szkółki jeździeckie, rekreacja w okolicach Warszawy, Warszawa

Spróbowałabym TKKF Hubert na Santockiej. Od czasu do czasu widzę ich na zawodach, startują zwykle w niższych klasach. Konie są klubowe, może nie jakichś wysokich lotów, ale obleci. Do 100 cm na pewno ich widziałam.

Robią dwa razy do roku sami zawody oraz dwa razy do roku odznaki i widziałam, ze to wszystko było na koniach klubowych. Wejdź sobie na Facebooka mają tam stronę. Jakaś hala tam jest plus dojazd komunikacja miejską.
Spróbowałabym TKKF Hubert na Santockiej. Od czasu do czasu widzę ich na zawodach, startują zwykle w niższych klasach. Konie są klubowe, może nie jakichś wysokich lotów, ale obleci. Do 100 cm na pewno ich widziałam.

Robią dwa razy do roku sami zawody oraz dwa razy do roku odznaki i widziałam, ze to wszystko było na koniach klubowych. Wejdź sobie na Facebooka mają tam stronę. Jakaś hala tam jest plus dojazd komunikacja miejską.

Znam znam, byłam ale jakoś mnie ta stajnia nie przekonuje. Ale dziękuję za pomoc.
Czy ktoś mógłby polecić porządną stajnię do nauki jazdy w okolicy Ożarowa?
Albo osobę z prywatnym koniem, która udziela lekcji na swoim koniu?
Znajoma szuka dla córki - raczej początkująca (galopuje, ale wymaga cofnięcia się do podstaw i poprawy błędów po jazdach w szkółce).
Bardzo fajne dziecko, fajna mama i chciałabym im coś sensownego pomóc znaleźć  :kwiatek:
Czy ktoś mógłby polecić porządną stajnię do nauki jazdy w okolicy Ożarowa?
Albo osobę z prywatnym koniem, która udziela lekcji na swoim koniu?
Znajoma szuka dla córki - raczej początkująca (galopuje, ale wymaga cofnięcia się do podstaw i poprawy błędów po jazdach w szkółce).
Bardzo fajne dziecko, fajna mama i chciałabym im coś sensownego pomóc znaleźć  :kwiatek:

[s]A Umiastów? Tam chyba teraz jest teraz bardziej na dzieci nastawienie i są możliwe jazdy indywidualne. Nie wiem niestety tylko jak obecnie z kadrą bo są chyba zmiany. W każdym razie ja byłam bardzo zadowolona  Jeśli potrzeba więcej info to mogę pomóc na priv.[/s]
Cofam tą rekomendację  🙄
Hej, szukam kameralnej stajni raczej po południowej stronie (Ursynów/Piaseczno byłoby idealne) do spokojnej, przyjemnej jazdy bez żadnych sportowych ambicji.
Jestem po dość poważnym wypadku (3 lata nie siedziałam na koniu) dlatego koniecznie spokojne konie i fajna atmosfera żebym mogła ze spokojną psychą wrócić do jazdy.
Z chęcią też prywatny koń (może być nawet starszy tylko do spokojnego tuptania).

Cholernie mi brakuje obcowania z końmi, więc jeśli ktoś ma coś do polecenia to czekam na info 😀
Grzecznościowo  :kwiatek:
Czy jest jakaś stajnia koniecznie z dobrym dojazdem ZTM gdzie jest fajnie funkcjonująca szkółka/jazdy/treningi i można się czegoś nauczyć (poziom SOJ) 👀
Szukam miejsca do ambitniejszej rekreacji. Dokładnie to jazd indywidualnych na fajnym poziomie (na początek na płasko, bo chciałabym wrócić do jazdy, ale później chętnie jakieś lekkie skoki, chociaż to taka fanaberia bardziej, niż wymóg). Super byłoby, gdyby miejsce było z dojazdem komunikacją, ale nie jest to warunkiem. Coś Wam się kojarzy? Ja wypadłam z obiegu dawno temu  :kwiatek:
Może Argos? Dojazd ztm praktycznie pod samą stajnię, jeździłam tam chwilę i widziałam treningi, nie wyglądało to źle.
O Argosie wiem, nawet mam dobry dojazd, ale totalnie zmroziły mnie ceny. Tzn. domyślam się, że są normalne, ale chyba naprawdę wypadłam z obiegu przez te wszystkie lata niejeżdżenia 😜
Nooo, w samej Warszawie to chyba normalne niestety. Od kiedy zrobiłam się mobilna to zaczęłam rozglądać się za czymś na obrzeżach, po zachodniej stronie. Na razie zaliczyłam jedną 'wtopę' i zbieram się szukać dalej.
Komunikacja miejska podjeżdża pod Huberta, tam byłam tylko jako widz i mam mieszane uczucia, przystanek blisko stajni ma jeszcze stajnia dydaktyczna SGGW, ale tam nie byłam i wiem o nich tyle co z fb.
może Sawanka w Truskawiu? Jest dojazd autobusem z Młocin.
To jest totalnie nie moja strona Warszawy. Ja na same Młociny mam godzinę drogi komunikacją , a na dodatek te podmiejskie busy jeżdżą bardzo rzadko. Mogą być miejsca pod Warszawą, ale od praskiej strony.
Martita   Martita & Orestes Company
16 listopada 2019 14:42
[s]A ktoś, coś a'propo stajni Podolszyn?  Jak jazdy? Cennik? [/s] nieaktualne

