Never-Never-Land
03 listopada 2019 17:52
Rozglądam się za stajnią, może coś mi będziecie mogli doradzić 🙂 Sytuacja wygląda tak, że najchętniej bym chciała mieć dobry dojazd z Mokotowa, ale jeżeli jest gdzieś stajnia, która spełni wszystkie moje wymagania to mogę się przeprowadzić w inną część Warszawy, byleby jednak mieszkać w jej granicach. A wymagania są takie:
- dobra opieka. Taka, że ktoś zauważy jak coś z koniem jest nie tak, że jest człowiek w nocy na terenie, który się zna na koniach i może zareagować. Poza tym ze względu na pracę mam często dłuższe wyjazdy i chciałabym mieć komfort, że koń jest na pewno zaopiekowany i bezpieczny.
- czysto w boksach
- siano do oporu
- boksy sensownych rozmiarów i normalnej wysokości a nie klaustrofobiczne
- padokowanie do oporu, czyli 5-6 godzin to absolutnie nie wystarcza. Raczej 10 lub więcej. I koniecznie w stadzie.
- dobre tereny
- hala mile widziana, ale to w drugiej kolejności
- dojazd od tego hipotetycznego miejsca w granicach Warszawy, do którego sie mogę przeprowadzić za koniem maks 20 min. Jeżeli od Mokotowa to do 30-40 min.

Cena do 1200, więc pewnie z halą się nie uda, ale akurat hala jest najniżej na liście priorytetów.

Znajdę coś takiego? Bo z tego co widziałam to albo opieka do kitu, ale konie na dworze, albo opieka super ale konie tylko kilka godzin na padoku.


Aktualnie w UP Ranch zwolniły się boksy, zapraszam 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 listopada 2019 09:56
Wybaczcie, że zadaje to pytanie tu, ale w sumie nie wiem gdzie będzie najwięcej osób z okolic Wawy.
Poszukuję dobrego trenera do skoków. Stajnia w okolicach Tłuszcza, zapewne jakby przyjeżdżał to do 2-3 koni lub więcej. Potrzebujemy kogoś, kto prowadzi trening od początku do końca, nie tylko ustawia przeszkody, a nie skupia się na rozprężeniu i pracy po płaskim, a przy tym ma dość rozsądne ceny przy ilości koni więcej niż jeden danego dnia. Mój skokowy bóg nie dojeżdża niestety, a nie zawsze jest czas pakować konie w przyczepę 😁
Osoby, które odpadają: Piotr Szmytkowski, Łucja Majka, Stanisław Przedpełski, Sławek Przybysz
Będę wdzięczna za jakieś info, bo wypadłam z obiegu skokowego :kwiatek:
ash   Sukces jest koloru blond....
06 listopada 2019 16:55
Hermes, a Marek Kowalski albo Marek Wajda?
A Mietek Zagor? Jeździ jeszcze po stajniach?
O ile dobrze się orientuję, to pan Mietek Zagor obecnie przyjeżdża w okolice Warszawy tylko na  konsultacje. I myślę, Hermes, że spełnia wymagania, o których piszesz.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
07 listopada 2019 06:58
A macie jakiś numer do niego? 🙂 Chętnie przedzwonię się zapytam
Czy ktoś wie czy do Bobrowego Stawu jest dojazd autobusem jakimś. Nawalił nam samochód, a chcę pokibicować kumpeli.
famka   hrabia Monte Kopytko
15 listopada 2019 07:52
Czy ktoś wie czy do Bobrowego Stawu jest dojazd autobusem jakimś. Nawalił nam samochód, a chcę pokibicować kumpeli.


Nie ma niestety tylko auto
Latissimus a kiedy chcesz jechać i skąd? Bo rozważam wycieczkę i mam własny transport.
Latissimus a kiedy chcesz jechać i skąd? Bo rozważam wycieczkę i mam własny transport.

Warszawa. Tylko już chyba nieaktualne bo zostałam uziemiona w robocie  🙇

[quote author=Latissimus link=topic=46.msg2897748#msg2897748 date=1573758926]
Czy ktoś wie czy do Bobrowego Stawu jest dojazd autobusem jakimś. Nawalił nam samochód, a chcę pokibicować kumpeli.

Znalazłam wczoraj Polonusa z dworca gdańskiego
Nie ma niestety tylko auto
[/quote]
Czy ktoś dzierżawił konia w stajni Złoty Koń na Białołęce i chciałby odpowiedzieć na priv na kilka pytań?
Wszelkie inne opinie nt tej stajni również mile widziane.
[quote author=Novi_Paula link=topic=46.msg2898136#msg2898136 date=1573989198]
Czy ktoś dzierżawił konia w stajni Złoty Koń na Białołęce i chciałby odpowiedzieć na priv na kilka pytań?
Wszelkie inne opinie nt tej stajni również mile widziane.
[/quote]
Ja też się chętnie dowiem  😉
Jeśli nie byłby to kłopot, to ja też :-)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się