Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

[quote author=Obiś link=topic=15196.msg2900631#msg2900631 date=1575191725]
Super, że jednak bywa też zupełnie bezproblemowo z tym horsetack. Zrobiłam tam wspólne zamówienie z koleżanką właśnie z racji fajnych cen, sporego asortymentu i akurat wszystko co wybrałyśmy miało czas realizacji 1-2dni. Maila aktywującego nadal nie mam, wiec poza moim przelewem bankowym na ich konto zero znaku po zamówieniu. Ale może faktycznie jest to kwestia serweru, zobaczymy 😉
[/quote]

Też zrobiłam u nich teraz zamówienie i zaskoczyłam się tym brakiem maila. Napisałam do nich, bo kod mi nie wszedł, ale jeszcze nie odpowiedzieli. Chciałabym, żeby się wyrobili w dwa tygodnie z zamówieniem.
Myślicie, że jakiś sklep podbije wyczyn Końskiego Świata z zeszłego roku?
W sumie zbankrutowałam, ale lekki niedosyt mam :P
ciekawe czy jakiś sklep szykuje coś na cyber monday
, czy jakikolwiek sklep oprócz stacjonarnego pasikonika w piątek rzucił -30%?
majeczka   Galopem przez życie!
01 grudnia 2019 20:19
Cyber w Febro do -15% na wszystko
anetakajper   Dolata i spółka
02 grudnia 2019 06:12
Dziewczyny ile czeka się na przesyłkę z PE ?

Czy jest jakiś kod do konika? Kiedyś były tam super promocje a teraz od jakiegoś czasu cisza
Dziewczyny ile czeka się na przesyłkę z PE ?




Jak na przesyłki z UK to bardzo szybko - jakoś  do 5dni
Cyber monday? Ktos cos?
Tophors 2-6.12 ma -25% na asortyment 24h 🙂
Dziewczyny ile czeka się na przesyłkę z PE ?

Normalnie wysyłają następnego dnia, teraz przez BF może być trochę dłużej. Ale ja jestem niezmiennie w szoku, bo paczki z UK są u mnie szybciej niż z większości polskich sklepów, trzy-cztery dni.
Ja robiłam zamówienie z PE w środę wieczorem i własnie czekam na kuriera 😀 swoją drogą mega mnie zaskoczył equishop, zamówiłam w piątek koło 18 a w sobotę już odebrałam paczkę z paczkomatu 😀
Jaki jest czas wysyłki Kucyka Świat? Wysyłają terminowo czy przeciągają?
Jaki jest czas wysyłki Kucyka Świat? Wysyłają terminowo czy przeciągają?
anetakajper   Dolata i spółka
02 grudnia 2019 12:18
Cyber w https://www.forhorses.pl/  jakby ktoś szukał paszy i suplementów
konikaraa I dostałaś maila aktywującego konto? Ja nadal nie, dodatkowo na maila do horsetack też brak odpowiedzi.
czy któraś z was dostała jakiś update dot. zamówienia BF w Horze.pl. U mnie cisza, a infolinia wyłączona... :/
Nigdy wcześniej tam nie zamawiałam. Czy powinnam zacząć się martwić?
czy któraś z was dostała jakiś update dot. zamówienia BF w Horze.pl. U mnie cisza, a infolinia wyłączona... :/
Nigdy wcześniej tam nie zamawiałam. Czy powinnam zacząć się martwić?

U mojej siostry też nadal tylko info o złożonym zamówieniu. Pewnie się nie mogą ogarnąć z ich liczbą. Ja na przesyłki z BF zawsze sobie liczę ponad tydzień.
akurat w tym zamówieniu nie ma nic pilnego. Martwiłam się raczej nie działającą infolinią 🙂
w Yard2 fajne wyprzedaże w dziale wyprzedaż  🏇
Ja dzisiaj dostałam moje zamówienie z Horze  🙂
[quote author=Obiś link=topic=15196.msg2900841#msg2900841 date=1575371971]
konikaraa I dostałaś maila aktywującego konto? Ja nadal nie, dodatkowo na maila do horsetack też brak odpowiedzi.
[/quote]
Ciągła cisza. W następny piątek przejeżdżam przez Olsztyn, więc jak będzie nadal taka sytuacja to tam po prostu zajadę.
Dwa tygodnie już wtedy miną, na razie czekam i nie wiem czego się spodziewać.
A do mnie przyszły bryczesy z horze z dziurą
Ja też zamawiałam z horsetack ale nauczyłam się już że tam bierze się za pobraniem :/ i tak czekam juz tydzień na przesyłkę, pewnie poczekam jeszcze z 2 tyg i przyjdzie. Też zero maili, informacji na pocztę o tym co jest z wysyłką itd.

edit.
Promocja w pro-linen 25% na cały asortyment, tylko dziś 🏇 rabat nalicza się w koszyku
Ktoś doradzi, gdzie za ile najtaniej można teraz kask Uvex Exxential nabyć ?
montana jeżeli robiłaś zakupy w GNL i masz spory rabat stałego klienta to bodajże do 10grudnia jest on podwajany a do tego masz 15%rabatu 😉 dla mnie lepiej niż na BF- szkoda, że już się obkupiłam  😜
W Healthy Horse te UVEXy są za ok 400 zł.
Equishop 2+1 - promocja na dział outlet  😍
Czy jest jakiś kod do konik.com.pl ? Nawet 10% mnie poratuje  🙂
Dziś i jutro zniżka na Sizarol z kodem 7GRUDNIA - https://hayloft.pl/
Jak komuś doktor kazał podawać to można sobie zrobić zapas 😉
czy jest jakiś kod promocyjny do decathlonu? 👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się