... ślub :) ...

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 października 2019 08:46
pokemon a pokażesz siebie w ślubnej kreacji?  😍 Niesamowity jest ten tort!  💘
Nie ma mowy 😁 wyglądam okropnie.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 października 2019 11:44
No weeeeeź  😁 na pewno było pięknie 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
27 października 2019 04:45
Dziewczyny!
Wysyp sukni ślubnych jest tu. I ceny małe, i cel szczytny.
https://www.facebook.com/groups/684977098677503/
Moon   #kulistyzajebisty
28 października 2019 08:55
Dziewczyny, gdzieś tu były podawane, ale ni dudu nie mogę znaleźć, linki do sklepów z kieckami ślubnymi w przedziale cenowym do 1000zł - poratuje któraś?  :kwiatek:
Ja też nie chciałam wydawać koszmarnych kwot na organizację wesela. Postawiliśmy na ślub cywilny i przyjęcie dla najbliższej rodziny i znajomych. Ślubujemy w kwietniu. Początkowo też szukałam sukienki na zalando (jak pokemon  :kwiatek🙂, ale w ostateczności zdecydowałam się na Ali. Szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś gorszego jakościowo i kupiłam z czystej ciekawości (ot, jak się nie spodoba to trudno), ale w ostateczności oddałam ją do krawcowej do drobnych przeróbek, które może i nie byłyby potrzebne, ale doszłam do wniosku, że lepiej będę się czuć w bardziej zabudowanym biuście :p Więc jak ktoś ma na tyle odwagi to polecam też ten sposób.
efeemeryda   no fate but what we make.
01 listopada 2019 07:08
Melduje się  😅 😅 😍
Od razu z datą na 14.08.2021r
Mamy na razie tylko sale, wybrany DJ już nie ma terminów  😵 musimy szukać innego.
Przyjmę chętnie wszystkie wskazówki, bo na razie nie wiem od czego zacząć  😂

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 listopada 2019 07:16
Gratulacje!  😅 ale piękny pierścień  😍 co to za kamień? Uwielbiam wszystko co niebieskie  💘
efeemeryda   no fate but what we make.
01 listopada 2019 07:58
Dziękuje  😍
To topaz  😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
01 listopada 2019 10:10
efeemeryda, gratuluję 🙂
A ślub w okolicach DG czy Wrocławia?
efeemeryda   no fate but what we make.
01 listopada 2019 11:56
safie
Dziękuje  😉
DG konkretnie w Zaciszu w Ząbkowicach  😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 listopada 2019 12:14
efeemeryda, byłam ostatnio na weselu w Opolu z bardzo fajnym DJ, jakbyś chciała to mogę Ci pochytać kontakt, goście byli bardzo zadowoleni (ja też, nie lubię focić wesel z ciulatym prowadzeniem ;P )
No i gratulacje! 🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
01 listopada 2019 13:36
Madmaddie jutro bedziemy dzwonić do drugiego upatrzonego, jak się nie uda to będę Cię prosić o namiar  🙂
No i dziękuje  😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
01 listopada 2019 15:02
efeemeryda, miałam fajnego DJ z okolic klik, a we wrześniu byliśmy z P. na świetnym weselu prowadzonym przed duet dj [url=https://www.facebook.com/NiezapomnianeImprezyDj/?__tn__=K-R&eid=ARC_NIJTWt615ae5eTPaiYAwspIq_uHx_kun4OuwOt6irH5hkv80qLtWZ1-pASsmuxDwsZueSt_PdQS6&fref=mentions[/url]. 🙂

Ze wskazówek - gdybym mogła cofnąć czas to co można bym zlecała innym - np. winietki, plany stołów itp. ale też wzięłabym kogoś do ogarnięcia mieszkania, bo przed samym ślubem mnie to przerosło
efeemeryda   no fate but what we make.
01 listopada 2019 20:04
Plany stołów robi sala, mamy tylko dostarczyć informacje kto gdzie ma siedzieć. Winietki nam odradzano ale chyba będą, myśle nad jakimś oryginalnym drobiazgiem dla gości, choć wiem, że jeszcze masę czasu  😀
Mieszkanie - wszystko będzie raczej u rodziców, wiec tez sami ogarniać nie musimy.
Myśle tez czym jechać na sale, marzy mi się bryczka/ kareta ale boje się zapytać ile to kosztuje, do przejechania jakieś 10km 😜
efeemeryda   no fate but what we make.
04 listopada 2019 08:26
Przepraszam za post pod postem, ale potrzebuję pomocy  :kwiatek: dlatego pozwolę sobie podbić wątek.

Dja udało się ogarnąć, ale pojawił się problem z kamerzystą, mój wymarzony nie ma już terminów  😕
Czy znacie kogoś kto dojedzie na Śląsk i robimy filmy na poziomie bmwideo cały czas przeglądam i nic nie mogę znaleźć, a wiem, że z terminami kiepsko i teraz jest ostatni dzwonek.
Z góry dziękuje  :kwiatek:
desire   Druhu nieoceniony...
04 listopada 2019 16:12
Dobry fotograf da rade sklecić filmy i zmontować. 🙂
ja byłam ostatnio na weselu i grał zespół, prowadzili też zabawy (bardzo fajne! Obśmiałam sie nieźle :hihi🙂, młodzi ludzie, był czad. I piosenki normalne (nie gorszące i bez przekleństw) 😉
efeemeryda   no fate but what we make.
04 listopada 2019 16:32
desire
Ale mi nie wystarczy byle sklecone, zależy mi żeby film był naprawdę super, a nie aby tylko  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 listopada 2019 16:39
efeemeryda planujesz ślub na dwa lata do przodu i już jest kiepsko z terminami?  😲 masakra. Dobrze, że mnie nie kręcą takie imprezy, bo to musi być strasznie stresujące 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 listopada 2019 17:54
efeemeryda, a może Gosia Kurtiara? Ona jest fotografem, a jej facet kręci filmy 🙂

