Podziękowania

Witam wszytkich zawsze gdy jechaliśmy na zawody w skokach , wkkw z moim śp trenerem majorem Leonem Burniewiczem zawsze sie wyczuwało że jestśmy jedną rodziną . Pełni nadziei , uśmichu co zawsze nam dawał śp tr. major L.B . Czego wam wszytkim życzę abyście mieli tak urokliwych , dobrych trenerów , instrukotrów i tych co prowadzą z wami jazdy na waszych kochanych rumakach . Powiem tak ta magiczna siła nas ogromnie domotowywała jaką cudowną postaciom był śp nasz kochany trener major Leon Burniewicz tego wam życzę . Zawsze jak przed pracom na trenigach żyliśmy co nas wspaniałego czeka podczas trenigów bylismy zawsze ogromnie dootowywaniu pełni zaufania , nadziei itp na końcowy etap pracy na treningach . Zawsze jak wsiadałem na rumaka czułem że mnie pcha magiczna jedość z rumakiem zaczynająć 15 stępa i podczas tego chodu nawiązalismy z koniem nie widzalną więść np; stęp skrucony , wyciagnity , pół parady np; zatrzymywanie rumaka w pół taktu w stępie , operoanie krzyżen , łydką , napędaznie rumaka na wodze , itp . Niby małe rzeczy alesz jagże ogromnie pomocne do uzykania jednosci z rumakiem . W prostocie możemy dojść do wspaniałych wyników . Trzeba jak najmniej ingerować w naturalne zachowania rumaka , można gdy nie dobrze zrobi pewieną figurę w stępie , kłusie , w galopie powtórzyć a jak zrobi rumak znowu jakiś błąd ukarać go głosem , krzyżem , większym konaktem , łydką . Nigdy nie dążymy do brtalizacji zachowań konie , leprze wyniki będą gdy wymuszamy od rumka delikanością , mąfrością , cierpliwoącią, czasu itp czego wam życzę z całego serca moi znajmi , przyjaciele .
Dpbry wieczór wsytkim . Prawdo podobnie piszę do was ostatni raz z tego laptopa . Bylem już 3 razy u informatyka co zajmuje się naprawą komputerów i powiedził mi że mój laptop już kończy swoją rzywotność . Mówi że już go nie da się naprawić i trza kupić nowy latop . Byłem dziś w sklepie neo-net i są laptopy na raty . Mam tablet ale on głownie jest pomocny jak gdzieś jadę i nie ma takiej pojemności gb ja laptop . Oczywiście weznę go na raty . Zyczę wam miłego , rodzinnego wieczorka.
Dobry wieczór piszę do was z nowego laptopa Kiano którego kupiłem na raty miesięczna rata wyniesie 84 zł . Tamten laptop emachines już 4 do naprawy i nnformatyk mi powiedzaił że trza kupić nowy laptop bo ten stary ma już starne sytemy operacyjne np; stale bark łącza z siecią play .Alesz się cieszę z nowego laptopa co waży 1 kg a stary ważył ponad 6 kg . Mam też zaistalowany Winołs 10 . Powiem tak osobie samotnej jak ja komputer wiele dał np; itelekualnie się wzmacniam , pozytywnie patrzeć na świat . 28 przyjedża do mnie mój przyjaciel z żoną znamy się wiele lat to on mi robił fajniutkie fotki ze Służewca . Powiedział że przyjedzie mnie zabrać na Wielką Warszawską 29 wrześnie . Moj trener mistrz Andrzej Walicki co wygrał znowu poraz 14 raz najważnieszą gonitwę roku Derby i jak zadzwiniłem do niego z gratulacjami ogromnie się ucieszył i powiedział że bardzo chce sę ze mną spotkac na WW . Pan Mariusz informatyk wgrał mi wszystkie moje fortki i muto ikonki . Życzę wam moi znajomi , wspaniali przyjaciele miłego , rodzinnego wieczorka. 😅 😅
