Bryczesy

dairoxroxi Ja niedawno kupiłam więc pełnej opinii jeszcze nie dam ale rewelacyjnie się układają na ciele, super przylegają i uciskają ale tak bardziej działają kompresyjnie i wyszczuplająco. Przy tym dają mega swobodę ruchów, są bardzo przewiewne i cienkie. Leje przeklejają do siodła tyle ile trzeba, nie na sztywno. Prałam je dopiero raz, wszystko ok, leje też całe.
Właśnie sprzedałam parę.
Zobaczymy jak będą wyglądać po całym sezonie.
dairoxroxi legginsy kingslanda są rewelacyjne! Przede wszystkim są niesamowicie wygodne i bardzo dobrze leżą- w ogóle nie czuć, że się ma coś na sobie. Nie jest w nich gorąco a sylikonowy lej bardzo fajnie trzyma siodła. Nie jest śliski, ale też nie "przykleja" się tak, że trudno się ruszyć. Piorę zgodnie z metką- w 40 stopniach- i wszystkie plamy bardzo dobrze się dopierają. Bardzo polecam 🙂
Bardzo dziękuje za odpowiedzi  :kwiatek: nie pozostało mi nic innego niż zamawiać  😁
[quote author=dairoxroxi link=topic=217.msg2881266#msg2881266 date=1564480342][/quote]

Ja też dołączam się do zachwytów, są super i genialnie leżą!  😍
Dziewczyny, a gdzie kupić te Kingslandy? W Equishopie jakieś marne 2 sztuki widzę.
Na Allegro equishop często wystawia fajne  😀
Fajne, fajne, ale tylko 36 i dziecięce 😉 tak samo jak na ich stronie 😉
Ja zamawiałam z niezawodnego Hope Valley Saddlery
przesyłka do Polski droga ale jak się zbierzecie w kilka osób to będzie dobrze bo w takiej cenie nie kupicie w PL
https://www.hopevalleysaddlery.co.uk/kingsland-karina-ladies-f-tec-knee-grip-compression-riding-leggins.html - lej kolanowy

https://www.hopevalleysaddlery.co.uk/kingsland-ariston-leggings-228335.html ja kupiłam te i są rewelacyjne!

https://www.hopevalleysaddlery.co.uk/kingsland-katja-w-e-tec-breeches-silicon-seat-181-le-386.html tutaj troche droższe
draskaeb, dzięki
Jestem fanką legginsów, mam teraz cudne Pikeura, mają nawet 3 kieszenie, a komfortu z niczym się nie da porównać. Czy Kingsland ma podobną rozmiarówkę? Kieszenei są tylko w Katjach, dobrze widzę?
Rozmiarówka to tak:
Ja nosze Pikeur Candela 36 i legginsy z Kingslanda mam S, są mocno przylegajace.
Czy istnieją bryczesy softshell ale nie zimowe, bez polarowego podszycia?
Najlepiej jeszcze jakby to były jodhpury.
Ewentualnie co innego polecacie, najlepiej przeciwdeszczowego na chłodniejsze, deszczowe jesienne dni?
Ktore marki posiadaja rozroznienie bryczesow w zaleznosci od wzrostu, tj model standard, krotki dla niskich i long dla wysokich?
Oraz pytanie, bryczesy bez rozporka, na gumce - widzialam breginsy i legginsy jezdzieckie (?) Tak mam tego szukac w sklepach jezdzideckich?
wistra, - pikeur, cavallo i euro-star na pewno miały modele przedłużane.
Legginsów teraz jest pełno, praktycznie każda marka ma, ale nie zawsze są opisane jako legginsy, czasem mają swoją nazwę modelu.
tylko nie kupuj Horze, choć ich cena może skusić. Używane przeze mnie na 1 koniu przez kilka miesięcy - silikon odpadł w 3/4, co jazda to zostają mi na siodle jego resztki. Jeżdzi się spoko, ale jakość... :/
Gillian, - ja się już poddałam i po prostu wolę kupić te jedne Pikeury raz na rok, niż zaoszczędzić. Przynajmniej tyram bez stresu, w ostatecznej kalkulacji wychodzi to samo, jak się nie bierze najmodniejszych modeli 😉
Ja tam na swoje Horze Daniela nie narzekałam i lubiłam je bardziej niż Pikeury. A lej był nie do zdarcia, nadal by pewnie żyły gdyby przyszli mi ze sklepu w normalnym stanie, a nie już z zepsutym zamkiem i pozaciągane, w efekcie mi się popruły. Mimo wszystko chce kupić drugie dokładnie te same. 😀
wistra, - pikeur, cavallo i euro-star na pewno miały modele przedłużane.
Legginsów teraz jest pełno, praktycznie każda marka ma, ale nie zawsze są opisane jako legginsy, czasem mają swoją nazwę modelu.


