Końska Rewia Mody XIII (2019)

keirashara zawsze jest 15€ rabatu za zapisanie się, akurat na zakup nowego czapraka  🤣
wątek zamknięty
Trochę dałam się ponieść temu Heritage, ale nie żałuję  💘
Dziś cyknelam brązy bo ich tu jeszcze chyba nie było. Już się nie mogę doczekać aż wrzucę na konia, szkoda, że nie da się wszystkiego na raz  😜



wątek zamknięty
Czekam z niecierpliwością na zdjęcia na koniu. 😍 😍 😍
wątek zamknięty
Dziewczyny, kupiłam sobie ochraniaczki rozmiar xl,  idealnie pasują do czapraka, ale się zastanawiam czy aby nie wzięłam za dużego rozmiaru  🤔 Jakie Wy macie rozmiary, czy na przody i tyły ten sam rozmiar? Mam konia 170 w kłębie i nie wiem czy nie strzeliłem gafy, a póki co nie mam jak ich sprawdzić
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
12 grudnia 2019 19:52
Mój młody ma 170cm i cienkie nóżki. Z przodu M z tyłu L

wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
12 grudnia 2019 20:25
U mnie L przody zanim się nie rozciągnely byly trochę na styk 😉 koń gruby i 170cm
wątek zamknięty
To chyba przesadziłam z rozmiarem  🙄
A mogę prosić o długość tych L  :kwiatek:
wątek zamknięty
majek   zwykle sobie żartuję
13 grudnia 2019 11:21
Czy ktoras z was ma taka dluga kurtke do jazdy, co ma rozciecie (albo dwa), szukam i szukam zdjec na koniu i jestem ciekawa, czy w tym w ogole da sie jezdzic?
Tylek mi marznie, kiedys mialam taki dlugi plaszcz, ale srednio sie w nim jezdzilo, dlatego zakladalam tylko w teren na stepo... (no coz) galopy.
Chodzi mi o modele np. wrzuce kilka linkow do ebaya, bo  nie wiem jak najlepiej pokazac o ktore mi chodzi
Mark Todd
Albo Horze
inna Horze
shires - chociaz wolalabym taka, co mi udko tez przykryje

A moze mozecie cos polecic w polskich sklepach, niekoniecznie musi byc gruba (zimowa), moze byc taka wiatrowka, bo tu nie jest zimno, tylko mokro i wieje i wole sie ubrac na cebulke pod spodem. Potrzebuje dosc duzy rozmiar.
wątek zamknięty
Ja miałam co prawda krótszą, ale tyłek mi zakrywała i bardzo sobie chwaliłam. Totalnie da się w tym jeździć, skakać, wszystko.
wątek zamknięty
majek   zwykle sobie żartuję
13 grudnia 2019 11:29
a jaka konkretnie mialas (marka, model?)
wątek zamknięty
O pani, to było naście lat temu, jakieś archaiczne daslo.
wątek zamknięty
majek   zwykle sobie żartuję
13 grudnia 2019 11:42
[quote author=budyń link=topic=102500.msg2902502#msg2902502 date=1576237018]
O pani, to było naście lat temu, jakieś archaiczne daslo.
[/quote]

o ja cie 😉
no dobra, dziekuje

edit, znowu sie skonczy na second handach i nozyczkach, bo to co mi sie podoba i jest w moim rozmiarze 300 euro 😵
wątek zamknięty
Widziałam na stoisku kantar czarny z okuciami a la rose gold, bodajże Waldhausen. Niestety nie kupiłam go od razu a teraz w internetach nie mogę go znaleźć. Czy ktoś może kojarzy co to może być za model?
wątek zamknięty
Ogryzek
[url=https://www.pegazshop.pl/kantar-z-futerkiem-waldhausen-elegant-czarno-różowozłoty-13716.html?gclid=EAIaIQobChMInYqGj6ez5gIViY4YCh24wwePEAQYASABEgLuOPD_BwE]https://www.pegazshop.pl/kantar-z-futerkiem-waldhausen-elegant-czarno-różowozłoty-13716.html?gclid=EAIaIQobChMInYqGj6ez5gIViY4YCh24wwePEAQYASABEgLuOPD_BwE[/url]
Taki?
wątek zamknięty
o no no, taki tylko bez futerka 🙂
wątek zamknięty
Siwaa, piękne te brązy również są!  😍 Zwłaszcza ta czekolada!
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
17 grudnia 2019 12:10
Tealblue na brudnym Siwku 😀
niebieski szmatoholizm trwa...
wątek zamknięty
Dziewczyny, wiecie gdzie dostanę owijki rosewood? Odkupię jeśli ktoś ma...
wątek zamknięty
Pati2012, cudowności!  😍 Też się na ten komplecik czaję, ale na razie ważniejsze wydatki. :P
wątek zamknięty
olson ciężko będzie,  może na grupie eskadrona napisz..
wątek zamknięty
Dziewczyny, wiecie gdzie dostanę owijki rosewood? Odkupię jeśli ktoś ma...


Na grupie eskadrona ktoś dzisiaj wystawiał nowe.
wątek zamknięty
anil22, dairoxroxi, dzięki dziewczyny 🙂 Zaraz pisze posta.
wątek zamknięty




Heritage, tylko taką derkę udało mi się kupić w odpowiednim rozmiarze.

Pati2012, bardzo mu pasuje ten odcień. Tealblue bardzo mi się podoba, ale niekoniecznie do gniadego niestety.
wątek zamknięty

Heritage, tylko taką derkę udało mi się kupić w odpowiednim rozmiarze.



Ja się nie załapałam niestety na żadną, Twoja jest super i bardzo mu pasuje 💘
Jakby ktoś się chciał wymienić granatowym czaprakiem do kompletu za głossy brand to mam nówkę i chyba chcę 😀
wątek zamknięty
anai swietny jest ten kolor. Ja chyba kupię zestaw do jazdy i jakaś derke w tym granacie.
wątek zamknięty
Specjalistki, potrzebuje Waszej porady :kwiatek: Znalazłam u moich rodziców 2 czapraki, ktorych myslalam ze juz dawno sie pozbyłam i ze w domu nie zalegają juz żadne konskie szmaty. Sa to brillanty wine i deepblue. Chce je sprzedać i jako ze od dawna nie przeglądam ogłoszeń i totalnie wypadłam z obiegu co ile kosztuje, to nie mam pojęcia jaką ceną zarzucić.  :kwiatek:
wątek zamknięty
Jest gdzieś nowy wątek? na 2020?
wątek zamknięty
Hm, raczej nikt nie zakładał. Tylko rekreancki widziałam na 2020.
wątek zamknięty
Bo chciałam zapytać jakiej firmy czapraki są mocno profilowane tj. antomiczne? Z wyraźną krzywizną, z miejscem na kłąb.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
20 stycznia 2020 20:00
Oj coś kiepskie z nas szmatoholiki, kiedyś ten wątek pojawiał się 31.12, sekundę po północy :P
... albo się starzejemy  🤣
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.