Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Ten sklep jest legitny, prawda? -> https://sklep.bergo.pl/
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 listopada 2019 18:14
Meise, tak.
W Dobrym Koniu powoli zaczynają się promocje na Black Friday, część rzeczy, która była już preceniona ale widzę parę nowych fajnych produktów (zwłaszcza fajne rzeczy z Laurii Garrelli można wychaczyć 🙂😉.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
15 listopada 2019 21:25
W Horse-Trade ma być promocja na Black Friday aż do 75% Promocja ma być także na suplementy  😍
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 listopada 2019 14:27
Nasturcja-Renata, aż do znaczy, ze ze 3 rzeczy maja -75% 😀
Hej, rzuciła Wam się gdzieś w oczy promocja na kaski?  🙂
W Bergo mają chyba stałą promocję na kaski
Jakieś wieści co do czarnego piątku w Gnl?
Albo w cavalloshop?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
17 listopada 2019 11:09
Nasturcja-Renata, aż do znaczy, ze ze 3 rzeczy maja -75% 😀


Strzyga być może tak będzie  😉 Ja tylko daje info od nich z FB. Dla mnie najważniejsze, że będzie promocja na suplementy. Ostatnio też u nich była promocja i zaopatrzyłam się w selen  😀iabeł:
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
17 listopada 2019 14:21
Super. Mam nadzieję, że Gemüse Kräuter Mineralien też będzie w promocji.
Czy ma ktos kod  do konik com?
Moon   #kulistyzajebisty
18 listopada 2019 07:00
Wszyscy się szykują na black friday, a żeby ostudzić ekscytację (także swoją...  🤣 ) napiszę, że... stawiam flachę, że będzie jak co roku. Tj. przecenione jakieś mało potrzebne fanty, które zalegają w sklepach na magazynach, których ni dudu nie można po normalnej cenie opchnąć. (pozdro dla Equishopu, który reklamuje co roku wielkie, gigta obniżki -80% nawet, przy czym większość tego towaru to... czapraki/kantary pony i dwie pary bryków. Męskich.  🤣 ) Poza tym, maksymalnie -15%, -20% na jakiś tam, wybrany asortyment, oczywiście z wykluczeniem nowych kolekcji no i pasz. Tadadum-tsss!

A tak naprawdę, mi czasem "do szczęścia" wystarczyła darmowa przesyłka (nawet do paczkomatu np.)  😉
A tak naprawdę, mi czasem "do szczęścia" wystarczyła darmowa przesyłka (nawet do paczkomatu np.)  😉


Łączę się  w bólu. Kiedy jeszcze miałam psa, co miesiac zamawiałam 20 kg karmy i w ogromnej wiekszości sklepów internetowych przesyłka zawsze była za free, a z paszą jakoś ni huhu się nie da: + 15 zł do każdego woreczka 🙁.
Moon   #kulistyzajebisty
18 listopada 2019 07:30
azzawa, niestety, gabaryt i waga robią swoje... 🙁
A zoologi internetowe, które mają w ofercie bardo dużo karm po prostu mają tak umowy podpisane z firmami kurierskimi, że mogą sobie pozwolić na darmowe przesyłki od, np. 79zł, tak jak ma zooplus.
Dlatego też loffkam 😉 to, że mam możliwość zamawiania z klami i innymi pomorskimi człowiekami palet paszy, którą akurat karmię.  😅

Wielbię natomiast obecnie Allegro Smart - mam paczkomat dosłownie pod oknem, więc co tylko mogę zamawiam przez Allegro - więc raz, że nie płacę za przesyłkę (te 50zł/rok zwróciło się nam już dawno, dawno temu) a dwa, że nie muszę się stresować czy i gdzie kurier mi paczkę ćpnie, jak mnie nie będzie w domu.
Jak się ostatnio przekonałam, przez Allegro Smart nie da się kupić paszy  🤣 (znowu: gabaryt i waga :P) i nie za bardzo można kupić suple. Ale jak poszukałam to udało mi się dorwać Horse Vital - nie w wiaderku, tylko w worku.  😉
Moon no własnie o to mi chodzi: gabaryt i waga, ale jakoś większosć sklepów zoologicznych jest w stanie podpisac stosowne umowy, a jeździeckie już niestety nie. Jeszcze jakby to nasze jedziectwo było naprawde niszowe to bym zrozumiała, albo jakby ta pasza była jakaś super tania/zamawiana w małych ilościach.
Nic to, pozostaje płacić i płakać, a konik nadzienie tak czy siak dostanie :P
Moon ja czasem zamawiam pasze z Allegro smart, więc da się 😉 No i prawda, że koszty wysyłki są dobijające, jak mam płacić za wysyłkę to mnie trzęsie, dlatego też sobie chwalę Allegro smart. I też bym wolała zamiast tych śmiesznych obniżek cen rzeczy nikomu nieprzydatnych darmową wysyłkę.
Moon   #kulistyzajebisty
18 listopada 2019 08:23
larabarson, ooo, serio, dało radę 20kg paszy wcisnąć do paczkomatu?  😲 (tzn wielkościowo, są te duże okienka, ale czy wagowo... :P)
Dobrze wiedzieć 😉
Dało, dało. Nawet 2 worki zamawiałam, oczywiście wrzucili w 2 osobne skrzynki ale dało radę 😀 Witaminy też kupowałam i sieczki i wszystko się mieściło.
Do paczkomatu można zamówić paczki do 25 kg, ja w ten sposób kupuję wysłodki i musli w opcji SMART. Trochę gorzej jak wór ląduje na górnej półce, no ale czego się nie robi dla pasożyta  😁
Moon 25kg worki paszy też się da wcisnąć do paczkomatu, tylko przeważnie lądują w tych najwyższych skrytkach i potem zrzuć sobie taki 25kg woreczek na głowę  🤔wirek:
larabarson, ooo, serio, dało radę 20kg paszy wcisnąć do paczkomatu?  😲 (tzn wielkościowo, są te duże okienka, ale czy wagowo... :P)
Dobrze wiedzieć 😉


