Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

w Koniku kod rabatowy strach oraz strona z promocjami https://konik.com.pl/straszniefajnepromocje

Paczka zamówiona i wysłana w... 1😲5. Oo Konik zawsze był szybki, ale to nowy rekord.
dairoxroxi, z przykrością więc muszę stwierdzić, że GNL robi nas w bambuko. Teoretycznie jest to promocja halloweenowa, a dwa tygodnie temu kupiłam oficerki w takiej cenie jaka jest teoretycznie po rabacie...


A ja swoje oficerki Ariaty zamówiłam ze sporym rabatem, regularna cena 1227zł ( miałam je zamówić wcześniej ale właśnie czekałam na jakąś promocję ) a w sumie wyszły mnie 912,89zł.
NO tak to jest z promocją że na jednym muszą zarobić by na czymś stracić...
czy któryś sklep rzucił promocje obejmującą suplementy?
bergo, ale nie na pasze
-10% do jutra na kawalhorses.pl
W Horse-Trade -15% na rękawiczki przez tydzień, w ogóle oni mają co tydzień nową promkę na jakąś rzecz, warto śledzić bo zdarzają się takie rarytasy jak np. -15% na podkładki (gdzie był rabat na Winderena 🙂😉.
Czarny miesiąc w yard2 do -50% ze stanów magazynowych  🏇
PATRYCJA10822, nice!  😀iabeł: Idę pomyszkować. 😉
A czy ktoś ma jakiś stały kod rabatowy do konika?  👀
UnicornWitch jeszcze nie wszystko ustawione więc trzbea oczekiwać aż wskoczy 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 listopada 2019 16:44
PATRYCJA10822, jakoś oznaczone są te produkty?
Strzyga zakładka dostępne i wyprzedaż  😅
Czy ktos ma jakis kod rabatowy do equishopu?
Moon   #kulistyzajebisty
05 listopada 2019 07:26
te -50% w yard to jednak grubo przesadzone  😉


ale z horse-trade zimowe Roeckle sobie upolowałam, ha  😁
Moon, jest przecież jeden naczółek -50%  😁
Internetowego yarda strasznie nie lubię i mnie irytuje. W stacjonarnym już jakoś lepiej się kupuje, ale jedynie dlatego, że blisko.
Moon jest kilkanaście produktów -50%, wciąz 3/4 produktów jest na  -20/-30% więc to i tak dużo 😀
Tak jak  equishop ostatnia promka -70% a była aż tyle przeceniona flaga z kingslanda  🏇
PATRYCJA10822, widziałam tę promkę w Equishopie. 😉 Ale trzeba polować, bo czasem się trafią fajne rzeczy, myśmy wygrzebali derkę polarową z Eskadrona -30% taniej, z poprzedniego Heritaga, był jeden rozmiar i akurat na naszego konika. 🙂
UnicornWitch trzbea mieć szczęście aczkolwiek -30% to jeszcze słabo :P ja pamiętam legendarne -50% w equishopie na wszystko jak zostawiłam tam duuuuzo gotówki, ale złapałam na przykład komplet veredusów za 290 zł  🏇
Edit:
Yard2 dołożył -10% na fera equestrian  😅
jakiś kod rabatowy do Pasi-konika obecnie działa ?🙂
zima.z.pasikonik ważny do końca lutego 🙂
dziękuję Pooh 🙂
agull   Dążąc do celu
06 listopada 2019 09:29
Na hippovet.pl Vital Fiber Premium z darmową wysyłką przez dwa dni (środa, czwartek) - info z FB  🙂
Na allegro Equishopu, są promocje do -70%, już nieco przebrane ale myślę, że da się jeszcze perełki upolować, ja właśnie kupiłam kurtkę z Kingsland za 100 zł.  😅
Na suplementykonie trochę promocji na długi weekend, głównie Makana.
Kod w Pasi-Koniku mi nie wchodzi...  🙁
pojawiają się już jakieś przecieki co do black friday? Zastanawiam się czy jakiś sklep odważy się rzucić więcej niż -20% na wszystko  😁
w zeszłym roku był to koński świat -30%
Precelek w 2018 koński świat mial w cyber monday -40% 😀 pamiętam bo się obkupilam  😁
Dzisiaj między 19😲0 a 22😲0 Pro - Linen ma - 25% na wszystko. 🙂
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
13 listopada 2019 12:27
Czy ktoś wie, jak wygląda black friday w premierequine?
w ramach ciekawostki na temat promocji: dziś odebrałam paczkę z halloweenowym zamówieniem z jednego ze sklepów. M in. kupiłam czernidło. Cena sklepowa 35 zł, a na wieczku naklejona cena 20 zł, upolowane za 25 zł w promocji  🏇 😁


Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 listopada 2019 17:09
azzawa, tak działa większość promocji.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się