Święta/Boże Narodzenie/Prezenty pod choinkę

madmaddie, - możliwe, ja kojarzę tą co podałam, jeszcze z czasów ich początków. Bosz, jak ja chorowałam na ich leginsy z śnieżnym tygrysem 😂

Mam ogromniasty problem, bo w pracy losujemy się co roku i robimy sobie jakiś upominek w granicach 20-30zł. I wylosowałam naszego dyrektora, rok temu on mi robił paczkę i była na prawdę super... a ja kompletnie nie mam pomysłu 🙁 Macie może jakieś sugestie? Ma poczucie humoru, może być coś z jajem 😉 Kobitki są kurka łatwiejsze, zawsze jakiś kremik, herbatka, skarpety czy coś, a tu mam problem. Głupio mi coś na odpiernicz kupić, chciała bym też się postarać, żeby to było fajne.


Może wesołe skarpety z dedoles: https://www.dedoles.pl/prezenty/mezczyzni
madmaddie, - jego przy biurku wiecznie nie ma, a kubek ma ciągle pożyczony "żeby było mniej rzeczy do pakowania w kartonik, bo dyrektor leci pierwszy" 😁
Myślałam co prawda o jakimś kubku z personalizowanym napisem w stylu firmowych żartów typu "a wystawisz mi lajka na goworku?".

Cień na śniegu, - skarpety poszły na dzień chłopaka, ale myślałam o tym poniekąd. Tylko po zeszłym roku mam wysoko ustawioną poprzeczkę i nie chce iść na łatwiznę, jeśli rozumiesz o co chodzi 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 listopada 2019 12:14
Zobacz tu maja i bluzy i kominy z kapturem

https://mussfashion.com/pl/c/DLA-NIEJ/35
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
16 listopada 2019 15:50
Pomysl na preznt dla właściciela stajni?
Budżet ok 250zl, super widły juz ma  :p alkohol zbyt oklepany...
W domu żona i 3 dzieci jezeli mialby to być jakiś rodzinny prezent 😉
Szukam inhalatora/nebulizatora dla osoby dorosłej. Znalazłam w Netto taki:
https://netto.pl/oferta/oferta-dla-seniora/
Ktoś ma może to urządzenie? Czy warto czy lepiej szukać czegoś innego?
Szukam inhalatora/nebulizatora dla osoby dorosłej. Znalazłam w Netto taki:
https://netto.pl/oferta/oferta-dla-seniora/
Ktoś ma może to urządzenie? Czy warto czy lepiej szukać czegoś innego?


Ja myślę ze tego typu urządzenia lepiej kupić w sklepie ze sprzętem medycznym lub w aptece
Nie jestem zwolennikiem chinszczyzny z marketu jeśli chodzi o takie sprzęty

Tego konkretnego urządzenia nie znam, pisze raczej ogólnie  :kwiatek:
maleństwo   I'll love you till the end of time...
06 grudnia 2019 10:30
Zmienię temat. Filmy świąteczne! Co ogladacie, aby poczuć nastrój świąt? Wiadomo, że Love Actually, Holiday, a coś mniej oklepanego? Na Netflix mnóstwo, co wybrać? Muszę podkręcić nastrój, bo czas gna, a ja nie mam czasu poczuć radości na zbliżające się święta.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
06 grudnia 2019 10:37
U mnie w planach jako "świąteczny gniot"  🤣 jest "Świąteczny rycerz" 😀
Haha, i Świąteczny Książę- akurat wyszła 3 część, to będzie seria gniotków na dłużej.
Jak lubisz animacje, to Klaus jest całkiem spoko, ale zwłaszcza początku bym bajką dla dzieci nie nazwała.
Grinch,Kevin sam w domu,Opowieść wigilijna🙂A w tym roku Noel/Czekając na cud-nie oglądałam jeszcze.a Love actually mogłabym co roku😉 Starzeje się chyba,kiedyś nie znosilam Świąt.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
07 grudnia 2019 17:33
szam, Klausa obejrzałam, mojej pięciolatce też się podobał.
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
07 grudnia 2019 18:34
"Świąteczna gospoda" - klasyka totalna. I jedyne w swoim rodzaju wykonanie "White Christmas".  😍
efeemeryda   no fate but what we make.
09 grudnia 2019 11:34
wpadam z prezentowym pytaniem  😉

