wasze ulubione seriale

madmaddie   Życie to jednak strata jest
08 listopada 2019 06:59
może zgadać się ze znajomymi na netflixa? My mamy konto dzielone na 4 i płacę szalone 13zł (chyba) miesięcznie. Mniej niż za spotify 😉 wygoda korzystania z tego serwisu jest nieziemska
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 listopada 2019 07:15
Wystarczy mieć druga kartę i inny mail 😉


I dlatego właśnie w Polsce Netflix już w ogóle nie oferuje bezpłatnego miesiąca próbnego  😉 Netflix vs cebulandia 1😲 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 listopada 2019 08:44
Już bez przesady  🙄 jak są dwie osoby w domu, każda ze swoją karta i swoim mailem to jaką to robi różnice? Ja mam np. dwie karty i trzy maile i nie dlatego, żeby korzystać z próbnego okresu na Netflixie. To jest całkowicie normalne w tych czasach. Spotify zwiększyło dostępność opcji premium w darmowej wersji co poskutkowało zwiększeniem zakupów premium. Jeśli ktoś kombinuje drugi okres próbny, to znaczy ze chce oglądać Netflixa. Nie będzie zakładać w nieskończoność kart, wiec prawdopodobnie kupi dostęp po wykorzystaniu drugiej karty.

Netflixowi się nie opłaca dzielenie konta i będzie z tego rezygnować.

Najlepszym rozwiązaniem byłaby możliwość wykupienia dostępu tylko do określonych produkcji bez konieczności zakupu abonamentu.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
08 listopada 2019 08:50
w Czechach jest darmowy miesiąc, czyli że Polacy skopali 🙂
https://antyweb.pl/netflix-brak-darmowy-okres-znika-polska/
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 listopada 2019 09:08
Facella ale ja mówię poważnie, Netflix wycofał z Polski darmowy miesiąc próbny, bo mnóstwo osób kantowało w ten sposób. Więc to do nich ewentualne pretensje 😉

W innych krajach darmowy miesiąc nadal jest 😉
w Czechach jest darmowy miesiąc, czyli że Polacy skopali 🙂

Potwierdzam, jesteśmy właśnie w trakcie darmowego miesiąca. Generalnie czesi też nie są święci w wielu przypadkach - nie mówię że nie. Ale kupienie Netflixa zaproponował mój facet (Czech), który wcześniej miał opory, a nawet mu nie przeszła przez głowę myśl "to potem anulujemy i Ty założysz konto". Inna mentalność.
Ja mam kilka platform VOD i spokojnie zastępują telewizję i nielegalne źródła, a wygoda korzystania nieziemska. Za satelitę też przecież trzeba płacić a nawet telewizja publiczna nie jest darmowa. A jeśli chodzi o darmowy miesiąc na Netflixie to rzeczywiście dużo osób tak robiło, korzystało dopóki się karty w domu nie skończyły. Osobiście przeszliśmy po 2 karcie do zakupu (znaczy po prostu została tam przypięta) i w sumie jak teraz o tym pomyślę, to to rzeczywiście typowo polskie zachowanie.
My mamy z grupą znajomych netflixa i wychodzą grosze za miesiąc, więc nawet mi się nigdy nie chciało bawić w ten darmowy miesiąc próbny.
Ja jeszcze się załapałam na darmowy miesiąc, ale szczerze mówiąc nie przyszło mi do głowy zakładać konta od nowa, żeby to przedłużyć. Poza tym moje dwa pasożyty już zdążyły sporo oglądnąć i nie chciałam im robić problemów. 😂 W ogóle to mam tego Netflixa tylko ze względu na Wiedźmina a założyłam konto już wcześniej z obawy, że w czasie okołopremiowym serwer padnie i nie byłabym w stanie założyć konta. 😂

edit. i jakby ktoś potrzebował coś oglądnąć, a nie chce zakładać konta, to chętnie się podzielę. 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
08 listopada 2019 11:10
Netflix teraz wrzucił spooorrrooo dobrych, polskich filmów i ambitniejszych produkcji. Propsuję mocno, bo ja nigdy nie jestem w stanie dotrzeć na czas do kina  😁
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
08 listopada 2019 13:07
Szkoda z tym okresem próbnym, mi by się akurat przydało, bo nie wiem czy pójdzie :/ Nawet tak ze 2-3 dni by wystarczyły, żeby przetestować czy działa na tyle żeby się oglądać coś dało. U nas jest problem taki, że jesteśmy pomiędzy 3 nadajnikami dokładnie i żaden z nich już dobrze nie łapie w tym rejonie. Wieczorami, kiedy sporo ludzi z internetu korzysta, to jest serio ciężko czasem, filmiki na youtube się tną 🙄 a HBOGO nawet nie ruszy :/
E tam polskie. Moja znajoma, rodowita brytyjka, jako ze pracujemy na uniwersytecie i mamy uniwersytecki adres email, taki sam jak studenci, od lat udaje studentke, zeby nie placic doroslej ceny za subskrypcje Spotify 😉
odkryłam ostatnio Sanditon. Jak ktoś lubi klimaty Jane Austen i XIX wiek, kostiumy to polecam
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 grudnia 2019 10:03
Czy ktoś się orientuje, czy 5 i 6 sezon The Flash wejdzie na polskiego Netflixa?
Oglądamy aktualnie "Uwięzione" na Netflixie - serial, odcinków od groma 😂  mega dobrze się ogląda no i gra tam Alba Flores 😍
Czekoladowiec a gdzie oglądasz? Jest na jakiejś płatnej platformie dostępny?
przepraszam, czy ktoś tu jeszcze ogląda Watchmen??? Ja jestem właśnie po 7 odcinku i zastanawiam się co brali twórcy tego serialu   😲

