Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

anil22 ale w pl jest 20% 🙂
kittyGdzie?? Ja nie znalazłam
W sklepie stacjonarnym Bruge w Swadzimiu koło Poznania jest -30% na sprzęt dla konia i jeźdźca

https://m.facebook.com/koniesklep


oraz w sklepie Trok w Mosinie koło Poznania jest -20% na sprzęt i - 10% na paszę

https://m.facebook.com/trokpl


anil22  GNL, Pegaz, Equishop
Tak ale nie było tych rzeczy których szukałam 😉
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
29 listopada 2019 14:34
czy jest gdzies promka -20% na pasze?
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
29 listopada 2019 14:35
Dorwę gdzieś Cabi glue oraz nachrapnik cob podwójny w brązie ? Ewentualnie ogłowie ?
W Hidalgo masz na 30%


[quote author=Karla🙂 link=topic=15196.msg2900364#msg2900364 date=1575017065]
🏇 helpunku 🙂
Gdzie dziś na BF najtaniej dostanę ochraniacze ujeżdżeniowe na kołeczki L, czarne? na razie lokalizowałam -20% na HH Elite coś tam w gnl. Jak komuś się rzucą w oczy - będę wdzieczna za info  😅
[/quote]
W Healthy Horse jest spora promocja na preparaty Lincolna.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
29 listopada 2019 17:08
Dorwę gdzieś Cabi glue oraz nachrapnik cob podwójny w brązie ? Ewentualnie ogłowie ?

w konik.com.pl Cabi Glue jest za 119
BLACK FRIDAY czas START!

Drodzy Klienci rozpoczynamy największą wyprzedaż w roku!

Z okazji Black Friday mamy dla Was 23% rabatu na produkty nieprzecenione ( oprócz pasz, suplementów oraz Daw-Maga) !

Dodatkowo w dziale PROMOCJE przeceny do -75% !

Wysyłka GRATIS przy zakupach za min. 100zł i płatności przelewem lub PayU.

Zrób zakupy za min. 500zł, a otrzymasz Horsetownową NERKĘ za Darmo !

Kod: BLACKFRIDAY

Ważny od 28.11.2019 do 1.12.2019

www.horsetown.pl
Jeśli chodzi o pasze to także w sklepie Obiegły ceny są ok 20% niższe.
rybka   Różowe okulary..
29 listopada 2019 20:35
Animavet ma 12% na wszystko (pasze też).
Animavet ma 12% na wszystko (pasze też).
I za to ich kocham. Nie za magiczne "do 50%" na parę sztuk zalegających magazyn staroci, jak w niektórych sklepach, tylko za to, że można na nich liczyć i nie kombinują jak koń pod górę - nie zawyżają cen przed promocją, po prostu dają rzetelne 12%. I nawet nie mam żalu, że nie 15% albo 20% - dokładać do interesu nie będą. A jednocześnie mnie parę oszczędzonych złotych w kieszeni cieszy 🙂
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
30 listopada 2019 06:00
Jak coś to Horze ma niektóre rzeczy -70%. Właśnie zamówiłam derki polarowe po 47zł 🙂
Pegaz dział mega promocji łączy się z rabatem, można dotrwać czapraki ze starszych kolekcji eskadrona po 110 zł
Pegaz dział mega promocji łączy się z rabatem, można dotrwać czapraki ze starszych kolekcji eskadrona po 110 zł


Mi się nie łączą 🙁
Kurczę wczoraj przed północą kliknęłam zamówienie, może to była oferta tylko piątkowa 🙁
A ja jestem zachwycona promocją w Amigo, dorwałam koszulę konkursową, świecidełka do oficerek i wcierkę po 9,90 za sztukę 😍
W sklepie Tornado znalazłam sporo promocji większość -20/30%, ale można znaleźć niektóre nawet -70%. Poniżej dwa linki, jeden to promocje tylko na black week, a drugi to stały outlet.
https://www.tornadosklep.pl/sklep/promocje/p/105
https://www.tornadosklep.pl/sklep/outlet
Orzeszkowa Jak to działa? Po prostu przeglądasz i na coś trafiasz za dyszkę, tak? Bo ja jestem chyba sierotą, przeglądam i nic takiego nie widzę ciągle 😁

Robił ktoś może zamówienie w Horsetack z rejestracją konta? Kupiłam wczoraj tam kilka rzeczy z rejestracją właśnie, po zakupie opłaciłam zamówienie i chciałam sobie wejść w link aktywujący konto, żeby móc śledzić te zamówienie. I co mnie za zdziwienie spotkało, że tego linku na mailu brak. Rano dostałam odpowiedź na moje zapytanie ze sklepu, że są w trakcie zmiany serwera. Ile może to potrwać? Bo linku z możliwością aktywacji konta jak nie miałam tak nie mam 😉
Obiś dużo negatywnych opini ma ten sklep w wątku o sklepach int.
blucha No to czad... Szkoda, że nie sprawdziłam tego przed zamówieniem. Czyli pozostaje mi czekać i mieć nadzieję, że finalnie nie będę się musiała z nimi użerać.

edit.
Poczytałam opinie i już rozumiem dlaczego mój mail zawierał tyle błędów,literówek, brak małych liter. No ale jakiegoś w ogóle dostałam, to chyba i tak powinnam się cieszyć 😁 . Mam nadzieję, że skoro mam tam same rzeczy z realizacją 1-2 dni to w jakieś 2 tygodnie się ogarną...
majeczka   Galopem przez życie!
30 listopada 2019 22:39
Ja nie miałam nigdy problemu z tym sklepem, ostatnio czekałam na skompletowanie zamówienia, Pani zadzwoniła że niestety skarpetki nie przyszły od producenta i może mi dać podobne lepszej firmy i droższe w tej samej cenie, zwrócić kase albo zamienić np na cukierki, więc nie mogę złego słowa powiedzieć, a kupowałam tam także np ogłowia po pare stówek.
Ja też czytam i się dziwie, zamawiałam tylko raz, ostatnio, maszynkędo golenia i przyszła w max tydzień. Cena była świetna.

A pozostając w temacie to właśnie zostawiłam kolejne 600zł w Horze 🙁
Kupowałam w Horze pierwszy raz i nie otrzymałam maila potwierdzającego zamówienie. Czy to może trwać? Nie mam teraz żadnego śladu zamówienia, bo nie mam konta.
Ja z horsetack też zero problemów, acz bez rejestracji konta. Szybko przyszło.
Super, że jednak bywa też zupełnie bezproblemowo z tym horsetack. Zrobiłam tam wspólne zamówienie z koleżanką właśnie z racji fajnych cen, sporego asortymentu i akurat wszystko co wybrałyśmy miało czas realizacji 1-2dni. Maila aktywującego nadal nie mam, wiec poza moim przelewem bankowym na ich konto zero znaku po zamówieniu. Ale może faktycznie jest to kwestia serweru, zobaczymy 😉
rybka   Różowe okulary..
01 grudnia 2019 09:46
Skorzystaj z wyjątkowych rabatów podczas Black Friday.

Taka okazja trafia się tylko raz w roku!

- 15% na cały asortyment z wysyłką w 24h*

- 5% na markę LeMieux

do - 45% na kolekcję zimowego obuwia Vermont od Mountain Horse

i wiele innych promocji🙂

https://www.horseway.pl
Promocja "Black Friday" obowiązuje od piątku 29/11 do niedzieli 01/12.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się