tablet dla dziecka / znikopis
Na allegro jest od groma, a ceny bardzo różne, kupiłam kiedyś taki za 100zł (obecnie ten sam model kosztuje 30zł), jest ważna konkretna firma, czy w tym przedziale cenowym (maks 100zł) to nie ma znaczenia ?
Nie chcę kupować nic za 300-400zł bo to jednak tylko zabawka dla dziecka ma być  :kwiatek:
Mnie bardzo przypadły pomysly na prezenty z tego wpisu ... spam.... edit DodMod
A macie może jakieś sprawdzone sposoby pakowania prezentów - zawsze mam z tym problem. Może podzieli się ktoś linkiem do YT z łatwym instruktażem?
 Kolejny raz spam!!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 grudnia 2019 14:40
Oh, przecież to z całą pewnością nie jest kryptoreklama! W takim miłym świątecznym wątku? Od takiej użytkowniczki? Reklama? Nigdy w życiu!


😂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
09 grudnia 2019 15:29
efeemeryda, moja młoda ma taki za ok 40 zł i jest w porządku. To jest bardzo prosta konstrukcja, więc daje radę.
efeemeryda   no fate but what we make.
09 grudnia 2019 17:02
Maleństwo dziękuje  :kwiatek:
maleństwo   I'll love you till the end of time...
12 grudnia 2019 18:29
No. Naliczyłam już 5 choinek na osiedlu 😀
Prezenty prawie mam. Tacie zestaw do picia yerba mate, mamie masażer jadeitowy do twarzy i DVD U Pana Boga za piecem, mężowi figurkę Worfa ze Star Trek. Sukces. Już chcę choinkę!
Ja dziś widziałam u sąsiadów patent z choinką na balkonie zamiast w domu 😀 U nas w pracy jest w tym roku tak piękna ja z obrazka, wysoka, okraglutka, grube igiełki 😍
Myślę że własną będę miała gdzieś 22-23 dopiero, żeby ładnie dostała do sylwestra chociaż 🙂

Z prezentami jestem w eeeee 1/3, jak zwykle, mimo obietnic. Z głowy mam brata, ale z ojcem mam dramat, bo mi jego żona przypadkiem podprowadziła prezent 🙁 Swojego P. mam tak w połowie z głowy. Najgorzej, że jedyną galeria w moim mieście jest w remoncie i połowa sklepów jest zamknięta, więc muszę jechać gdzieś indziej lub kupować przez neta, co tak średnio lubię...
ja już mam część prezentu dla mamy, dla dziadków jeszcze nie, ale mam już pomysł, natomiast nie wiem co kupić tacie 😵 mam wrażenie, że nic go nie interesuje i nic nie potrzebuje 🙄
maleństwo   I'll love you till the end of time...
13 grudnia 2019 20:16
To powszechny problem z ojcami :/
Czy Wasi ojcowie lubią kawę? Jeżeli tak, to polecam tę książkę:



Mój tata dostał ją w tamtym roku, od tamtej pory przeczytał kilka razy, zaczął stosować rady czy pomysły z niej i cały czas nas raczył ciekawostkami.

A do tego można dołożyć na przykład Chemex i paczuszkę dobrej kawy 😀 I prezent gotowy 🙂
fin dzięki!! Zamówiłam dla ojca, bo ma od dwóch-trzech lat zajawkę na kawę (a ja kawy nie piję w ogóle, więc się nie znam)  😀
Macie pomysł na prezent dla dzwudziestukilku letnich kuzyna i kuzynki ? Mama jak zwykle zrzuciła na mnie kupienie im prezentów. Mają i stać ich na absolutnie wszystko ..