Witam pięknie was wszytkich . Dzwniła do mnie Luiza z ośrodka agroturystcznego aby przyjechał tam w pażdzierniku . W okresie letnim nigdzie nie byłem . Choć samotność dokucza strasznie mogę się realizować w necie i gdzie bedę mógł przekazywać swoją wiedzę innym jak mnie ktość zaprosi . Błamgam poraz kolejny raz niech nikt sobie mniema że byłem jakimś mistrzem itp od taki mały średniaczek co jadł z nie jednego chleba jak był cznnym jeżdzcem np; skoki , wkkw , turnieje rycskie , i jako zawodowy jeżdziec wyścigowy . Przepraszam że wciąż jestem monotematyczny mam prośbę poraz kolejny obejżyjcie o mnie film w necie ; you tube Roman Śmigielski pasja i życie . Dziękuję wszytkim co czytają moje wypociny i życzę wam aby ten piękny jesienny dzioneczwek był dla was paletą pięknych barw , uśmiechu i mocny wasze pozytywne fluidy see you later byeeeeeeeeeeeeee 😅 💘 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Witam wszytkich . Dziś spotkałem swojego przyjaciela Mietka C co jeżdzi bryczką wożąc kuracjuszy . Ma  piękne 2 skrokacze w zaprzęgu tak 165 w kłębie . Jak szedłem ulicą Wołszeską w swoim mieście Ciechocinek Mieciu zatrzymał się i poinformował mnie że ma dla mnie wiadomość . Parę dni temu w moim mieście była na rehabilitacji córka mojego wspaniałego śp trenera majora Leona Burniewicza Oleńka . Na samym początki powirzący Mieciu jej nie poznał ale od słowa do słowa wszytko się nawiązała się między Oleńką a Mietkiem dialog wspomnień . Prosiła Oleńka Miecia aby mnie pozdrowił ogromnie się ucieszyłem . Pamiętam Oleńkę jak przyjechała nie raz do swojego ojca śp trenera majora L.B .Oleńka była ogromnym talentem z jazdy na rumakach była oczkiem mojego wspaniałego kochanego trenera majora L.B . Mawiał o jej mój tr. maj. L.B Oluś albo moja kotuleńka . Byla w Ciechocinku w domu Zdrojowym . Zaraz wracją wspaniałe , cudowne wspomnienia jak jeżdziłem w swoim klubie jeżdzickim Kawalkada w Ciechocinku .Zawsze tęskiniłem co nowy dzioneczek mi da potczas wspaniach trenigów z moim śp trenerem majorem Leonem Burniewiczem o którym nigdy nie zapomnę . Jestem jego dłużniukiem i ogromnie się cieszę jak swoją wiedzę nabytą od tr. maj. L.B mogę przekazywać innym jestm to mu winny . Dziękuję każdemu z osobna co docztłał mój post . :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘
Witam pięknie was wszytkich . Muszę się z wami podzielić wspaniałą wiadomością . W sobotę z pod Warszawy przyjeżdża mój przyjaciel Tomek C z żoną aby zobaczyć moje kochane miasto Ciechocinek oraz aby mnie zabrać abym mógł obejżeć gonitwę na torze Służwiec Wielką Warszawską . Wiem że PKWK zrobił mi wielką krzywdę po moim wypadku na torze Służwiec podczas gonitwy plótowej gdzie ledwo przeżyłem ten wypadek gdy koń nie oddał skoku i runoł zemną . Powiem tak na torze wyścigowym Służewiec był dla mnie magiczny gdzie moja malutka karjera jako zawodowego jeżdca wyścigowego kwitła i małem ten wspaniały czas pracować i jeżdzić u trenera mistrza Andrzeja Walickiego i choć jest zniesmaczony postawą PKWK to ciągnie mnie na tor gdzie mam dużo swoich znajomych i magia tego miejsca , wspomnienia daje mi światełko w tunelu że byłe cząstką tej machiny wyścigowej . Będę u Tomaka , jego wspaniałej rodziny nocował mieszkali kiedyś w Warszawie na ulicy Bokserskiej 200m od toru pobudowali się pod Warszawą mają wspaniały dom . Biorę z sobą tablet aby uwięczyć swój pobyt na torze Służewiec . Fajniutko że mogę sobie pojechać zwałaszcza że całe lato spędziłem w swoim mieście Ciechocinek . Życzę wam wszytkim abyście mieli takie wspaniałe chwile jak ja  😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘
