UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

Polecam serdecznie zalcia97 🙂 Bardzo dobry kontakt i szybka wysyłka - aż miło się kupowało  :kwiatek:
NIE POLECAM CzarnaW3

Sprzedała mi jakiś czas temu bryczesy euro-stara jako 38, na metce jak wół rozmiar 40 - dla mnie za duże i nie chciała przyjąć zwrotu.
Moim zdaniem nie w porządku. Mam tylko eurostary z nogawkami flex, więc jak widzę "38 z metki" to wiem, że będą dobre i nie sprawdzam wymiarów - chyba logiczne. Nawet ich nie znam na pamięć.
Argumentacja tego zajście była taka: podałam wymiary, więc trzeba było sprawdzić.
Bardzo słabe. Proszę jeszcze spojrzeć na konwersacje... Nie wiem czy każdy nosi ze sobą miarkę?

Wkurza mnie to bardzo, bo już miałam kilka takich sytuacji z różnymi rzeczami i tylko zamrożone pieniądze. Z rzeczami dla koni czy dla siebie.
Wystawianie rzeczy niezgodnych z opisem w chodliwych rozmiarach uważam za chamstwo i zwykłe oszustwo.
Jak się nie wie jaki rozmiar z metki to po co pisać "ROZMIAR Z METKI" jak na metce jest co innego i to widać.
Ludzie w dzisiejszych czasach są okropni.

Czy ktoś kupował od użytkownika "beatastan" i może potwierdzić uczciwość sprzedającego? 🙂
Polecam użytkownika Patrycja10822, świetny kontakt i szybka wysyłka, towar zgodny z opisem
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
26 grudnia 2019 21:50
Pluski dla kupującej marta_zaluska  :kwiatek:
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
17 stycznia 2020 17:14
Plusik dla kupujących :
- amazonka89
- INIA
:kwiatek:

ups - przepraszam za dubla  :kwiatek:
DUŻY PLUS DLA Madzia5333. Kupowałam kilka razy zawsze wszystko zgodnie z opisem, w bardzo dobrym stanie, bardzo szybka dostawa.
Duży plus dla  laga. Kupiłam siodło, towar zgodny z opisem, dobry kontakt, bardzo szybka dostawa 😀
Polecam profil "Tomasz / Magda". To konto właścicieli TMD, siodło w bardzo dobrym stanie, zgodne z opisem, szybka wysyłka i kontakt. I bardzo dokładne zdjęcia i opis, co zaoszczędza długie godziny dyskusji.
Plus dla Aleks jako sprzedającej- super kontakt i naprawdę ekspresowa wysyłka, żel doszedł na następny dzień!  😅
Plus również dla DeathSun jako kupującej  :kwiatek:
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
12 lutego 2020 10:17
Pluski dla zalcia97 jako kupującej  :kwiatek: . Bardzo dobry kontakt i także expresowa wpłata, dziękuję i pozdrawiam 🙂.
edit: Pluski dla sprzedającej leleiria  :kwiatek: . Dziękuję za transakcję.
edit: Plusik dla kupującej pizmowepizmo  :kwiatek: . Dziekuję i pozdrawiam.
plus dla majeczka- sprzedajaca , wszystko ok 🙂
Pewien pan wystawił nowe siodełko firmy Barnsby i wisi sobie ono od jakiegoś czasu w ogłoszeniach, kontakt w miarę dobry, ustalona cena także  👀  teraz pytanie: czy ktoś tego revoltowicza kojarzy i jest w stanie coś o nim powiedzieć? 🙂

https://ogloszenia.re-volta.pl/siodlo-ujezdzeniowe-nowe-podaj-cene-za-jaka-chcesz-go-kupic/o/223463/
Bardzo polecam użytkowniczkę Madzia5333  :kwiatek: Wszystko zgodne z informacjami z ogłoszenia i bardzo szybka wysyłka.
Plus dla Hajduczek za ekspresową wysyłkę :kwiatek: kontakt szybki, wszystko zgodnie z opisem.
Kati (sprzedająca) - serdecznie polecam tego allerrrgowicza!  :kwiatek:
Miły kontakt/ekspresowa wysyłka, produkty zgodne z opisem
Plus dla kupującej sława, szybki przelew, bardzo dobry kontakt
Duży plus dla sprzedającej Brzask 🙂
Świetny kontakt, szybka wysyłka, wszystko zgodne z opisem
Ogromny plus dla użytkowniczki wader  :kwiatek: Świetny kontakt i błyskawiczna przesyłka.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
01 czerwca 2020 19:46
Plusiki dla kupujących anscSABINA H. oraz Alwsaa -  :kwiatek: za szybką i bezproblemową transakcję oraz super kontakt 🙂 .
edit: plusik dla kupującej ewa_kusiak - bardzo dobry kontakt, szybka wpłata, dziękuję i pozdrawiam  :kwiatek:
edit: plusik dla kupującej jmonikaaa - bardzo dobry kontakt i szybka wpłata, dziękuje i pozdrawiam  :kwiatek:
edit: plusik dla sprzedającej Madzia5333 -  :kwiatek:
edit: plusik dla sprzedającej buu -  :kwiatek:
edit: plusik dla sprzedającej beatastan -  :kwiatek:
Polecam akzzi.
Uczciwa, pomocna, sprawdzila cene wysylki i zgodzila sie wyslac siodlo za granice (Szwecja). Siodlo przyszlo do mnie i jest we wspanialym stanie. Jestem bardzo zadowolona. :kwiatek:
Witam, polecam sprzedającą HOWRSOWA01 🙂 Miły kontakt szybka wysyłka - sprzedający z którym można się dogadać  i indywidualnie ustalić szczegóły.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
11 września 2020 20:23
Plusik dla kupującej Kameleonik  :kwiatek:
Plus dla sprzedającej Kadorku  :kwiatek:
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
07 października 2020 10:05
Plusik dla kupującej ilona  :kwiatek:
Plusik dla sprzedającej Annaoj24  :kwiatek:

Dziekuję za transakcje 🙂
Polecam forumową OK.
Blyskawiczna przesylka, siodlo w super stanie, bardzo dobry kontakt  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Czy ktoś ma kontakt z dumkową? Chce coś od niej kupić, ale nie pojawia się ostatnio na forum  👀
polecam Howrsowa01 - szybki kontakt, ekspresowa wysyłka. same zadowolenie z zakupu  😅
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
27 listopada 2020 15:34
Polecam Madzia5333 i FerventAxis jako sprzedające  :kwiatek:

edit: pluski dla meringue jako sprzedającej  :kwiatek:
+ dla sprzedającej xxagaxx
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się