Ja jestem bardzo niska, więc potrzebuję krótkie :P
wistra, - a szczupła? Może spóbuj dziecięce lub młodzieżowe 🙂 Ja kiedyś miałam euro-stary na 146, tylko były mega krótkie na mnie. Szkoda, bo mega wygodne były 🤣 Patyczkiem nigdy nie byłam, zawsze kochałam ciastki i troszkę brzuszka i udek całe życie miałam (teraz to w ogóle jestem na masie, bo siedząca praca mnie dopadła :zemdlal🙂. Teraz też kupuje Pikeury w rozmiarówce młodzieżowej, imo 176 odpowiada takiemu 38.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 października 2019 07:05
Ja z Horze też jestem bardzo zadowolona (mam grand prix), krojem zdecydowanie mi ładniej leżą niż Pikeury, a tyram je 2 rok i nic mi się z sylikonem nie dzieje. Mężowi kupiłam też takie i od roku nic się nie wydarzyło z sylikonem, u kumpeli podobnie się świetnie spisują. Gillian może trafiłaś na jakiś felerny egzemplarz i trzeba było reklamować?
wistra, - a szczupła? Może spóbuj dziecięce lub młodzieżowe 🙂 Ja kiedyś miałam euro-stary na 146, tylko były mega krótkie na mnie. Szkoda, bo mega wygodne były 🤣 Patyczkiem nigdy nie byłam, zawsze kochałam ciastki i troszkę brzuszka i udek całe życie miałam (teraz to w ogóle jestem na masie, bo siedząca praca mnie dopadła :zemdlal🙂. Teraz też kupuje Pikeury w rozmiarówce młodzieżowej, imo 176 odpowiada takiemu 38.


Niestety nie, swoj nadbagaz mam, choc z nim walcze 🙂
Cos napewno znajde, ale nie chce kupowac superowych i drogich, jak zaraz beda za duze
A czy któraś z Was może ma legginsy Saint Equestrian?
wistra, spróbuj poszukać bryczesów amerykańskich. Tam krótkie a obszerne w rozmiarówce występują częściej.
Wistra- zamów parkury u producenta i poproś o 5cm krótsze.
Ja takie mam i chwalę sobie.
Gillian, miałaś Horze active?

Które zimowe bryczesy są naprawdę ciepłe? W jakich tańszych markach szukać? Do 200 zł byłoby fajnie...
A czy któraś z Was może ma legginsy Saint Equestrian?


szkrabek1984, legginsy to mi się zawsze z latem kojarzyły. Teraz już powoli trzeba wsadzać tyłek w softshelle  🤣

Sankaritarina, najcieplejsze w jakich jeździłam to Pikeur w wersji corkshell. Z racji ceny mam tylko 1 szt.
Sankaritarina ja polecam na zimę te a’la skórzane z Decathlonu. Tanie, ciepłe i bardzo wygodne.
Też polecam, nawet na kilkugodzinne zimowe wycieczki.
Kiedy jakieś przeceny letnich bryczesów? Czaję się i czaję i nic 😉
Czy są gdzieś jeszcze do dostania bryczesy bez leja silikonowego z tzw tylko lejem kolanowym?
Sankaritarina, 2 sezony temu kupiłam najtańsze softshelle Yorka i jestem miłe zaskoczona stosunkiem ceny do jakości. Po 2 zimach i normalnym praniu w pralce trzymają się bardzo spoko i są cieplutkie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się