Dobry wieczór wam wszytkim . W czoraj przyjechałem ze Służewca oglądając gonitwę Wielka Warszawska . 28 czyli w sobotę przyjechał po mnie mój przyjaciel Tomek Celmer aby mnie wziąść na tą gonitwę . Pokazałem mu największy taki obiekt na świecie tężnie pużniej pojechaliśmy do mego mieszkania na kawę . Za jakoś godzinkę jechaliśmy już autostradą do Warszawy przy prędkości 160km czasem . Jechaliśmy za Warszawę do miejscowości ŁAWKI gdzie pobudowali sobie wspaniały dom mieszalny . W niedzielę 29 września pojechaliśmy z Tomka rodziną na tor Służewiec miałem starą już nie aktualną przepustkę więdz nie moglem wejść na trybunę rządową ale wejść na starą dżokejkę już tak machając tą przepustką na trybunie rządowej były czytniki no ale .Witałem się spotanicznie ze swoim znajomymi z wyścig . Gro czasu spędziłem na ławce gdzie siedział z właścielami mój trener mistrz Andrzej Walicki . Gonitwę wygrał mój dobry znajomego koń Piotrusia Piątkowskiego a rumak mojego trenera Walickiego Nemesis był drugi . Dżokei żle pojechał tą gonitwę sam mówił mój trener Walicki jak gro wyścigowców . No ale wygrał leprzy po dekoracji zwycięskiego konia przez prezydenta Warszawy weszłem na padok gdzie go dekorowali gratulując mu a no mnie wyścisał i pocałował . Zawsze Piotruś jak był dżokejem zasze reagował wspaniale spontanicznie nie bał się tego zawsze zaskarbiał u publiczności ogromny szacunek . Mój trener Walicki też podszedł mu pogratulować to też była wspaniała reakcja mojego trenera . W poniedziałek Tomek odwoził córkę Karolinkę do szkoły i żonę do pracy a pużniej mnie pod dworzec centraly a sam pojechał do pracy . Miałem wspaniale polączenie 9-45 intersity mam zniszkę na PKP i PKS 37 procent. Reasumując ten mój wyjazd i bycie ze wspaniałą rodzinką Tomka Celmera i Wielką Warszawską pozytywnie doładowałem akumulatory , powróciły wspaniałe wspomnienia jak byłem zawodowym jeżdziecem wyścigowym , dużo zajomnych których znałem powiem nie skromnie i otrzymałem wiele komplemetów  że dobrze wyglądam . Dziękuję każdemu z osobna że doczytał moją relacje
Dobry wieczór wszytkim . Dziś dostałem od właścielki ośrodka agroturystycznego u Luizy że mogę do nich pojechać w listopadzie po wszytkich świętych . Bardzo się ucieszyłem że mogę się zrealizować dając innym rady itp . Wiem że to bardzo daleko z Ciechocinka do Jeleniej Góry mam 500km . Jadę pks do Aleksandrwa kujawskiego do Bydgoszczy i Bydoszczy mam piciąg  23 -45 do Jeleniej Góry będę rano o godz 9 . Mam na PKP i PKS 37 procent zniszki . Ten ośrodek jest za J.G nazywa się Mysłakowiece mam tam moc pozytywnej energii w tym wspaniałym ośrodku . Już dałem jak co roku na wypominki za moich kochanych śp rodziców , śp 2 braci i dziatków na godzinę 13 przed mszą są czytane ich nazwiska i modlitwa . Kto pamięta o swoich bliskich za życie to i po śmierci będzie pamiętał . Wiem że nie mam swojej rodziny , jestem sierotą ale zawsze trza wychodzić do ludzi aby nie wpaś w deprsje . Jak zwykle będę miał z wami kontakt ponieważ biorę tablet i będzie cacusio . Życzę każdemu z was aby wasze pozytywne nastawienie do innych i świata przyniósł wam ogrom radości , miłości rodzinnej . Życzę wam dobrej nocki .......... 😅 :kwiatek: :kwiatek: 😅 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇
