Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

Gdzieś tam na blogu pisała że przekazuje je Brunhildzie, ale to jak zwykle tylko wypociny.
Dance Girl, zrobiło mi się smutno. Przecież żadnego w tym interesu nie ma, żeby nagle zapałać empatią do kreatywnej.
Psy postanowił oddać pan wójt gminy Krzysztof Locman, ten sam którego opluwa non stop i ten sam, który umarza jej notorycznie podatki.

No tu juz mi sie scyzoryk w kieszeni otworzyl. To jest skandal, beznadzieja, makabra, idiotyzm.
A czytałyście to, że ona mrozi mięso dla psów na strychu ?
Przecież w nocy to ledwo parę stopni na minusie...  🙇  przecież to wszystko zgnije, szczury zjedzą.

https://kreatywnaromantyczka.blogspot.com/2019/11/rocznica-przyjazdu-brunhildy.html#comment-form
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 listopada 2019 07:58
kolebka, a do tego jest autorem kostek lodu!
JARA które zapewne magicznie się nie roztopią przy plusowej temperaturze  😂  bo są permakulturalne!
Jeśli rzeczywiście zależy Wam na tych zwierzętach to wójt jest osobą publiczną. Posiada służbowy email oraz numer telefonu. Można zawsze do niego zadzwonić lub napisać. Nacisk społeczny zawsze robi swoje, nawet jeśli nie pochodzi od jego wyborców. Stąd zapraszam do działania - jeden post - jeden kontakt do Wójta. Ja już to zrobiłam. Może zdążycie zanim te psy odwiezie. Kto następny?

Wójt Krzysztof Locman
email: locman@kowaleoleckie.eu
tel: 87 523 82 74

Wójt jest również Wiceprzewodniczącym Rady Fundacji Rozwoju Ziemi Oleckiej. Widać jak bardzo mu na tym rozwoju nie zależy skoro toleruje takie sytuacje we własnej gminie.

tu pełny kontakt do wójta:

klik
Ode mnie poszło. Co prawda dość nieskładnie, bo nie jestem mistrzem pióra. Może ktoś bardziej biegły w dobrym i dosadnym doborze słów napisał by tu nam formułkę, którą można będzie skopiować i podpisać swoim nazwiskiem?
Chętnie wyślę jeszcze kilka takich maili jeśli będzie trzeba, codziennie po dwa.
Reyline, ale tu nie chodzi o zaspamowanie komuś skrzynki, ale przekonanie go, że podejmuje złą decyzję.
desire   Druhu nieoceniony...
26 listopada 2019 13:18
Oddał. Ten idiota oddał jej psy. Psy, których oficjalnie się zrzekła. Kurwa.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
26 listopada 2019 13:25
Ktoś się orientuje, czy uzasadnienie tej decyzji podlega udostępnieniu w trybie informacji publicznej?
desire   Druhu nieoceniony...
26 listopada 2019 13:45
safie, tak. Podlega. Ale to i tak osobiste widzimisie wójta, ponieważ nie ustosunkował się do wniosku fundacji. Złamał prawo w przynajmniej 3 paragrafach, fundacja już szykuje zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. W szczególności, że już rok temu pani I.R. porzuciła psy, a gmina niedopełniała obowiązków wynikających z ustawy i nie zawiadomiła o wyżej wymienionym fakcie stosownych organów, chociaż dokładną informacje, co ma zrobić dostała.

2 kundelki zostały skazane na śmierć, no ale tak, to przecież "tylko" kundelki... 🙁 a ile jeszcze innych kundelków urodzą, żeby pani I.R. mogła je spienieżyć żeby mieć na szczaw i trociny, którymi sie zapcha, tego nie wie nikt..
Przy takim obrocie sprawy - wszystkiego sie odechciewa.
Wybaczcie. Nawet juz nie chce mi sie komentowac.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
26 listopada 2019 14:53
A co się dzieje z Amari?
Też właśnie myślę o Amari,  co z nią? Ktoś coś wie ?  👀
I skończyła się dla piesków pełna micha, szkoda 🙁
Ręce mi opadły. Facet opluwany, wyzywany, oddaje jej psy. Nawet  nie wchodzę na jej bloga. Myślałam o tym cały dzień, teraz weszłam na forum.  Skoda psiaków, a ona pewnie triumfuje. Patrząc na to wszystko, ciągnące się rozprawy, opluwanie  wszystkich, łamanie prawa na każdym kroku, to ona czuje się bezkarna, i jeszcze te psy. Jasne że schronisko nie jest fajnym miejscem, ale w tym przypadku, to teraz będą miały przerąbane
desire   Druhu nieoceniony...
26 listopada 2019 17:45
Biczowa,  nokia6002, heeeloooł! Amari była odebrana przy 2 interwencji, wiec odrębne postępowanie. SKO nie miało żadnych wątpliwości, ze powinna być odebrana.