zdjęcia: https://mywed.com/pl/photographer/MalgorzataKuri/
fimy: http://mbcstudio.pl/filmowanie-638
smarcik, ja też tego nie ogarniam.
Ja swoje wypasione wesele ogarnęłam w 6 miesięcy.
Ze wszystkim.
Ale prawdopodobnie dlatego, że brałam już drugi ślub, to nie miałam parcia na akcje typu "zajebiste filmy" czy sesja zdjęciowa na Santorini, bo potem okazuje się, że jest to o dupę rozbić 😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 listopada 2019 18:45
efeemeryda, Chłopaki od filmu 🙂
http://www.chlopakiodfilmu.pl/

No i my, ale nie wolno reklamy na forum :P
efeemeryda   no fate but what we make.
04 listopada 2019 19:55
Smarcik żebyś wiedziała, że jest to mega stresujące, zwłaszcza ze jak sobie coś ubzduram to potem jest problem mi to wybić z głowy.

Obejrzałam już dziesiątki filmów, zanim znalazłam coś co w ogóle mi się podoba, a tu klops.

Jara zaraz przeglądam  :kwiatek:
Madmaddie Twój link tez zaraz zobaczę chociaż coś mi to mówi. Zareklamuj się na pw  :kwiatek:

Pokemon
Wiem, że ludzie są różni i można zrobić fajne wesele i w trzy miesiące, ale ja mam bzika na tym punkcie i nie zamierzam tego ukrywać, planuje chyba od urodzenia  🤣
smarcik, ja dzisiaj trafiłam na post, że matki rezerwują sale na komunie... w 2023. 😵 Dwa lata w przód przy ślubie już nie wydaje mi się takie dziwne. 😁
Bo ślub można brać cały rok, a komunie są tylko przez kilka niedziel 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 listopada 2019 08:59
Mundialowa, z komuniami to już od kilku lat tak wygląda właśnie przez to, że wesele można brać codziennie - coraz częściej nie jest to już sobota, a piątek czy niedziela, ale byłam i w środę 🙂
Niby tak, ale lokali u nas pod dostatkiem, a jednak oblegane są te, które są też bardzo popularne na duże wesela, stąd moje zdziwienie - że na komunię ludzie zapraszają tyle samo gości, co na wesele. 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 listopada 2019 10:04
Ja ostatnio wygrzebałam pluszowego konika, którego dostałam od rodziców z okazji komunii (40 zł w makro, pamiętam jak dziś). A teraz bez quada czy iphone nie podchodź. Cóż - czasy się zmieniają!  🙂

Ale nie o tym ten wątek. Jeśli chodzi o śluby i czekanie dwa lata - to totalnie nie moja bajka, ale rozumiem motywację i podziwiam takie osoby jak efeemeryda, które mają czas, siły i chęci na organizację tego typu imprez. Swoje marzenia trzeba przecież spełniać!  🙂 Po prostu zrobiła na mnie wrażenie skala tego zjawiska, bo skoro na 2 lata do przodu nie ma terminów to znaczy, że bardzo dużo ludzi planuje swój ślub w ten sposób 🙂

Ja jestem z innego świata, takie przygotowania mnie stresują i nie widzę nic przyjemnego w martwieniu się przez dwa lata a potem martwieniu się i stresowaniu w trakcie ślubu (na moich osiemnastych urodzinach byłam jedyną trzeźwą osobą  😵 bo pilnowałam, żeby wszyscy dobrze się bawili). Dla mnie jedyny słuszny ślub to podpisanie kwitów i adieu! ewentualnie jakiś obiad z rodzicami, świadkami i nikim innym. A skoro to rzekomo "najpiękniejszy dzień życia" to tym bardziej powinien być piękny a nie stresujący  😉 Gdyby ktoś kazał mi przygotowywać ślub dwa lata (np druga połówka) to wcale bym go nie wzięła  😁

Dlatego tym bardziej podziwiam osoby, które robią huczne wesela!  😀
efeemeryda   no fate but what we make.
05 listopada 2019 10:47
smarcik
mnie to mega stresuję, ale dlatego, że to JA chcę żeby było pięknie i cudownie i tak jak sobie wymarzyłam  😁
Mój M. w ogóle ślubu nie potrzebuję, a rodzice nasi poszliby na wszystko łącznie z tym, że teściowa chciała tylko obiad  😁
ale to po moim trupie !
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 listopada 2019 10:56
smarcik, też tak myślałam, dość długo, nawet robiąc za fotografa ślubnego. Ale potem zaczęłam trafiać na super wesela, gdzie para jest wyluzowana (bo to najważniejsze, wtedy wszystko inne się obroni, no może poza kiepskim DJ 😉 ) i wszyscy się świetnie bawią. I wtedy ja w robocie też zaczęłam się świetnie bawić, więc w sumie chętnie bym  sobie wesele zrobiła, jedno nie ma z kim się ohajtać  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się