Dobry wieczór wszytkim . Dziś zdwoniłem do mojego trenara Andrzeja Walickiego pytałem o jego zdrowie i o rumaka Nemesis co biegała w gonitwie na Służewcu Wielka Warszawska . Trener powiedział że po tej gonitwie rumak Nemesis została pokaleczona  w czasie tej gonitwy . Dżokei żle ją przeprowadził w wyścigu została pokaleczona kopytami przez inne konie w tej gonitwie . Znałazełem na messegrze na Facebooku adres do PKWK prosząc ich o jakieś wsparcie pisałem 3 tygodnie temu i bez odpowiedzi z ich strony . Smutne jest to w jaki sposób mnie potrakotowali po moim wypadku podczas gonitwy płotowej ledwo przeżyłem . Przepraszam wszytkich że jestem wciąż monotematyczny w tej sprawie ale zło wciąż trza piętnować . Wiadomo każdy z nas ma cięszki żywot zwłaszcza jak przy korycie jest nie dobra kłamliwa zmiana jakim jest pis . Głosowałem na KO no ale nie chodzę w politykę aby kogość mógłbym urazić . Zbiża się 1 listopada wiadomo że trzeba być na grobach swoich bliskich . Zawsze w tym dniu przy grobach bliskich zbiera się rodzina . Ja jak co roku stoję sam przy grobie śp moich kochanych rodzicach i brata śp Grzesia . Ostatni mój brat co mi wiele złego uczynił przyjeżdża przed 1 listipada aby się ze mną nie spotkać a przeciesz ma swojego ostaniego brata a 2 już ich nie ma . Wiem że nieraz moje posty są przepełnione pełne goryczy , smutku itp ale komu mam się nie pożalić jak tu na Re-Volcie pl moje przyszywanej rodzinie . Dziękuję każdemu z osobna że do końca doczytał i czyta moje posty . Jestem dumny że mogę pisać swoje wspomienia , porady i zwierzenia. 💘 💘 :kwiatek: :kwiatek:
Witam pięknie was wszytkich . już w czwartek 7 listopada jadę na zaproszenie Luizy i jej rodziny do ośrodka agroturystycznego u Luizy . Miejscowość się nazywa Mysłakowice za Jelenią Górą . Ośrodek jest ustytuowany bilisko góry Śnieszka . Będę tam 6 razy gdzie są wspaniałe rumaki , cudne tereny , ludzi z mega pozytywną energią . Zawsze staram się w tym ośrodku Luizie i innym pomagać np; prowadząc jazdy , różno rakie treningi jak ktoś sobie zażyczy . Już w czoraj dostałem rencinę i sobie kupilem bilet do Jelenij Góry na miejscu będę 7-30 . Mam pociąg bezpośredni z Bydgoszczy o godz 23-40 . Muglbym jechać do Jeleniej Góry z Torunia no ale jest 4-5 przesiadek więc ten warjant odpada . Biorę sobie tablet i na pewno będzie realcja foto na Facebooku . Będę chciał wypromować ten ośrodek jak na 10-15 wsiądę z podwyszenia na rumaka . Będę jeżdził stępa , klusika i robiąc pół parady . Kochani moi przyjaciele znajomi nigdy o was nie zapominam zawsze gdzie jestem mówię o waszym wspaniałym portalu o rumakach re -volta.pl . Życzę redakcji i wam aby ten jesienny dzioneczek był paletą pięknych barw i uśmiechu . Do uslyszenia z ośrodka agroturystycznego u Luizy na pewno napiszę do was z tamtom see you later . 😅 😅 :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Dobry wieczor wszystkim juz dzis o godzinie 8 25 bylem w Jeleniej Gorze .Wyjechala pommnie na dworzec pks Luiza.Nie spalem cala noc mialem wspaniego w lodruzy pana Wlodka ktory mowil.mi ze ma 80 lat i byl maszynista w pociagach pasazerskich i towarowych.Jego wspaniale opowuesci ze swojego zycia tak mnie zafacywaly ze sam siebie nie poznawalem.Mowil o swoich wypadkach jak ludzie rzucali sie pod pociag .Jego madrosci pelne tresci wywody mogly by przcimic wielkich tego swiata.Spalem 1 godz i juz nie zle funkcjonowac.Jest w Myslakowicach zimno ale bez opadow deszczu.Zycze wam milego udanego wieczorka.
