Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

W Hidalgo promocja na derki padokowe i stajenne - 20%. Obowiązuje 26.10.19 od 17.00 do 23.59. Kod: DERKI20
Mam kod promocyjny do Bergo. (PW)
Coś do salon koński świat lub konika szykuje sie na halloween?  👀
majeczka   Galopem przez życie!
26 października 2019 06:31
A no właśnie ktore sklepy w tym roku robia nam straaaszne rabaty na Halloween? :-)
Jakaś darmowa wysyłka lub promocje na pasze mebio lub/i hoveler?
A no właśnie ktore sklepy w tym roku robia nam straaaszne rabaty na Halloween? :-)

ja zobaczyłam że coś jest w sklepie dobry koń  👀
Czy wie ktoś gdzie tanio można kupić czapraki eskadrona ? 🙄
Pasze na Masters Polska: kod Dynia.  Naliczyło mi 15% rabatu
A no właśnie ktore sklepy w tym roku robia nam straaaszne rabaty na Halloween? :-)


GNL 27-28.10 -20%
      29.10-3.11 -15%

mi się doliczył również stały rabat i zamówiłam moje wyczekane oficerki z niezłym rabatem -27%  🏇 💃 😅
jakiś sklep jeszcze rzuci min 20% ? 👀
Jest -20% w Beckersport i w Horsetack  🙂
-15% na sprzęt w yard2 w tym na kaski KASK oraz nową kolekcje schockemohle ze stanu magazynowego  😅
oraz 10% na preparaty, pasze, suplementy
BERGO -20%
kod: DYNIA
dzięki, ciekawe czy ktoś rzuci -30%  😁
"Halloween z Horsetown.pl .Mamy dla Was aż 20% rabatu na zakupy! *
Kod: Halloween
Ważny do niedzieli 3.11 !
Przypominamy o darmowej dostawie przy zakupach za min. 100zł i płatności przelewem

" Promocja na Hallowen
Malina M, jakiego kodu użyłaś w GNL?Teraz nie widzę go na stronie.
ovieha rabat był już naliczony na ceny produktów.
Blondek a w HorseTack to jakiś kod jest?
Halloween19  🙂
eppicaPL podkladki pod siodlo -45% wiecej info fb
Do prawie 40% rabatu na wybrane produkty w HORSS <3
https://horss.pl/product-category/promocje
dairoxroxi, z przykrością więc muszę stwierdzić, że GNL robi nas w bambuko. Teoretycznie jest to promocja halloweenowa, a dwa tygodnie temu kupiłam oficerki w takiej cenie jaka jest teoretycznie po rabacie...
dairoxroxi, z przykrością więc muszę stwierdzić, że GNL robi nas w bambuko. Teoretycznie jest to promocja halloweenowa, a dwa tygodnie temu kupiłam oficerki w takiej cenie jaka jest teoretycznie po rabacie...

A wtedy była to cena regularna? Bo jeśli były już przecenione o 20%, to większość promocji nie obejmuje już przecenionych produktów.
Były przecenione. One zawsze są przecenione 😉. Więc nic się nie zmieniło.
Potwierdzam, promocje w sporej części sklepów to tylko danie banneru na głównej a większość cen się nie zmienia  😂. Niestety w sporej części sklepów tak jest, trzeba obserwować na bieżąco i porównywać czy się rzeczywiście zmieniła cena.
Salon koński świat -10%
hasło HALLOWEEN
obowiązuje również na przecenione rzeczy
Ja czekam na Black Friday, choć w sumie to nie wiem, bo w zeszłym roku było biednawo. :P
Czy gdzieś jest jakiś rabat na pasze i dostępne jest mebio sport plus (w yard2 jest niedostępne)?
w Koniku kod rabatowy strach oraz strona z promocjami https://konik.com.pl/straszniefajnepromocje
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się