wasze ulubione seriale

Facella   Dawna re-volto wróć!
12 grudnia 2019 10:03
Netflix nakręca hype na Wiedźmina - opublikowano na youtube prezentacje postaci Yen, Ciri i Geralta.
Yen mnie przekonała. Geralt jeszcze bardziej nie. Ciri nie zawiodła. Jaram się jak Rzym za Nerona 😁
No i panicznie zaczynam czytać książki, chce skończyć przed premiera, bo nie chce żeby mi coś umknęło. A widzę ze bazują na opowiadaniach dość szczegółowo.

Edit: dzisiaj pojawił się tez finalny zwiastun.
Ja się jaram jak Cintra, z każdym opublikowanym materiałem bardziej 😍 Z zapowiedzi wynika, że będzie taki klimat, jakiego oczekiwałam!

No i Jaskier 💘 To dokładnie ten typ, który wyrywa dziewczęta, za dużo gada i pakuje się w kłopoty, a potem Wiedźmin musi go ratować 🤣
majek   zwykle sobie żartuję
13 grudnia 2019 09:12
Jak lubicie serial The Crown to dzisiaj u mnie w pracy kreca jakies sceny z konmi.  🏇
efeemeryda   no fate but what we make.
13 grudnia 2019 09:29
wow !
Czwarty sezon ?  😜 😜 😜
majek   zwykle sobie żartuję
13 grudnia 2019 09:35
Taaak, ale nie daja popatrzec.
Nie mogę się doczekać tego Wiedźmina, jeszcze tylko tydzień. 😜 Dobrze, że w sobotę mam wolne i będę mogła cały dzień spędzić z laptopem. 💃 Oglądam w kółko trailer, żeby się przyzwyczaić do aktorów i przestać ich porównywać do gry. 😁 Do Geralta i Yennefer już mam spoko podejście, ale Ciri i Jaskier - no nie.
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 grudnia 2019 12:05
Dla mnie Ciri jest dokładnie taka, jak sobie ją wyobrażałam czytając książki. Idealna. Ta młoda Ciri z gry za to kompletnie mi nie leży.
Wszyscy się trzęsą nad Jaskrem, a ja za cholerę nie wiem który to. Ten ze sceny z „nie dotykaj Plotki”?
Chyba pousuwali seriale ze stronki s e r i a l eonline. pl  Co ja teraz będę włączać do prasowania  😲  Macie może do polecenia inną stronkę z serialami online? Netflixa i HBO Go miałam, ale pousuwałam, bo jednak trochę kasy szło na to.
Facella tak, to ten. Przynajmniej tak sądzę. 🤣
Facella, tak, ten 🙂

Oglądnęłam 30 minut Pół wieku poezji później. Nie mogę słuchać tej Triss. 😜 Ale Zamachowski był super. 😀 Idę dalej oglądać.

edit. patrzcie, Ragnar Lothbrok 😁
Obejrzałam "pół wieku poezji.... Dało radę. Postać Lamberta była naprawdę pocieszna 🙂 podobnie czekam z niecierpliwością na serial netflixa (jak to ktos napisał - jaram się jak Falka na stosie :hihi🙂

Flygirl lol przez chwilę serio myślałam że to jadę z Wikingów XD

Przy okazji jeśli są tu jacyś fani What we do in The shadows to właśnie odkryłam, że powstał serial (tych samych twórców) 😍 😍 😍
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
15 grudnia 2019 12:01
Jak lubicie serial The Crown to dzisiaj u mnie w pracy kreca jakies sceny z konmi.  🏇


Noo i to jest wiadomość! Super  😍
azzawa
Film "What we do in The shadows" świetny

Chętnie bym oglądnęła serial ale nie mogę nigdzie znaleźć  😕
a gra tam mój ulubiony aktor brytyjskich komedii Matt Berry
ewelin_n ja oglądałam u znajomych jako maraton, nie zwróciłam niestety uwagi skąd puszczali, ale na pewno było to coś watch online.
Miałam nadzieję, że premiera Wiedźmina na Netflixie będzie po południu, ale niestety jest rano. Będę musiała wytrzymać cały dzień w pracy z myślą, że odcinki są już dostępne, a ja nie mogę ich zobaczyć. :v

edit. I powstrzymywać się od włączenia czegokolwiek podczas przerwy na lunch, bo mam plan kupić sobie multum jedzenia, picia, zasiąść i oglądnąć wszystko za jednym zamachem. 😀
A co ile dni będą odcinki? Co tydzień?
Bo ja planuję obejrzeć dopiero wtedy jak już będzie kilka dostępnych. I nie wiem jak długo muszę czekać.
efeemeryda   no fate but what we make.
18 grudnia 2019 20:25
Skoro to produkcja netflixa to chyba wszystkie na raz będą ??
efeemeryda, - nie zawsze, różnie wrzucają.

Me lecimy Frontiera i polecam, Mamoa jak zawsze mrrr 😉 Świetnie dobrano aktorów jeśli chodzi o akcenty.
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 grudnia 2019 22:12
W piątek wychodzi cały pierwszy sezon Wiedźmina.
Zakładam sobie ban na internet dopóki nie obejrzę, nie zniosę jak trafie na spoiler czy choćby opinie.
Chociaż jeśli odwzorowanie jest wierne książce, to żaden spoiler mnie nie zaskoczy.
O. No to super. To wiem co będę robić w sobotę albo niedzielę wieczorem. Dzięki. :kwiatek:
Po wczorajszej premierze Wiedźmina...
Czekam na kolejne 5 odcinków. Ciekawa jestem opinii innych Wiedźmako-fanów. 😉

A prace nad drugim sezonem już w toku.
A te kolejne 5 to nadal pierwszy sezon? I wiadomo na kiedy planowane?
A te kolejne 5 to nadal pierwszy sezon? I wiadomo na kiedy planowane?

W sumie jest 8 odcinków. Wczoraj na premierze puścili 3 odcinki - pozostałe 5 już widzowie sami muszą obejrzeć jak wyjdą jutro.
Czyli pozostałych 5 będzie jutro?
No tak...kurde...piątek jest dopiero jutro. Sorki... 😁 Rąbło mi się że piątek jest dziś i że są tylko 3.
Brawo ja.  😵 już się nie odzywam.  😡
O, czyli wszystkie naraz wyjdą? Spoko. Szybko z głowy będzie 😁 Te odcinki to po 40 min jak mniemam?
Ja się dzisiaj dogadałam z dziewczyną, która mi jutro pomaga, że nie idziemy na żadną przerwę, lecimy z końmi po kolei jak burza i kończymy wcześniej. 😁 Nie mogę się doczekaaać, recenzja z premiery jeszcze bardziej mnie nakręciła. 😜
Sceny walki niesamowite! Robotą jaką wykonali Cavill i Furdik dała super efekty.
Nie chcę Wam spoilerować (Tomasz Bagiński tak prosił by nie puszczać wieści w świat jeszcze tę dobę 😉 ), ale jak dla mnie jest lepiej niż się spodziewałam. Będzie przyjemność z oglądania. 
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 grudnia 2019 17:51
Gdzie są do obejrzenia te trzy odcinki? Ja na Netflix nie widzę.
Puszczali je na dzisiejszej premierze, dla wybrańców. 😉

Czytałam, że w PL tylko puścili aż trzy, w Londynie był tylko pierwszy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się