Końska Rewia Mody XIII (2019)

anil22, to już masz prezent świąteczny dla konika! 😉
charlieeee, we wszystkich pięknie!  😍 Te zielenie ze skandynawskich firm, to też dla mnie hit (i jaką masz ładną pasującą kurteczkę do tego zestawu)! Ale w tym różu też Wam pięknie, a i fiolecik zacny!
wątek zamknięty
UnicornWitch trzeba będzie wrzucić pod choinkę  😁
Charliee Schoco dla mnie najpiękniejszy
wątek zamknięty
UnicornWitch kurtki mi tak szkoda do stajni na razie, ze do miasta ja tylko ubrałam  😜
wątek zamknięty
charlieeee, ten schocko to kolor ivy green, o którym dziewczyny wspominały? Przecudowny!

Ja czekam na to (+ do czapraczków nauszniki i owijki zamówione):





I takie kantarki:





Baaardzo mi odpowiada design tej kolekcji Breeze  😍
wątek zamknięty
Meise dokładnie ten  :kwiatek: te kramerowe kolekcje są piękne  🤦 super kolory wybrałaś, strasznie mi się podobają te kantary ze skórzanymi wstawkami, tez myśle nad kupnem takiego, bo schocke tez ma w ofercie  👀
wątek zamknięty
No, kolekcja breeze i breeze II strasznie mi się podoba  🙂 szkoda, że wysyłka do Polski taka droga...

A powiedz mi jeszcze, gdzie kupiłaś tego Schocke, bo patrzę w necie i na polskich stronach wszędzie brak towaru  👀 :kwiatek:
Ta zieleń, ten odcień są absolutnie zachwycające, nie mogę się napatrzeć na Twojego konia w tym  😍
wątek zamknięty
Meise ja kupiłam w horsetown i chyba jeszcze maja  :kwiatek: dostępne były tez w gnl i salon koński świat  🙂
wątek zamknięty
Dzięki, strasznie mi się podoba ten zestaw, a z kurtką to już cud malina  😍
wątek zamknięty
unboxing 🙂, powiem Wam tak: dawno nic mnie tak nie rzuciło na kolana pod względem nie tylko stylistyki ale i jakości wykonania. K-A-Ż-D-Y nawet najmniejszy detal jest wykonany z zaskakującą starannością, wstążeczka na derce mnie zabiła  😁 - naprawdę mała rzecz a cieszy, czapki z głów dla eskadrona, jeśli tak mają wyglądać kolejne kolekcje, jestem bankrutem. W drodze mam jeszcze 2 czapraki rosewood w tym mesh glitter którego jestem bardzo ciekawa- znam ten materiał był już w platinum, ale na zdjęciach katalogowych nie wygląda oszałamiająco- zobaczymy w realu  😜 😜 😜 😁 😁








wątek zamknięty
Precelek o mamo 😍 😍 proszę wstaw zdjęcia na koniu 🙇
wątek zamknięty
I jak ja mam teraz nie skrzywdzić Siwego wałacha różem?  😵
CUDO!!!
wątek zamknięty
Precelek, PRZE-PIĘK-NY!  😅 😍 Widzę, że na cały zestaw się skusiłaś. 😉 Wszystko wygląda super uroczo, wykończenia, napisy, kantarek miodzio! Kupiłam w tym roku eksadronową derkę z poprzedniego Heritage i też miałam wstążeczkę, rzeczywiście małą rzecz a cieszy. 😉 Koniecznie wrzuć zdjęcia na koniu w całym zestawie!
wątek zamknięty
Siwaa u mnie to samo 😉
wątek zamknięty
Mój mąż na tą wstążkę do derek mówi- szarfa ' ostatnie pożegnanie' 😂
wątek zamknięty
charlieeee, - ładnemu we wszystkim ładnie, ale z tą zielenią to przegiełaś 😍 Cudo! Choć rose też niczego sobie 😀
Meise, - czekam na fotki na modelu 😀
Precelek, - OMG, OMG, OMFG chce! 😍
wątek zamknięty
Precelek koniecznie wstaw fotki na koniu  :kwiatek:

keirashara No już się nie mogę doczekać konsultacji za tydzień, bo przyodziejemy właśnie te zieleń  😜 😁