Witam wszytkich dzis w osrodku agroturystycznym u Luizy pada snieg fatalna pogoda .2 dni temu robilem jazde Vennesie lat 14 ma wspaniych rodzcow ktorzy ja dopiguja sportowo.Przerobilem z Venesa pol parady zmiana chodow itp.Dzis o godz 10 maja byc 3 osoby na uljezdzali jerzadze konno .Wstepie ich ocenie co moge od nich wymagac.Zycze wam wszytkim aby ten dzioneczek byl.dla was pelen waszych sukcesow.
Witsm was wsxytkich juz 22 lidtopada wracam do siebie do mojego mieszknka .Nigdy nie uczylem jazdy calej ridzinki a to sie stali Madzia Tomek i ich corka Vennesa maja ciagly progres z jazd na rumakach .Zwlaszcza ich coreczka Vennesa o atomowym talecie .Sercevsievraduje ze pojezdzie dostaje sie ich usmiech ktory jest wiecej wart nusz wagon zlita
Dobry wieczór wszystkim już jestem w swoim mieszkanku . Wszędzie dobrze ale w swoim mieszkaniu jest najlepiej . Szmat jazdy pociągiem od 6-30 inersity w Poznaniu musiał czekać na pociąg z Warszawy i miał 10 minut opużnienia w Bydgoszczy gdzie musiałem się przesiać do pociągu do Aleleksadrowa Kujawskiego z kąt miałem atobus do Ciechocinka . Musiałem wziąść taxi po ostatni atobus już odszedł a było zimno więc musiałem tak uczynić . Powiem tak wspaniałe chwile przeżyłem widząc ciągły progres moich uczniów zwłaszcza Vennesy . Bardzo inteligętna dziewczynka i utaletowana . Jej rodzice Madzia i Tomek też jeżdżą konno złapali baksyla . Powiem wam jaką piękną laurkę mi wystawili na Facebooku aż serce rosło co napisali o moich z nimi trenigach . Już rodzinka Vennesy powiedziała że muszę być na święta ale wątpie czy się skusze poprostu jest tam bardzo daleko musiał bym znowu jechać do Jeleniej Góry a podruż mnie wykańcza . 500 km jest chyba duża odległość z Ciechocinka do Alesadrowa Kujaskiego , po tem do Bygoszczy mam bezpośredni pociąg do Jeleniej Góry . Mógłby jechać z Torunia no ale 5 przesiadek jest dla mnie nie do ogarnięcia . Powiem tak właścielka ośrodka agroturystycznego Luiza i jej wspaniała rodzina  wciąż mnie tam zaprasza już byłem w tym ośrodku 7 raz . Za przyjemności czasem warto się poświęcić jak są wspaniałe rumaki i ludzie . Pokora nie jest synonimem ubustwa a synonimem jakim jesteś czlowiekiem . Nie ważne kto kim jest ale jaki dla innych . Życzę wam rodzinnego , miłego wieczorka
Witam wszytkich . Dostałem przed chwilką telefon od Tomka Sz w sprawie mojego tam pobytu na święta powidział mi że mogę przyjechać 1 dzień przed wigilują . Ja zaproponowałem żeby tam być 3-4 dni przed świętami . Skoro tak to nie pojadę wiecie ile będzie ludzi w pącigach a ja na to się wcale nie piszę . Jak co roku przed wigilją podę na cmentarz do śp rodziców śp brata Grzesia . Już się przyzwycziłem w ten rodzinny