Kartki Bożonarodzeniowe 2019

subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
23 listopada 2019 18:55
poszło ! :P oby nie zapóźno
Wybaczcie mi jednodniową obsuwę (ciężki czas), jutro dostaniecie adresy  :kwiatek:
oki. Spokojnie, mamy jeszcze chwilę czasu 🙂
Wysłałam adresy - jeżeli ktoś nie dostał 3 adresów to napiszcie, proszę! Mam nadzieję, że nic mi nie umknęło  :kwiatek:
Oooo, chyba otwieram listę otrzymanych kartek ^^
nokia6002 ślicznie dziękuję 😉
A bardzo proszę :kwiatek:

Ja cz3kam z niecierpliwością na swoje i cieszę się jak dziecko 😀
Moje poszły dzisiaj, ale za to priorytetem. Tak na wszelki wypadek  😉
Moje też dzisiaj :kwiatek:
Ja dopiero dzisiaj wysłałam ale puściłam priorytetem :kwiatek:
Dostałam pierwszą kartkę - dziękuję saganek :kwiatek:
Grettienia dziękuję :kwiatek:
Czy doszły już do kogoś kartki ode mnie? Razem z re-voltowymi wysyłałam też do innych osób i wszyscy już zameldował ich otrzymanie  😀
fin ja dostałam, nie wiem kiedy, bo dopiero dziś sprawdziłam skrzynkę. Dziękuję ślicznie, ale Ty wiesz :kwiatek:

dziękuję również saganek za kartkę i życzenia  :kwiatek:
celsijs, dziękuję za kartkę :kwiatek:
celsijs, dziękuję za kartkę :kwiatek:


Cieszę się, że doszła 🙂
A ktoś jeszcze może dostał?  Niestety nie mam dobrych doświadczeń z pocztą... Chyba na wszelki wypadek wyślę jeszcze raz jutro...
Ja również ślicznie dziękuję Saganek oraz Meise za super kartki i życzenia. 🙂
Ja wysłałam dopiero 12 bo czekałam na kartki aż przyjdą, ale wysłałam priorytetem to mam nadzieję, że dojdą przed świętami. 🙂
celsijs ja również otrzymałam Twoją kartkę! Jest przepiękna i dziękuję za życzenia! :kwiatek:
Ja nie jestem mistrzem pisania życzeń, a przy okazji tej zabawy zdałam sobie sprawę, że.... zanika u mnie zdolność pisania długopisem  🤔wirek: 👿

Także wybaczcie, jak się nie rozpisywałam, przychodziło mi to z trudem  😂
Meise, mam to samo, dlatego doceniam wysiłek. 😉 Ja jako człowiek związany na co dzień z reklamą i social mediami sobie zaprojektowałam sama życzenia i tylko podpisałam długopisem, na pewno wyszło dużo bardziej czytelnie niż jakbym miała pisać sama. 😉
No mi ręką drżała jak pisałam  😂

😀
celsijs ja również otrzymałam Twoją kartkę! Jest przepiękna i dziękuję za życzenia! :kwiatek:

Super, cieszę się 🙂
Mi jeszcze pani na poczcie nakleiła znaczki z motywem wielkanocnym, to obawiałam się, że mogą na wiosnę dopiero dotrzeć...
Ja już parę razy dostałam kartki Bożonarodzeniowe pod koniec stycznia 🙂
No nic, w takim razie tylko jedna muszę wysłać powtórnie
szamaan Dziękuję za kartkę  😉
Ode mnie poszły priorytetem przed weekendem.
DeJotka również dziękuję  :kwiatek:
Dostałam też kartkę z podpisem Izabela, nie wiem niestety jaki masz nick, ale bardzo dziękuję  😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 grudnia 2019 17:42
ja dostałam od Nokii i Andzi. Dziękuję  :kwiatek:
DeJotka również dziękuję  :kwiatek:
Dostałam też kartkę z podpisem Izabela, nie wiem niestety jaki masz nick, ale bardzo dziękuję  😉


Upss, to ja. Zapomniałam się podpisać nickiem z rv, więc jeśli ktoś ma kartkę z UK od Izabeli, to ode mnie  🙄
edit: andzia1 bardzo dziękuję za piękną kartkę  😍
Edit  (pomtlilam nicki..).
El infierno-szybko doszla do Ciebie🙂
Dziękuję ślicznie Dejotka i fin za kartki!🙂 Stoją juz na kominku.
Dziś wyjęłam kartki od madmaddie i andzia1 ślicznie dziękuję. ode mnie poszły z lekkim poślizgiem (weekend) i niestety 100% sklepowe 🤬 niestety przytłoczył mnie ndmiar obowiązków jaki zwalił mi sie na głowę. Lecznica, hotel, fundacja i brak czasu żeby chociażyby chate ogarnąć, o przygotowaniu do świąt nie wspominając. Ale poszły i mimo że może nie widać to od serducha 🙂
Do mnie doszła dzisiaj (lub wczoraj) kartka od Kopyciak. Wielkie dzięki. Ma przepiękne kolory... no i konika  😁
Grettiena dziękuję  :kwiatek:

Czyli ja mam komplet,  2 moje dotarły jak na razie  🙂
UnicornWitch bardzo dziękuję za kartkę, jest piękna! 🙂
Martwię się, bo moje jeszcze do nikogo nie dotarły, a wysłałam je już ponad tydzień temu priorytetem 🙁
I bardzo przepraszam dziewczyny, ale musiałam wysłać je z pracy, bo miałam mało czasu, więc poszły z brzydką, firmową pieczątką, bo inaczej Panie z poczty się denerwowały, że to nie firmowe przesyłki (bez tej pieczątki).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się