Końska Rewia Mody XIII (2019)

keirashara, no naprawdę super opcja, też myślę, że jak jest lato albo ktoś ma podkładkę grubszą to odpinane futerko jest super. 🙂
anil22, dzięki! 🙂 To jest zestaw pt. co nie dojadę to dowyglądam, bo go użyję na skokowej części odznaki (oprócz dzisiejszej przymiarki 😉), mam nadzieję, że pomoże. :P
wątek zamknięty
budyń, - nic z tego, już prędzej nerka. Wyjdzie mniej boleśnie 😂
wątek zamknięty
Udało mi się zrobić zdjęcia naszego nowego kompletu na koniu, ale już po treningu i w boksie. 😉 Wszystko bardzo fajne, komfortowe, porządne i oczywiście ładne (w mojej opinii), tylko nie do końca nie podoba mi się to futerko na nim bo wydaje mi się że za bardzo mi się na futrze od podkładki układa.




wątek zamknięty
UnicornWitch to jest velvet czy glossy? Lamówka jest srebrna?
wątek zamknięty
To jest glossy, a lamówka jest złota. 🙂
wątek zamknięty
Jakaś taka srebrna tu wyszła. Do mnie też leci ten granat, ale velvet  😍
wątek zamknięty
UnicornWitch, to jest boks tego konia?
wątek zamknięty
UnicornWitch bardzo ładny zestaw. Super sie prezentuje
wątek zamknięty
Mi tam się futro bardzo podoba jak tak wyszło.
Kup sobie do kompletu bluzę z kapturem wyściełanym takim futrem i będziesz machy-machy.
wątek zamknięty
Jak długościowo wypadają Monogramy PS of Sweden? Mam dość długą skokówkę, kupuję pod nią ujeżdżeniowe pady, szczególnie, że nie lubię tego wycięcia skokowego.  Ale ten PS nie jest tak mocno wycięty, więc mogłabym kupić VS, jeśli nie jest krótki.
wątek zamknięty
Oglądam, oglądam i już oczopląsu dostaję... pomocy, jaki kolor z nowego heritage na Siwego? Poza boskim różem jednak... 😀
wątek zamknięty
Brązy też sa na siwego fajne.

... ale róże to do siwych są robione normalnie🙂
wątek zamknięty
UnicornWitch, - bardzo elegancki zestaw i popieram kotbury, bluza, kurtka lub kamizelka z futrem i będzie super zestaw 🙂
Siwaa - black mocca! Choć ja bym brała róż 😉

Ja ostatnio odpaliłam czaprak na odgonienie szarych dni i deszczu, chyba zadziałało, bo dziś było pięknie:

wątek zamknięty
Sivens, no wyszło mi srebro, bo światło takie sobie. :P Pochwal się jak dostaniesz Twój granacik!  😁
anil22, dzięki! 😀
Puma, tak to jej boks.
kotbury, mnie też się futro podoba, to jest futro od podkładki i ogólnie ono musi tak wychodzić trochę. Ale problem mam, że to białe futerko od czapraka jakoś dziwnie się pod tym szarym futerkiem od podkładki układa. I może go po prostu odczepię albo może się wyleży. 🙂 Pomysł z kurtką super, dzięki, może coś na Black Friday upoluję.  😍
Sivrite, widziałam na żywo w sklepie i wyglądały na długie, ale ile dokładnie to Ci nie powiem. 🙂 Oprócz tego one są śliczne i świetnie wykonane, nad jakim kolorkiem myślisz?
Siwaa, jeśli nie boski różowy (naprawdę jest osom!) to chyba granat najfajniejszy? Chyba, że rozważysz teal z Eskadrona sport, też piękny!
keirashara, piękny i słodki ten czapraczek!  😍
wątek zamknięty
UnicornWitch, Wine. Czekam na jakąś chociaż niewielką promocję, jak jeszcze będą, to wezmę. Chyba najładniejszy czaprak, jaki ostatnio widziałam. Kurde, przydałby się jakiś wymiar do porównania...
wątek zamknięty
Sivrite, może będzie Black Friday. 🙂 Teraz była promka na dzień singla ale za późno się zorientowałam.  🙁 A wine kolor przepiekny!  😍 Tam chyba u nich nie ma chyba złego koloru. 😉
wątek zamknięty
To jak, da radę ktoś zmierzyć VS z PS od Sweden? 😀
wątek zamknięty
Mam dylemat... jeden zostaje, drugi muszę puścić w świat:
Rosewood




Black+szare futro:




Który? 🤔 Poszłam odebrać Rosewood i tak mi się ten czarny spodobał... że nie mogę zdecydować :emot4:
Fotki są jakie są, bo zostałam swojego konia w połowie pedicuru 😁
wątek zamknięty
Keirashara, ja bym brała czarny, szczególnie, że to futerko ma według mnie zajebisty kolor. Ten różowy podobałby mi się o wiele bardziej na tym Twoim bez futerka, to już trochę za dużo chyba. 😀 I chyba ten czarny ma też takie szarawe okucia, dobrze wiedzę? Oo
EDIT: A też różowy ma za to takie brzydko-żółte, chyba że tak wyszły w tym świetle. Stawiam na czarny!
wątek zamknięty
Sivrite, - czarny ma srebrne okucia, różowy złote. Rosewood bez futra ma paskudne czarne podszycie, które się koszmarnie z nim gryzie 🙁 Bez futrowa to mnie black mocca kusiła już bardziej.
Właśnie to szare futro mnie ujęło... ale ten różowy jest taki totalnie uroczy i absurdalny, a mój koń to duży kucyk... umrę, było zamówić z dostawą do domu 😂
wątek zamknięty
keirashara ja jestem za różem  😅 wyglada w nim przeuroczo  😍
wątek zamknięty
keirashara dla mnie czarny  😍
wątek zamknięty
keirashara, zostaw sobie czarny, wyglada bosko! 😍

UnicornWitch, ona zawsze ma takie syfiaste podloze w boksie?
wątek zamknięty
keirashara rosewood 😍
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
15 listopada 2019 07:33
keirashara choć ze mnie jedynie czytacz wątku nie wytrzymię i się wypowiem: czarny bierz!! 😍
wątek zamknięty
keirashara Rosewood!  😍 Mi się szare futerko nie podoba 😀
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
15 listopada 2019 08:05
keirashara jeśli wybór jest między tymi dwoma to zdecydowanie czarny.
wątek zamknięty
keirashara, ja bym brała różowy. 🙂 Wygląda na nim mega uroczo, a poza tym ten rosewood to jest taki mniej spotykany kolor, a czarne pewnie jeszcze jakieś będą. 😉
fin, to jest pelet (?), na zimę mają mieć zmieniane na słomę (ja wolę jak mają słomę albo siano, bo ten pelet strasznie do kopyt wchodzi).
wątek zamknięty
UnicornWitch, - będą... ale czy z szarym futrem? 😉 Bo ono "robi" wygląd.
Siwaa, - mnie właśnie szare ujmuje 😉
lusia722, - czuje jakąś sugestię innego koloru? 😁

Zdania widzę podzielone i w ogóle nie pomocne, a dziś po 16 muszę jeden oddać 😵 Problemy 1 świata 😂
wątek zamknięty
Czarny elegantszy, różowy weselszy, jak chcesz go na zawody itp, to bier czarny, jak tylko do "ładnego wyglądania", to różowy :P
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.