świąteczny czas spędzać go sam . Nie chcę być ciężarem dla innych mają swoje rodziny dzieci swoje ciągłe problemy . Zwłaszcza że to kawał drogi do Bukowca za Jelenią Górą wystarczy z powrotej jazdy że pociąg się spózi 5 minit ipt i wszytkie połączenia się mi urywają . Po za tym będzie zima i wiadomo jak może być z PKP. Wiele wspaniałych chwil spędziłem podczas mego pobytu w ośrodku agroturystycznym u Luizy prowadząc treningi no ale sielanka się skończyła i trzeba dalej żyć . Czasem jest tak im człowiek jest dobry dla innych to nie który to wykorzystuje . Tomek mi powiedział że mam ogrom pracy i nie mugł by ze mną długo zabawić . W pełni go rozumię na 2 swoich dzieci piękną żonę . Życzę wam wszytkim aby ten zimny chłodny dzioneczek był dla was paletą waszych sukcesów ..........................................
Witam was wszytkich . Mój pobyt w ośrodku agroturystycznym u Luizy był pełnych ciekawych odkryć , radości , nauki człowiek uczy się każdego dnia a głupi wie wszytko . Córka moich przyjaciół Madzi i Tomka Vennesa ma 14 lat a jak wspaniale daje sobie radę daje z jazdy na rumakach . Rodzice kupili jej konia o imieniu Azja dużo ma krwi angielskiej  ma swoich genenach słynnego historycznego pradziadka Sekretariata z wyglądu go bardzo przypomina tylko że jest on gniady a jego pradziadek był maści kasztanowatej . Rumak o ogromnym temperamencie jak to folblut . Rodzice chcą go sprzedać mam paszport , kartę zdrowia , wspaniale utrzymamy , w dobrej kondycji . Wieć Vennesa wsiadała sobie na bardziej zrównoważone konie u Luizy właścielki tego ośrodka . Vennesa ma wspaniały dosiad , jedwabną rekę . Robiła zagolopowanie z pozycji stój konia i wcoągu 2 ful zagalopywała , jeżdziła pół parady np; pół voty , serpetynki , wrkoczyki co sobie wymyśliłem aby jazada nie była monotematyczna . Jeżdziła Vennesa  w takim ośrodku za Jelenią Górą gdzie jej trener Bogdan za dużo za durzo od nie wymagał i za szybko przechodził do pewnych elemantów jazdy . Zrezygnowli z jego usług . Na samym początku powiedziałem rodzicm Vennesy że muszę odbudować psychkę jej córki i tak też zrobiłem po paru z nią trenigów . Jagże się cieszyłem że u mojej uczenicy w oczach widziałem radość z jazdy na rumakach . Szybko można zburzyć psychkę jeżdzca i może całkowicie się zabokować a tego wrzaden sposób nie można dopiścić . Jagże się cieszyli jej rodzice że znowu Vennesa wyszła na prostą z jazd na rumakach . Prosiłem rodziców aby kosultowały się z moja najleprzą uczenicą Klaudie SZ która mieszka obok ośrodka u Luizy aby zrobiła jej kilka trenigów . Wyjedżając z ośrodka wiedziałem może do zabżmi że się tak promuję i chwale  że wykonałem dobrą robotę na trenigach z Vennesą , Hanią .
