Końska Rewia Mody XIII (2019)

W heritage chyba można liczyć na róż, taki brudny różowy w połaczeniu z żółtym złotem 😉
wątek zamknięty
mx, - yeeeeeeeees  😅 Czyli bryczesy pikeura były jednak prorocze 😎
wątek zamknięty
Na to wyglada! Rożowy to akurat niemoje klimaty, ale CS trafia w moj gust wiec jest i cos dla mnie  👀
wątek zamknięty
W heritage chyba można liczyć na róż, taki brudny różowy w połaczeniu z żółtym złotem 😉


To ja już lepiej zaczynam zbierać  😵  😀
wątek zamknięty
Róż  🙄 a coś dla prawdziwych mężczyzn  😁 ??
wątek zamknięty
W heritage chyba można liczyć na róż, taki brudny różowy w połaczeniu z żółtym złotem 😉


Gdzie, gdzie, gdzie?
Link please
wątek zamknięty
Na ostatniej stronie w katalogu pikeura jesien-zima jest zdjecie zapowiadające heritage.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
21 października 2019 16:21
Różowy? Na siwym wałachu? Kusi ale boje się, że nijak nie bedzie pasować... no i co powiedzą koledzy z padoku i sam ubrany? 🤣
wątek zamknięty
Ja tam czuje że ten kantar będzie mój 🤣 Z kolegą z padoku i tak mają tęczowe skłonności, więc cóż, ma pecha 😉
wątek zamknięty
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
21 października 2019 18:41
Rany, ten kantar jest piękny. Z jednej strony się ciesze, że nie ma ich (chyba) w rozmiarze mini shetty/shetty, a z drugiej jednak troszke smutno 😉
wątek zamknięty
Kurcze dla mnie chyba trochę za bardzo różowe... Liczyłam na ładny pastel. Ale złote okucia już do mnie przemawiają więc trzymam kciuki za pozostałe kolory
wątek zamknięty
Ja tam czuje że ten kantar będzie mój 🤣 Z kolegą z padoku i tak mają tęczowe skłonności, więc cóż, ma pecha 😉

😂  chłopaki czują pociąg do siebie?  😀

Na siwym będzie ślicznie  😍
wątek zamknięty
budyń daj znać za jakiś czas jak z jakością, bo czytałam różne opinie, a ja nieustannie pozostaje pod silnym zauroczeniem, co do wszystkiego, co mają w ofercie. 😍 Największym dowodem na to jest to, że jak nie przepadam za różowym, tak od nich bym kupiła. 💘
wątek zamknięty
Flygirl ja tam mam derkę polarową z niedawnego w sumie heritage i czaprak big square platinum i ciuram non stop, piorę, ciuram, piore and again i jakość super.
wątek zamknięty
Ja nie mówiłam o Eskadronie. 😀
wątek zamknięty
Brawo ja 😁
wątek zamknięty
flygirl, jak nie zapomnę, to jasne :P Na razie bezproblemowo, super odciąga pot na zewnątrz (jeszcze nie miałam czapraka, że od spodu niemal suchy, a cała wilgoć na zewnątrz, a przy okazji w ogóle nie ciemnieje materiał przy tym) i ani grama brudu nie złapał, a wisi sobie pod siodłem ciągle. Wydaje się solidny, jedynie mam obawy o te metalowe pipsztoki z logiem w rogach czapraka.
Ale polecam, bo na żywo jest jeszcze piękniejszy niż na fotkach. Jeśli inne też robią taki szał, to rewelacja.
wątek zamknięty
anil22, - wybitny 😂
budyń, - kuuuusisz! Gdzie ja jestem totalnie spłukana 🤣
wątek zamknięty
Za 5 dni wchodzi Heritage 😉
Nowe barwy w Ps of Sweden  RASPBERRY, VIOLET & ATLANTIK
wątek zamknięty
To ja wpadnę się pochwalić, moja "odkurzona" po źrebaku kobyła i ukochany komplet 😍
wątek zamknięty
anil22, - jaaaaram się, widziałam właśnie grafiki, że 30 wychodzi 😀
Windziakowa, - porządnie odkurzona, jak się błyszczy! 🙂 Piękna, elegancka stypa 🙂
wątek zamknięty
keirashara ja też jestem bardzo ciekawa
wątek zamknięty
Schockemohle Blue Nights i wczorajsze szare popołudnie  🤣 a tak serio - jestem fanką tych czapraków, bosko się układają pod siodłem  😍

wątek zamknięty
Nirv totalnie mój klimat, cudo! 💘
wątek zamknięty
mx, jak go zobaczyłam w sklepie to nie mogłam wyjść bez 😁 jest taki mega mocno granatowy, prawie czarny, ale zdecydowanie jest to granat. 😍
wątek zamknięty
Nie wiem gdzie moglabym o to zapytac - czy ktos z Was ma archiwalne wydania Końskiego Targu z 2000r lub 2001r?
W ktoryms wydaniu z tych lat była reklama hodowli koni tinker Jaskółka z Marczowa. Potrzebuję skan/zdjęcie tej reklamy
wątek zamknięty
Nirv pięknie, bardzo elegancko. Chociaż myślałam, że to czarny.
Jeśli jest ktoś ciekawy dzisiaj po 24 na reitsportklawunde.de będzie dostępne Heritage.
wątek zamknięty
Już jest zapowiedz najnowszego Heritage - Jak dla mnie coś cudowneeego!  😍
https://www.facebook.com/pikeur/videos/263062544619131/
wątek zamknięty
Widziałam właśnie piękna kolekcja 😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.