Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 listopada 2019 09:29
dobby dzięki 🙂

No i zawsze można gdzieś wyskoczyć - góry, morze.. 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 listopada 2019 09:32
Dzionka tak była chyba we Włoszech, ze ludzie stamtad przyjechali do jej mieszkania w Wawie, a ona poleciala do nich. Ale nie wiem jak sie ta strona nazywala.

Ktoras z naszych forumowiczek bierze udzial w Rolnik szuka zony?
smarcik no można, tylko właśnie, żeby mieć gdzie spać i nie spędzać czasu z ludźmi próbującymi „poprawić humor” na siłę. 😉 Coś sobie poszukam. A z tym Holiday, to chodziło mi o ideę wyrwania się z domu i zaszycia gdzieś, niekoniecznie w hotelu. Wyraziłam się mało precyzyjnie. 🙂 Dziękuję dziewczyny!
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
24 listopada 2019 09:43
mils, nie wiem czy Dzionka nie korzystała ze strony https://www.airbnb.pl/
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 listopada 2019 09:47
Tak, Dzionka korzystała z tej strony. Tylko ja rozumiem że mils wcale nie chce oddawać nikomu swojego domu, tylko po prostu wyjechać gdzieś gdzie nie będzie ludzi, dobrze rozumiem?  👀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
24 listopada 2019 09:50
smarcik, ale tu można normalnie wynająć mieszkanie/ dom i nie trzeba się wymieniać swoim 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 listopada 2019 09:57
No jasne, że można.. Jadąc samemu można sobie też wynająć pokój gdziekolwiek, nawet nie trzeba wynajmować całej chaty i to na raptem 2 czy 3 dni. Nie trzeba też robić tego w hotelu. Chodzi mi wyłącznie o to, że ja zrozumiałam, że mils po prostu chce się wyrwać w ciche miejsce i tyle, a niekoniecznie robić to co robiły bohaterki tego filmu 😉 a w ciche miejsce można wyrwać się naprawdę na milion sposobów 🙂
mils pojedź sobie na couchsurfing  😉
dea   primum non nocere
24 listopada 2019 15:03
Na ranczo na Mazurach garbatych? 😉
mils, wiem, że jest strona https://www.homeexchange.com/
Nigdy nie korzystałam, ale to dokładnie ta idea co w Holiday 😀
Czy skoro dostałam takiego maila o 4😲0 w nocy ( oczywiście pliku żadnego nie otwierałam) i odpiszę " pierd*l się" w tytule maila, to jest szansa że ktoś to odczyta? Czy szkoda zachodu?


O, moja mama dostała ostatnio maila o podobnej, a może i takiej samej treści, wspominała mi o tym  😁
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
27 listopada 2019 11:17
Olejcie, do nas na skrzynki urzędowe przychodzą codziennie tego typu maile w ilości minimum kilkunastu 😉 Nie warto zawracać sobie tym głowy.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 listopada 2019 11:55
tunrida każdy ruch z twojej strony może być potencjalnie niebezpieczny, wywal czym prędzej i nie odpisuj 😉

Swoją drogą niezła kwota, na małą może jeszcze ktoś by się nabrał  😂
No dokładnie. Napisali by że przelałam 230 zł a brakuje jeszcze 120, to może bym i kliknęła i pobrała jak blondynka.
To słuchajcie, my dostaliśmy kiedyś w pracy taki trochę długi, ale uśmiałam się w poniedziałkowy poranek, nie ma co 🤣
Normalnie jakiś zmasowany atak na moją skrzynkę. Chyba komuś podpadłam.  😁
I zaczynają się coraz bardziej starać.
Jeszcze bardziej się postarają i dam się zagiąć.  😁


majek   zwykle sobie żartuję
27 listopada 2019 12:56
Ten dla mnie wygląda całkiem normalnie
Tyle że z niczym nie zalegamy, a wszystkie kupione paczki doszły.
Olewam.
A jak komuś coś nie pasuje, to dzwoni.
Ps- a widzisz jakiegoś nadawcę? Albo opis towaru, czy aukcji jakiej mail dotyczy?
majek   zwykle sobie żartuję
27 listopada 2019 14:43
Widze nadawce (sellbook allegro). Nie ma nic do klikania, zadbych linkow, ktore sa niebezpieczne (typu kliknij tu zeby wyswietlic swoja fakture)  Odpowiedziec na mail mozna po prostu (klikajac odpowiedz), ze nie kojarzysz zebys skladala jakies zamowienie. Wyglada mi na ksiazki.

Ja np raczej nie odbieram nieznajomych telefonow, kontakt mailowy jest dla mnie bardziej profesjonalny (bo masz caly zapis konwersacji, jak uslysze np numer zamowienia przez telefon to go nie zapamietam). Wiec jak kto co woli.
Przejrzałam swoje zakupy i nie mam takiego sprzedawcy.  😉
Poza tym ciężko przelać za mało, skoro wszystko się robi automatycznie.
Poza tym kiedy sprzedawca chce się skontaktować, to albo się dzwoni, albo się pisze poprzez formularz allegro, albo przynajmniej się pisze czego dana aukcja dotyczyła.
Takie maile to najlepiej olać, w pracy dostajemy mnóstwo takich, już nawet nie otwieram.
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
27 listopada 2019 16:21
Jak się nazywa takie "coś" co wkłada się w miejsce zapalniczki samochodowej i dzięki temu po ustawieniu odpowiedniej częstotliwości w radiu można słuchać muzyki np na YouTube normalnie przez samochodowe głośniki, tak jak radio? O rany, szukam od wczoraj i za nic nie moge wygrzebać 🙂
Przy okazji może polecicie to "coś" jakiejś konkretnej firmy? Potrzebuje na prezent
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 listopada 2019 16:39
Transmiter?
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
27 listopada 2019 18:12
Jeju, tak 🙂 bardzo dziękuje.
Możesz jakiś polecić?
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 listopada 2019 21:35
Niestety nie używałam nigdy, ale jak rozważałam dla siebie, to na grupie samochodowej na fb sporo osób polecało Xiaomi Roidmi, może warto się tym zainteresować.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 listopada 2019 06:00
[s]Czy ktoś posiada platynową kartę Apart i orientuje się może czy w zeszłym roku na black friday z kartą była większa zniżka niż dla wszystkich klientów? Normalnie było - 10% [/s]

Edit: nieaktualne, już wiem jak jest w tym roku 😉
Jadę na rozprawę sądową do innego miasta. Jak napisać wniosek o zwrot kosztów podróży, żeby go nie odrzucono? Czy jest możliwy zwrot na konto, jeśli nr podam na wniosku?
espana, jeśli dobrze pamiętam, to możesz w sądzie wziąć formularz do takowego zwrotu i tam masz wszystko.
ekuss   Töltem przez życie
09 grudnia 2019 13:59
Jak to jest- jeśli ktoś ma swojego konia w pensjonacie to może na nim udzielać treningów/prowadzić jazdy?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się