Witam wszytkich . Mam pytanie do rekadcji Re-Volty ostanio sprawdzałem miałem wejść na swoją stronę ponad 299 tysięcy czytelników . Nie chodzi mi o stastystyki ale się już stało 2 raz . Poprostu zwyczajnie jest mi przykro z tego powodu...
Ja nie raz wchodze w nadziei że pojawi się coś nowego, wnoszącego, tymczasem w prawie każdym poście użalnie się że jesteś sierotą (w ten sposób mogło by pisać 75% społeczności - w końcu taka kolej rzeczy że rodzice umierają a dzieci zostają), każdy post praktycznie taki sam i jak dla mnie też trochę niewdzięczności. Kolega zaprasza Cie na święta, nie po Twojej mysli bo dzień przed wigilią. Rozumiem tłok w pociągach, ale  dla mnie post pretensjonaly. Odbieram go jak foch z przytupem "Skoro tak to nie pojadę...." trochę takie na złość mamie odmrożę sobie ucho. Nie ma w nim wdzięczności, tylko znów że będziesz sam itd itp. I ogólnie czasem się zastanawiam o co w tym wątku chodzi, co on ma na celu... Jakby każdy jeździec/dżokej który miał wypadek związany z końmi zakładał swój prywatny wątek to 50% tematów na RV było by budowaniem "prywatnego ołtarzyka"Pomijam że nie raz przez literówki i błędy ciężko to czytać. I tak, rozumiem wszystkie "dysfunkcje" ale telefony czy tablety podkreślają błędy, wystarczy przeczytać co się wkleja i usunąć literówki. Nieskładne, niespójne i pisane byle jak. Sorry ale właśnie takie mam zdanie.
Odpowiem ci Chemiku że nie mogę się z tobą zgodzić . Wciąź masz wodnite myśli o mnie . Właśnie tu na Re-Volcie .pl zawsze traktowałem was jak swoją rodzinę . I mam prawo się zwierzać moim bliskim mi ludzi . Jestem dumny z siebie że powielu negatywnych komentarzy takich jak ty nie podaję się . Jestem chyba ostatnim uczniem mojego śp trenera majora Leona Burniewicza i pewne cechy przejełem od niego . Wiem chemik cały twój twoja ksywa świadczy od tobie wciąż rozpylasz jad wzgędem mojej osoby. Pamiętaj jedno nigdy mnie nie skruszyrz swoimi dretwymi obrażliwymi słowami . Tu na Re-Volcie pl mam dużo swoich przyjaciół . Po twojej osobie można się spodziwać wiele złego wedle mojej osoby . Pokora nie jest synonimem ubustwa pokora jest synonimem jakim jesteś człowiekiem . Nie ważne kto kim jest ale jaki .
I tak jak napisałam. Ciągle powtarzane te same frazy. Na dodatek przesycone hipokryzją. Oceniasz tylko po nicku i obrażasz. Masz wielu przyjacół, traktujesz jak rodzinę, ale jednak to Ty ostatnio miałeś żale że spadają Ci statystyki? Co kilka postów piszesz o pokorze? Jak to sie ma do Twojego "samouwielbienia"? Do Twojego obrażliwego tonu? I nie mówię tego tylko pod kątem wypowiedzi do mnie, ale tak reagowałeś na większośc niepochlebnych dla Ciebie wiadomości. Od razu było oburzenie gdy ktoś ośmielił się skrytykować. Ojj nie ładnie panie Romku i dziecinnie  🤬
Chemik możesz wylewać na mnie swoje zgoszkniałe frustracje itp go ludzi tu na Re-Volta.pl ma odmoenne zdanie niż ty . Powiem nie skromnie nie masz tylu pięknych wspomnień co ja . Nie będę z tobą uporawiał polemiki kto?, co ? jak ? ale okazujesz ty swoim braku szacunku dla dla mnie i innych co czytają toczący się jad od ciebie . Dobranoc komary na noc.....................................
