Końska Rewia Mody XIII (2019)

keirashara, każdy lubi co innego to i opinie podzielone. 🙂 Ale cokolwiek nie wybierzesz będzie ok, bo oba są świetne.  😁
wątek zamknięty
keirashara, zdecydowanie czarny, rosewood jakoś nie gra  🙂
wątek zamknięty
Czarny!
wątek zamknięty
Rożowy!
wątek zamknięty
Rosewood przepiękny! Tak jak po pierwszych przeciekach i filmiku nie robił szału tak na żywo się zakochałam!!!  😍


Derka, nauszniki i kantar już od kilku dni w samochodzie, dziś dotarł czaprak  😍 😜
wątek zamknięty
Hej,

czy są już jakieś pogłoski na temat tegorocznego niciaka / young stara / tej młodzieżowej kolekcji?
wątek zamknięty
Nirv, pięknie z tym siodłem wygląda!  😍
avee, jeszcze nic nie widziałam nigdzie.
wątek zamknięty
avee, - będzie Young star, coś puszczali na fb/insta 😉
wątek zamknięty
Skusiłam się na promkę od Bergo (btw. są za 39 zł czapraki z Busse :P), bo i tak mam na oku czerwono granatowe bryczesy więc będzie pasować. Ale teraz mam problem bo nie wiem jakie nauszniki dobrać do tego czapraka, czy widziałyście coś w takich kolorach co by pasowało?

wątek zamknięty
UnicornWitch, granatowe z czerwoną lamówką 🙂 dzięki! Obawiałam się troche polaczenia brazu z tym rosewood, ale wyglada spoko 😀
wątek zamknięty
UnicornWitch, - Schockemohle miał w kilku kolekcjach granat z czerwienią, nie był turbo hitem i widziałam, że nauszniki raczej pozostawały w sklepach.
Nirv, - imo brąz do rosewood nawet lepiej niż czarny 😀 Na tej fotce zdecydowanie brakuje konia 😉

U mnie zapadła taka decyzja... że jednak są oba 🤣 Zadzwoniłam do tatusia i spytałam, czy nie chce mieć z głowy prezentu na święta. Jestem nienormalna 😂
wątek zamknięty
Ja tylko wtrącę, że ciesze się, że moje szmaty z Niemiec jeszcze nie doszły, bo dziś trachnął stary kantar i uwiąz (śmiałam zostawić dziecko samo na solarium)...
Płakałabym, tym bardziej, że tyle idzie ta przesyłka  😵
wątek zamknięty
Meise, - Ty to dziecko w końcu pokaż 😀
wątek zamknięty
Pokazane :P dopiero dwa dni go mam  😍
wątek zamknięty
Gdzie można jeszcze rosewood  wszechstronny dostać ? wszędzie gdzie patrzę to albo już nie  ma albo z aksamitu. Takiego  jak Nirv ma , nigdzie nie widzę a jest przepiękny.
wątek zamknięty
Oglądałam dziś na żywo w sklepie ta nowa kolekcje i muszę powiedzieć, ze róż jest przepiękny. Natomiast granat moim zdaniem wypada słabo. W części modeli jest fajny mocny głęboki, ale np. w cotonie jest jak częściowo wyblakły. No i to złoto.... jak dla mnie nie jest złote tylko żółte. Ergo patrząc na zdjęcia katalogowe nabrałam ochoty na ten granat ze złotem, ale po zobaczeniu na żywo już mi przeszło.
wątek zamknięty
Donia Aleksandra, - w cavalloshop jeszcze wczoraj był 🙂
wątek zamknięty
Donia Aleksandra, zadzwoń z rana do Pasi Konika na Ładną, możliwe, że się nie sprzedał 😉

keirashara, bardzo dobra decyzja, a i tacie ułatwiłaś dylematy prezentowe 😁

Już nie brakuje konia 😁 takie szybkie fotki, miałam go założyć jutro (bo w weekend jak jeżdżę za dnia to się lansuje w ładniejszych szmatach, a w tygodniu wieczorami zakładam ciuraki  😂 ), ale no bez szans, rozdziewiczony dziś 😍




wątek zamknięty
Do mnie też dotarł już ten róż, pierwsza szmata od roku, jest śliczny  😜

Nirv Super się prezentuje ten komplet  💘 Gdyby nie to, że już praktycznie nie jeżdżę, a jak już to do lasu, to na bank coś jeszcze z tej kolekcji bym upolowała.
wątek zamknięty
chomcia, w lesie też trzeba ładnie wyglądać 😁
wątek zamknięty
Nirv piękny zestaw. Super na siwym
wątek zamknięty
Nirv.  Pięknie, szczególnie czaprak, bo derka wygląda dla mnie trochę piżamowo 😉
wątek zamknięty
Czy ktos na żywo widział lub posiada czaprak marki equito "milk chocolate"??
wątek zamknięty
keirashara, dzięki! 🙂 Poszukam w takim razie tych nauszniczków. 🙂 A decyzja z kantarami świetna, bo oba były super. 😉
Nirv, ale pięknie w tym różu!  😍 Cały komplet się cudownie na nim prezentuję. 🙂
wątek zamknięty
Na instagramie sklepu Lepona.de w story można obejrzeć te dwa czapraki glitter od Eskadrona
wątek zamknięty
Podglądowo dzisiejszy velvet tealblue. Trochę już ciemno było niestety.

wątek zamknięty
Sivens, piękny kolor! 🙂 I podoba mi się ta velvetowa faktura. Ślicznie konikowi w tym kompleciku.

EDIT:

Czy ktoś ma czapraki PS of Sweden i może polecić/odradzić? Wypuścili wczoraj piękną kolekcję PRO i tam mi się bardzo podoba ten komplet biało/granatowy, byłby idealny na ujeżdżeniową cześć odznaki (ma złote przeszycia  😍 ), ale nie wiem jak z jakością?
wątek zamknięty
Czy gdzieś dostanę różowy czaprak Heritage Mesh Glitter?  😵
wątek zamknięty
Łosiowa equishop? pasi-konik?
EDIT
UnicornWitch Ja mam  😉 jest co prawda na specjalne okazje, ale jestem zadowolona no i jest przepiękny!
wątek zamknięty
Byś może durne pytanie ale czy cottony eskadrona nadal są takie wielkie, że zakrywają pół konia? Czy ten rozmiar na przestrzeni lat się zmienił czy jest nadal taki sam?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.