A te suczki to te małe pieski z okienka piwnicznego, na filmie na youtube, wlasnie te koło których lezy padły kurczak, ich "jedzenie".
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
26 listopada 2019 20:45
Ta osoba ma toczącą się sprawę karną o znęcanie się nad zwierzętami a mimo to oddano jej psy, nie dziw się desire że dopytuje i o Amari, nie jestem biegła w prawie i dla mnie oddanie jakiegokolwiek zwierzęcia przy takich zarzutach jest nie do pomyślenia a jednak miało miejsce 🙁.
desire   Druhu nieoceniony...
26 listopada 2019 22:00
Biczowa, Amari została kupiona po olaniu przez nadobną dziewice suczek-kundelków i zrzeknięciu sie praw do nicu. Uwierz, dla nas też było to nie do pomyślenia.. A jednak tfu-wójt to zrobił.
Pewnie po tych swoich dwóch 50 (tak, pije do jego dennego tekstu teraz, pod zdjęciem na jego fb.)...

Do tego paniusia z schroniska sie oburzyła, ze jej zdjecie trafilo na rrdesyf, nie dziwne - tez bym sie wstydzila swojej twarzy gdybym zrobiła coś niezgodnego z prawem, na co oburzyła sie cała Polska. Wiem, ze na pytanie syfiarzy, o to jaka była podstawa prawna, dzieki ktorej sadystka odzyskala psy - nie odpowiedziala. Takze no. Nie tylko wójt, ale i debile z schroniska..
Czy ktoś pisał na służbowego maila tego wójta i się dowiedział co nim kierowało, ze podjął taką decyzję?
Ale komentarze dotyczące sprawy zamieszczane na prywatnym profilu wójta to zachowanie porównywalne do poziomu Indianki  🤔 
desire   Druhu nieoceniony...
27 listopada 2019 07:39
kajpo, no cóż.. :/ ludziom puszczaja nerwy jak widać.. A skoro wójt ma publiczny profil i mogą komentować wszyscy to komentują. (fundacja nie, zaznaczam.)

Znów zostałam Kozłowską na blogu. 🤣
larabarson, ja pisałam, ale nie uzyskałam odpowiedzi 🤔
Ja też pisałam i również bez odpowiedzi.
desire   Druhu nieoceniony...
27 listopada 2019 09:06
Reyline, Watrusia, bo co on ma Wam odpowiedziec? "Pieski merdaja ogonkiem i sie ciesza to je oddalem, do tego po raz kolejny źle zagospodarowalem pieniądze gminy"? :/

Ciekawe skąd izka ma mięso? Wójt po cichu po owieczce oddaje?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
27 listopada 2019 21:05
W przypadku wniosku o udzielenie informacji publicznej organ ma 14 dni na odpowiedź - najlepiej składać na papierze albo przez profil zaufany, ale na e-mail też mają obowiązek udzielić odpowiedzi. W przypadku odmowy udostępnienia informacji organ powinien wydać decyzję z uzasadnieniem, od której można się odwołać. W przypadku braku odpowiedzi - skarga na bezczynność i ponaglenie
Z dobrych wiadomości to zbiórka na adwokata zakończona  powodzeniem! 😅
To bardzo dobrze, ze sie udalo. Pocieszajace.
desire   Druhu nieoceniony...
28 listopada 2019 12:11
Super revolto ! 😅
Spokojnie, a do przodu.
Dzisiaj pani nadobnadziewica wygrzewa sie w łóżeczku.
Ciekawe czy pieski nakarmiła.
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
28 listopada 2019 13:49
W przypadku wniosku o udzielenie informacji publicznej organ ma 14 dni na odpowiedź - najlepiej składać na papierze albo przez profil zaufany, ale na e-mail też mają obowiązek udzielić odpowiedzi. W przypadku odmowy udostępnienia informacji organ powinien wydać decyzję z uzasadnieniem, od której można się odwołać. W przypadku braku odpowiedzi - skarga na bezczynność i ponaglenie


Należy pamiętać o podpisaniu się imieniem i nazwiskiem. Wnioski anonimowe (e-maile takze) nie są rozpatrywane.
Najlepszy sposób napisać pismo, wysłać skanem i poprosić o odesłanie skanu z pieczęcią wpływu do urzędu. Nikt się wówczas nie wywinie od udzielenia odpowiedzi.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się