ja też zamawiałam i da się 😉 nawet worek 25kg, regularnie kupuję też psu i kotu karmę na allegro
niestety ubolewam nad tym, że oferta pasz znacznie się tam skurczyła :/ dla mnie to baaardzo wygodna opcja bo kurierzy różni się trafiają... często bez informowania doręczali paczki zaadresowane do mnie na inny adres - mamie do pracy... a ja durna czekałam jak na szpilkach czy kurier zaraz nie przyjedzie... choć akurat z cięższymi lub większymi przesyłkami takich numerów raczej nie praktykowali więc w przypadku paszy może by mi tego oszczędzili  😁
teraz niby poza sezonem w pracy to raczej całe dnie w domu spędzam, ale i tak nie lubię tego czekania/pilnowania/siedzenia pod telefonem

espana, pestka a ja myślałam, że to tylko u mnie pan taki bystry ładuje mi te paczuchy tak wysoko  😁
Moon, niestety myślę tak samo, w zeszłym roku też miały być cuda a nie było aż tak dobrze. 🙂 Ale z drugiej strony jak ktoś ma coś kupić i się czai od jakiegoś czasu, to nawet -10% to już jest coś, a jak dadzą -20% to już się robi fajna kwota. 🙂 Ja np. będę polować na kask z dużych rzeczy, a z mniejszym muszę kupić bryczesy zimowe i buty, więc jak trochę na tym zaoszczędzę to może na jakąś szmatkę dla konika też starczy. 😉

A jeśli chodzi o paczki, to ja błogosławie naszą portiernie/ochronę na osiedlu, wszystko tam jest zostawiane i po prostu wracam do domu i odbieram. Ale jakbym nie miała takiej opcji, to myślę, że paczkomaty są najlepszym wyjściem, bo kto dzisiaj ma czas na czekanie na kuriera w domu po ileś godzin.
Moon   #kulistyzajebisty
18 listopada 2019 09:15
UnicornWitch, tak, o ile promocja w danym sklepie będzie obejmowała firmę kasków, który akurat sobie upatrzysz. Albo np. będzie obejmowała tylko towar na magazynie, a Twój rozmiar kasku będzie na zamówienie... Można tak wymieniać i wymieniać ;-)
Na Twoim przykładzie - jeśli wszystkie 3 rzeczy kupisz w jednym sklepie to lucky you, ale obstawiam że będziesz musiała kupić każdą rzecz w innym sklepie (chcąc uzyskać jak największe rabaty z okazji black friday), czyli zapłacić minimum 2x za przesyłkę (liczę już, że kask może Ci wyjść dostawa gratis) - i tu już rączka by mi drgała, czy klikać :P

Swoją drogą, rok czy dwa lata temu zamawiałam Eskadronowy secik na zawody - kantar i uwiąz. Wypatrzyłam promkę w którymś sklepie, jednak jak zobaczyłam koszt przesyłki, to taniej mi wyszło, kupienie tego samego kantara w innym sklepie, bez promocji, ale z darmową przesyłką.  🤔 😁

Dzięki laski za oświecenie z tymi paczkomatami, będę pamiętać  😎
Moon, to prawda wszystko jest kwestią szczęścia. 🙂
Akurat na Black Friday jadę do zaprzyjaźnionego sklepu do Krakowa (bo chcę sobie przy okazji macnąć nowe wędzidła), który ma większość moich ulubionych marek więc tam już będę wybierać i szperać. A kask z Equishopu, który mam "pod domem" więc też koszty przesyłki odpadają, będzie robiony na zamówienie, więc rzeczywiście promka może go nie objąć, ale może coś innego będzie się dało, zobaczymy. 🙂 I tak muszę cześć tych rzeczy kupić więc kasa odłożona i każde -10% przybliża mnie np. do nowego kompletu z Eskadrona. :P
tak jeszcze przy okazji póki pamiętam - podrzuci ktoś kod promocyjny do PE? on chyba się co kilka miesięcy zmienia?
25kg worki paszy też się da wcisnąć do paczkomatu, tylko przeważnie lądują w tych najwyższych skrytkach i potem zrzuć sobie taki 25kg woreczek na głowę  🤔wirek:


A co ma powiedzieć kurier który musi to tam wsadzić?
A poza tym chyba te większe skrytki są tylko na górze? A przynajmniej ja nie widziałam żadnego paczkomatu, w którym największe skrytki byłyby na dole.
tak jeszcze przy okazji póki pamiętam - podrzuci ktoś kod promocyjny do PE? on chyba się co kilka miesięcy zmienia?

AW919
Moon   #kulistyzajebisty
18 listopada 2019 11:47
flygirl, nigdy nie zwracałam na to uwagi, z ciekawości luknę gdzie u mnie są te największe skrytki :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się