I nie mam zbytnio pomysłu na prezent dla chłopaka. Ostatnio ma zajawkę na Harrego Pottera  🤣 i chciałam mu kupić wszystkie części książek bo coś o tym wspominał ale nie wiem czy przy będzie miał czas na czytanie ... chciałam kupić super pasek, miałam wybrany i ostatnio dał mi do zrozumienia ze nie lubi i nosi jak musi. Na ostatnie okazje były perfumy i koszula wiec odpadają
mój tato nie pije kawy już od kilku lat, za to pije sporo herbaty 😉 już nawet myślałam, żeby się pokusić o jakąś fajną, lepszą herbatę, bo on raczej pije zwyczajną, czarną, sypaną, więc nie mam pojęcia, czy trafię w jego gusta, bo się po prostu na tym nie znam 😵 niestety miesiąc przed świętami ma urodziny i teraz kilka pomysłów mi odpadło 🙄 myślałam o dużym kubku, ale dostał, ktoś mi zabrał pomysł 😁 z kosmetyków odpadają perfumy i rzeczy typu po goleniu/do golenia, bo to ma, do kąpieli używa tylko konkretnego mydła i ma cały zapas, więc też słabo 😵 jeszcze myślę o książkach, chociaż nie wiem czy to dobry pomysł, bo on ostatnimi czasy nie ma aż tyle czasu na czytanie 🙄 same problemy mam z nim 😁
emptyline   Big Milk Straciatella
14 grudnia 2019 22:43
borkowa., może elegancką zaparzaczkę w takim razie? Ja dostałam srebrną na urodziny od mamy męża i to naprawdę świetny prezent dla kogoś kto lubi herbatę.
Albo jakiś fajny dzbanek z podgrzewaczem, żeby mógł sobie zaparzyć od razu dużo herbaty. 😀

Ja już chyba dla wszystkich mam prezenty. Paczka do wysłania do domu już prawie gotowa, wczoraj wykosztowałam się jak durna na norweskie wędzone łososie, za takie pieniądze, to nie mają prawa mi powiedzieć, że coś jest nie tak. 😂 Mam też po czekoladzie piernikowej dla każdej części rodziny, kremie ciasteczkowym i paczce Smashy, oprócz tego dla cioci i wujka ten okropny norweski ser, bo jako jedynym im posmakował. I mama w moim imieniu kupiła grę Escape Room dla chrześniaka, plus czekam na voucher od studia fotograficznego i poprosiłam o wysyłkę. Mam nadzieję, że dotrze do domu przed świętami. Nie mam w tym roku możliwości położenia żadnych prezentów pod choinką, więc muszę zaufać poczcie niestety.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 grudnia 2019 07:38
flygirl jakbyś kiedyś jechała do Polski i miała za dużo miejsca w walizce to daj znać, piernikowa czekolada i krem ciasteczkowy brzmią jak coś, co koniecznie muszę zjeść  😁

A u mnie w tym roku prezentów nie będzie. Może to i lepiej, przynajmniej odpada stres związany z szukaniem, trafianiem w gusta itp.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
17 grudnia 2019 10:30
I mamy tydzień do Gwiazdki!!!
Prezenty spakowane, jeden śledź się kisi, dziś drugi frunie do słoika. Pierniczki leżą i twardnieją. Dziecko udekorowało, efekt zatem dość egzotyczny.
W tym roku przyjeżdża do mnie na święta moja mama, pierwsza wspólna gwiazdka od ośmiu lat, wow. Nie mogę się doczekać. Będziemy słuchać kolęd i gotować razem.
Choinka ubrana w weekend, cieszy oko bardzo (wszystkich poza psami, są szczerze zniesmaczone co roku :p)
smarcik nigdy nie jeżdżę z walizką. 😀 Bardziej mi się opłaca wysyłanie paczki z przewoźnikiem. No i nie muszę tego targać, ani się stresować, że walizka nie leci ze mną. 🤣 Krem jest z Holandii akurat i mam niestety wyliczone. 🙁 Ale szefowa będzie tam jechać w lutym, to zawsze może przywieźć. A czekoladę mogę dokupić, jeśli byś chciała, żeby ci wysłać. 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się