Pierwszy odcinkek się przemęczyłam, ale kumpel cisnął żeby oglądać dalej i nie żałuje, bo super się ogląda i wciąga, ale cały czas z myślą "co tu się odjaniepawla do cholery !!?? 🤔"
azzawa tak! I mam takie miny jak emotki w twoim poście  😂
Jest fantastyczny! Czarno-biały odcinek wspomnieniowy był majstersztykiem, no i cały wątek Ironsa  😍
Można gdzies w necie zobaczyc 3 sezon Watahy?
Można gdzies w necie zobaczyc 3 sezon Watahy?
tak, na HBO GO
Moon   #kulistyzajebisty
09 grudnia 2019 12:08
W temacie Watahy... Tęskniłaaaaam! A pierwszy odcinek 3ciego sezonu, kozak!  😍
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 grudnia 2019 13:14
Wprawdzie pisałam w wątku kocham kino i wprawdzie nie jest to serial, ale w oczekiwaniu na 20. grudnia mam ciekawostkę, bo nie każdy o tym wie. W sobotę na youtube ukazał się fanowski film „Pół wieku poezji później”, głównymi bohaterami są Triss Merigold i Lambert. Cudowne drobne smaczki i naprawdę film na poziomie, zważywszy na to, ze jest to fanowska produkcja pro bono, sfinansowana w całości z crowdfundingu. Film jest po polsku z napisami w siedmiu językach.

PS: koniecznie oglądajcie do końca napisów.
Facella, - oooo, brzmi dobrze 😀 Super, że tu wrzuciłaś!
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 grudnia 2019 15:16
Przez ten film zaczęłam na nowo czytać sagę, bo paru wątków nie pamietam i zgubiłam się na osi czasu  😂
Mnie się podobało, aczkolwiek niektórzy aktorzy trochę drętwi. Szczerze liczę na to, ze twórcy podtrzymają swoją obietnicę 🙂
Imo to mogli sobie darować to słabe cgi na koniec :P Może Mąderek nie mógł się powstrzymać 🤣 No i żal, że ta Triss tak okrutnie drętwa, ale poza tym, jak na fanowskie, to spoko. Super, że był stary Jaskier. A, dla mnie jeszcze niepotrzebnie przedłużone, dużo długich scen, które nic nie wnosiły.
Skoro i tutaj padło info, to podrzucę swoje zdanie z kinowego wątku 😉

Pół Wieku Poezji Później - zawiodłam się, szczerze mówiąc... Liczyłam na fajny scenariusz i taką se resztę. Historia miała z opisu potencjał, zmarnowany moim zdaniem. Miejscami jakieś dziwne przeskoki i decyzje bez wytłumaczenia, Triss totalne drewno... Jaskier Junior - chyba umknęło mi dlaczego kobiety uznają go za atrakcyjnego, skoro się nawet nie odezwie, a typowym przystojniakiem też nie jest. Fraszka o Lambercie padła tak o 3 razy za często. Ale żeby nie było - baaardzo podobały mi się kostiumy, szczególnie Lamberta, muzyka jest bardzo fajna i zdjęcia też moim zdaniem dają radę, jak na tak mały budżet, crowdfunding i pracę po godzinach 😉
Mi najbardziej przeszkadzała sztuczna mowa aktorów. Najgorzej w tym wypadła Tris. ( A nie..sory...ten wielki ze spaloną twarzą!) Jakbym oglądała " Dlaczego ja"
Klimat, kostiumy, muzyka, obrazy- super. Jak na fanowski- super i niczego bym się nie czepiała.
No ale sposób wymowy aktorów..... Tak bardzo mi to przeszkadzało że nie pozwalało skupić się na filmie.
Odpaliłam sobie Assassination of Gianni Versace (netflix moim przyjacielem na najbliższe dni) i póki co, całkiem ciekawe. Fajnie poznać historię, a chyba dosyć wiernie, na ile to możliwe, trzymają się prawdziwych zdarzeń.
Mi się podobało 🙂Jak cię zainteresuje temat to bardzo dokładnie i pełniej niż sama historia zabójstwa GV, postać Andew pokazuje ten filmik

Ale pierwszy sezon (O.J. Simpson) dla odmiany w ogóle mnei nie wciągnął i zarzuciłam ogladanie po drugim odcinku... moze nie słusznie budyń widziałaś 1 sezon? polecasz?
A nie widziałam o Simpsonie, więc się nie wypowiem :P Może obejrzę po Versace.
O Cunananie już się naczytałam robiąc fact check 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się