Jakaś stajnia godna polecenia z dobrym dojazdem komunikacją z dolnego mokotowa?
O Argosie wiem, nawet mam dobry dojazd, ale totalnie zmroziły mnie ceny. Tzn. domyślam się, że są normalne, ale chyba naprawdę wypadłam z obiegu przez te wszystkie lata niejeżdżenia 😜


te ceny to chyba ostatnimi czasy tak podskoczyły 0_o: miałam krótki epizod jazdy po szkółkach z braku konia ok 2-1,5 roku temu. Jeździłam na Legii i w Argosie i wtedy ceny były 40-50 zł za jazdę w grupie.
W sumie to nie dziwne przy takich cenach wszystkiego teraz... Ja u siebie też dwa lata temu dość mocno podniosłam ceny, bo inaczej bym dokładała...
W sumie to nie dziwne przy takich cenach wszystkiego teraz... Ja u siebie też dwa lata temu dość mocno podniosłam ceny, bo inaczej bym dokładała...

Dokładnie. Wszystko rośnie bez wyjątku 🙄
Grzecznościowo  :kwiatek:
Czy jest jakaś stajnia koniecznie z dobrym dojazdem ZTM gdzie jest fajnie funkcjonująca szkółka/jazdy/treningi i można się czegoś nauczyć (poziom SOJ) 👀



Zapraszam na Siekierki. Mam cztery swoje konie, jazdy są 1-2 osobowe a pod stajnią jest przystanek 108.
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
22 lutego 2020 21:06
Gdzie w okolicach Warszawy prowadzone są jazdy w stylu western?
BUCK   buttermilk buckskin
23 lutego 2020 17:06
EZ Ranch  😀
Polecam Klub Jeździecki Dziecinów pod Warszawą - fajna stajnia, instruktorzy z wiedzą, bardzo dobre konie (część ma doświadczenie w sporcie skoki/wkkw), super warunki dla koni i jeźdźców, małe grupy/ jazdy indywidualne. Bardzo kameralnie, żadna masówka 🙂
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
24 lutego 2020 19:46
EZ Ranch  😀


Tak, tę znamy i polecamy ale potrzebujemy namiarów na jeszcze inną a najlepiej kilka  😉
Po kilku latach planuję wrócić do jazdy i mam pytanie: ktoś z Was może coś powiedzieć o stajni Hubertus w Duchnicach?
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
04 marca 2020 18:08
W Duchnicach tylko pensjonat, nie ma rekreacji.
Znalazłam ogłoszenia na Facebooku i maja cennik jazd na stronie, wiec może jednak coś się zmieniło?
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
05 marca 2020 19:43
Dobra, widzę, że Etymon chodzi pod jazdy i siwy kuc, więc raczej kameralnie. Generalnie stajnia zadbana, konie również, infrastruktura ok. Kuca nie znam, arabek fajny, szczery, energiczny. Dzieci na nim jeździły, był też w dzierżawie. Trochę umie.
Szukam grzecznościowo kogoś kto obecnie jeździ w rekreacji na Legii. Mam kilka pytań  :kwiatek:
monsun   a gdzie cukierek?
25 marca 2020 14:00
czy w Józefosławskim Aldragho funkcjonuje coś więcej oprócz tej ich kucykowej szkółki? gdzieś nawinął mi się fanpage niejakiego Dressage Academy, które chyba właśnie tam stacjonowało, ale ostatnia aktywność na stronie jest sprzed kilku lat.
Hej, szukam jakiejś stajni w gdzieś w pobliżu Wawra i okolic, gdzie mogłabym zacząć jeździć po paru latach przerwy. Zupełnie wypadłam z obiegu a nasze ogłoszenia sądzą, że w promieniu 50 km nie mam żadnej stajni 😀
Ollala🙂, Ulmag Aleksandrów
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
16 maja 2020 09:41
Czy ktos ma namiar na stajnie rekreacyjną na Siekierkach, ale nie tą prywantą na Antoniewskiej, lecz na tą druga? Nie moge znalezc tel w necie :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się