Podczas moich treningów w ośrodku agroturystycznym u Luizy z bardzo utalentowaną Vennesą co ma 14 aż było miło prowadzić z nią lekcje na ujeżdżalni . Mam wspaniały dosiad w łusie , w galopie , przez drąszki . Zawsze słuchająca moich uwag i je wykonywała . Jeszcze nigdy nie miałem tak utaletowego jeżdca w takim mlodym wieku a Vennesa ma 14 lat . Czysta przyjemność ją oglądać na rumaku . Ma wspaniałych rodziców  Madzię i Tomka ktorzy też jeżdża konno i też mieli zemną parę lekcji na uledżali na rumakach . Bardzo mi się podoba ich podejście swojej córki do tej dyscypliny sportowej jakim jest jeżdżiectwo jej wspaniałych rodziców . Córka uczy się bardzo dobrze a jazda konna jest takim małym przerywnikiem po nawale nauki . Życzę moim znajomym , przyjacielom aby mieli takie wspanialem podejście do swoich dzieci z ich pasją do rumaków itp . Dobrej nocki wszytkim życzę.
Witam wszytkich . Mam już naście lat i czasem jest mi trudno pisać o trudach mojego życia . To właśnie na Re -Volcie .pl złożyłem swoje życie , wspomnienia , porady , troski , wyznania . Wiem że mam też i przeciwników moich postów . Wiem doskonale że ma gro tu ludzi którzy są moim wspaniałymi przyjaciółmi którzy mi nie raz jak byłem w potrzebie mi pomogli.Ludzi mi rzyczliwi zanają mnie jakim jestem człowiekiem . Za to wam wszytkim co mi pomogli , i są duchem ze mną serdecznie dziękuję . Jestem jaki jestem czasem błędziasz , chłodno oceniający realja jakie mi wciąż funduje życie . Pomimo wszytkich moich wad dziękuję że mogłem i mogę przelewać na tym wspaniałym portalu Re-Volta.pl swoje wspomnienia , porady , wyznania itp .  😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Viritim przykro mi, ale cała lub prawie cała Re-volta ma podobne zdanie co ChemiK. Jesteś okrutnie roszczeniowym człowiekiem i gryziesz rękę, która cię karmi. Jak Cię komplementują to słodzisz, ale jak ktoś wytknie ci błędy, to nóż w plecy byś wbił. Masz swój wątek tylko dlatego, bo ktoś przymyka na to oko. Jak wkurzysz więcej osób to może ci go zamkną.
Dziękuję za taką uwagę . Czy cała re-volta jest przeciw mnie powiem tak nie cała znam parę osób co mi są przychylini . A więc  nie cała .
Viritim, zawsze możesz ze swoimi znajomymi pozostać w kontakcie mailowym, telefonicznym, listowym, czyli prywatnym. Zaglądam tu czasem, ale ten wątek mnie dołuje, bo zazwyczaj narzekanie, pisanie, że kobiety lecą TYLKO na kasę i to jest przyczyna Twojej samotności, (co prawdą nie jest, bo kobiety w tym wieku nie liczą na motylki w brzuchu, a raczej chcą się wystrzec  prania "cudzych gaci" - tak mawia moja Mama tyle, że dosadniej) i powtórzę po poprzednikach... nawet jak ktoś wyciąga do Ciebie dłoń (zaprasza na odpoczynek, święta) to marudzisz, że za długo, że za późno, że męcząco, że najlepiej w domu, czyli w SAMOTNOŚCI. Mi jest po prostu przykro 🙁
Obejrzałam cały film na YT o tobie Viritim, bardzo przyjemnie się ogląda.

Mogę poprosić o link?
fin proszę -
Dziękuję dobre duszyczki za moc pozytywnej energii :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘
Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia życzę wszytkim ; rodzinnych , miłych świąt ....................................... :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się