Końska Rewia Mody XIII (2019)

Robaczek o ile pamiętam, to mają rozmiary p1, p2 czyli powinny pasować na shetty 🙂
wątek zamknięty
Aca w Eskadronie Oxfordnavy Mesh, na zdjęciach trochę kupa, na żywo - szał. On jest cały granatowy ze złotem  😍


na moim kompie na zdjęciu ma właśnie przepiękny zgniłozielono-złoty kolor  😍 idealny do gniadych - i nie inaczej w tym wypadku  😍
wątek zamknięty
szachowa widziałam już, ale strasznie mi się nie podoba  😜 może ewentualnie ten fiolecik  👀

Nirv ten kolor schocke też mi się mega podobał!  😍
wątek zamknięty
charlieeee, ja zakochałam się w Schocke, ten cieemny granat, zielony i brązik sztos! Cała kolekcja mega piękna 💘
wątek zamknięty
Nirv ta im się naprawdę udała  😍 poprzednia nie zrobiła szału  😜
wątek zamknięty
A stroiła któraś kuca 100cm w klebie? Nic ciekawego nie widzę.
wątek zamknięty
Widział nowa kolekcje eskadron Young Star... Chmurki. Tecze.... Na fb na profilu matchy....
wątek zamknięty
Nowe czapraki charity Shine od Spooks ze śliskim, błyszczącym materiałem  💘 no i wiadomo dochód na zwierzaki  👍
wątek zamknięty
dairoxroxi gdzie można kupić te czapraki? bo na stronie spooksa nie znalałam
wątek zamknięty
Te Spooksy były tylko 3 grudnia dostępne. 
wątek zamknięty
Spooksy świetne, podoba mi się ich pomysł tymi czaprakami charity, szkoda tylko, że są tak bardzo trudne do kupienia.

Wrzucam zbliżenie na rosewood mesh glitter :


Pogoda na razie nie sprzyja robieniu zdjęć, więc nie mam innego ujęcia. (i strasznie żałuję, że tych derek jersay faux fur nie ma nigdzie w XXL, już nawet XL bym wzięła gdyby była 😉)
wątek zamknięty
Dokładnie, były w ofercie przez jeden dzień. Niestety, zawsze tak robią co najdziwniejsze z jednego rodzaju artykułu można mieć w koszyku tylko dwie sztuki, niezależnie od kolory. Był jeszcze piękny róż i bordo ale mogłam tylko dwa kupić w jednym zamówieniu 🙁
Pojawiają się ogólnie z dwa razu w roku jakoś w ofercie i na zawodach w Niemczech. Polecam zapisać się do ich newslettera
wątek zamknięty
Teraz chyba są w Halle na Pferd&Jag.
wątek zamknięty
Nirv, nie poznałam Pamira w szwedzie 🙂
wątek zamknięty
Widziałyscie gdzieś derki do jazdy z heritage, te akrylowe ze sznurem złotym ?
wątek zamknięty
Burza, szwed jak szwed - ale ogarnij - jego pociapany ryjek i jasne podszycie 😀 zawsze miał czarno-czarne, a to było na promce i zaszalałam 😁 bałam się, że za dużo na ryjku będzie się działo, a całkiem dobrze to wygląda 😍
wątek zamknięty
Nirv, nie mówię że nieładnie, tylko szok bo całe życie hanowera widziałam u niego 😀
wątek zamknięty
anai ja widziałam na niemieckim ebayu. Granatową 145cm
wątek zamknięty
anil22, dzięki, chyba właśnie z ebaya wezmę, bo u nas nigdzie jej nie widzę 😉
wątek zamknięty
Słuchajcie, szukam zdjęć i szukam i nie mogę na nic wpaść. Zastanawiam się jak będą wyglądały długie nauszniki na mocno malowanej dużej głowie.
wątek zamknięty
Klami, takie znalazłam:



I ze strony jarpolu:
wątek zamknięty
Super wyglądają  🙂
wątek zamknięty
Nasz rosewood w słoneczku:
wątek zamknięty
Nasz rosewood w słoneczku:



Jaaaak pięknie! Koń totalnie w moim typie 😍 Nie żałuję, że jednak się złamałam i zamówiłam tego rosewooda 😵 😀
Poniosło mnie kompletnie z tą kolekcją, mam coś z każdego koloru... Źle na mnie działają promocje 😀 🤬
wątek zamknięty
Piękny  😍 już się nie mogę swojego doczekać.
Na moim ebayu derki rosewood kosztują już 200euro jako lolekcjonerskie 🙄
wątek zamknięty
Dziękuje za miłe słowa. Dla mnie ten zestaw to absolutny hit!
Czy  będzie ktoś zamawiałam z  ebaya coś  z tej kolekcji? potrzebuje nauszniki.
wątek zamknięty
Donia Aleksandra pięknie! właśnie probuje sobie wytłumaczyć, że nie potrzebuję kolejnego kompletu  👀 👀 👀

Precelek będzie jakiś ciąg dalszy? bo ja czekam!  😉 😉 😉
wątek zamknięty
Ja dzisiaj wspomniałam mężowi,że  mam same stare ciuchy. I nie mam w co się ubrać. 
A on, że sobie taki ładny ostatnio komplet różowy kupiłam. Eskadron czy jakoś tak 😂
Mi sie zzalenie podoba jeszcze granat z Heritage
wątek zamknięty
anai, o, dzięki.  😉
wątek zamknięty
dairoxroxi, - zapisałam się prze Ciebie 🤣 Piękna jest ta seria!
Donia Aleksandra, - pięknie! Idealny kolor do maści 💘
Nirv, - schocke miodzio 😀
charlieeee, - w poprzedniej mieli super ciuchy, szare bryczesy i kurtka merlot z szarym futrem totalny sztos! Ale fakt, lepsza końska w tym roku 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.