wątek zamknięty
Profil na instagramie Elisebroche ma zdjęcia PsoS, Anky, Eskadron na karym koniu.
Muszę zobaczyć na żywo jeszcze ten deeptaup zanim się zdecyduje na róż lub Spooksa. 😉
wątek zamknięty
anil22 mi też sie podoba  😡 zdjęcia na koniu po najbliższym weekendzie, ściągam fotografa, sesja będzie cukierkowa , mam do tego jeszcze bluzę i/lub kurtkę  😎
charlieee, keirashara tak tak, sama nie mogę się doczekać jak to będzie wyglądało  😁
siwaa jak nic trzeba go skrzywdzić tym różem, ale szybko bo kolekcja zaraz wyjdzie ze sklepów  😁
kotbury szarfa ostatnie pożegnanie ale chyba z kasą :P
unicornwitch, mnie urzekło wszystko  😜 to najładniejsza, po satynowym platinum, kolekcja eskadrona  😍

powiem też- pochwalę się, że w końcu udało mi się skompletować najstarsze platinum- jak dla mnie najbardziej szałowe, cała satynowa kolekcja w złocie, srebrze, bieli i czerni 😍
wątek zamknięty
anil22, daj znać koniecznie na co się zdecydowałaś! 🙂
Precelek, o tak, ostatnie pożegnanie z kasą to na pewno. 😉 Ale warto jak widać. Także jak macie ochotę dziewczyny to rzeczywiście się trzeba decydować szybko, bo ucieka ta kolekcja wydaję mi się dużo szybciej niż poprzednia. Z poprzedniego Heritaga widziałam jeszcze na Cavaliadzie w Krakowie rzeczy i udało nam się nawet czaprak na promcę upolować, ale ta się wyprzedaje szybciej. Do mnie już paczka z granatem jedzie! Chyba wstąpię dzisiaj specjalnie do stajni żeby ubrać dziewczynę w niego i zobaczyć jak będzie wyglądać (bo dzisiaj ma wolne konik 😉).
wątek zamknięty
Byłam dzisiaj w sklepie z Rosewood zostały tylko cottony.
Owijki tylko blackmocca. 🙄
Zaczynam szukać po sklepach internetowych  😉
Coś O nas
https://www.instagram.com/p/B4kXfy_pBwB/?igshid=f8dohot90nmi
wątek zamknięty
A ja cały czas szukam derki Jersey heritage w rozmiarze XXL 🙁 granat lub róż, i nic. Nigdzie nie ma. Blackmocca jest.
(różową może ktoś chociaż XL widział??)
wątek zamknięty
anai, - cavalloshop? Mają z futrem granat XL i bez futra jersey XL rosewood.
anil22, - widziałam 😂

Popełniłam kantar rosewood z futrem i mam w planach jeszcze cottona... nie żebym była totalnie spłukana 😂
wątek zamknięty
anai musi być polski sklep? Reitsportklawunde.de
Jakby ktos miał jeszcze wątpliwość co do różu na karym 😁
wątek zamknięty
anil22, sprawdzałam. Mają tam tylko brąz.
keirashara, chcę różową z futrem. Granat może uda się sprowadzić XXL.
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
07 listopada 2019 20:57
Hmm no ten róż jest piękny, ale to "cygańskie złoto" za mocno mnie razi w oczy  🤣 może na żywo jest lepiej?
wątek zamknięty
Pati2012 cottony sa dużo bardziej stonowane. 
wątek zamknięty
anil22, haha, dokładnie! 🙂
keirashara, widzę, że najbardziej ma róż wzięcie, na instagramie też ten kolor najbardziej promują. Pochwal się jak kantarek przyjdzie.
Pati2012, na żywo nie jest aż takie cygańskie. 😉

Do mnie przyszedł komplecik granatowy i powiem Wam, że jestem zachwycona, chyba w życiu jeszcze nie mieliśmy tak porządnego czapraka, super wykonany, gruby, z siateczką pod spodem, najmniejsze detale piękne (np. przeszycia na paskach do przystuł). Do tego to futerko jest odpinane, o czym nie wiedziałam. 😉 Nauszniki też świetne. Dzisiaj przymierzamy, może jeszcze w dziennym świetle to zrobię lepsze zdjęcia. 🙂



wątek zamknięty
UnicornWitch, - super rozwiazanie z tym futrem! Wcześniej chyba nie było. Dzięki temu niebieski czaprak go nie zabarwii i można wyprać w płynie do futra. Respekt dla firmy za dopracowanie detalu 🙂
Pochwalę się, pochwalę 😁 Mam nadzieję że czapraków nie sprzedadzą do mojej wypłaty....
wątek zamknięty
UnicirnWitch piekny zestaw  😍  ja się zastanawiam jeszcze  nad nausznikami.
wątek zamknięty
keirashara, dajesz, chwilówka na końskie szmaty 😂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.