moda, ciuchy etc...

W intimissimi kupowałam kiedyś takie golfy 🙂
Mils Raid Keyla na Zalando widziałam bardzo podobne.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
01 grudnia 2019 09:55
A gdzie kupujecie zwykłe t-shirty? Mój strój ostatnio to jeansy + t-shirt + marynarka/sweter, ale niektóre po 1-2 praniach źle wyglądają
W szmateksie. Serio.
Szukam marynarki, ale z materiału miękkiego, takiego bardziej przypominającego dres niż te eleganckie, sztywne. Ktoś coś? Takiej na co dzień 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 grudnia 2019 10:35
Epikea dzięki; nie słyszałam nigdy o tym sklepie, masz jakieś opinie? Bo nie ukrywam, wolałabym stacjonarnie.

Safie ostatnio kupiłam w New Yorkerze idealny tshirt, z lejącego materiałui dłuższym tyłem, w pięknym bordo kolorze za jakieś śmieszne 23 zł. Wzięłam XL bo lubię za duże, noszę go do wszystkiego; zwykle dżinsy, ramoneska i trampki, długa spódnica i botki, midi spódnica, marynarka i szpilki, do biura z dżinsami i marynarka... pasuje wszędzie, prawie bym w nim poszła na rozmowę kwalifikacyjna 😂

Magda sprawdź w Orsay. To było wprawdzie jakiś czas temu, ale widziałam takie.
totalnie nie znam się na temacie, stąd moje głupie pytanie 🙂 da się jakoś domowymi sposobami zwęzić w pasie jeansową spódniczkę? coś bez szycia, da się tak?
borkowa. tak całkiem bez szycia to chyba tylko ścisnąć paskiem 😉 A z minimalnym szyciem zobacz ten filmik - klik 🙂
Epikea - dzięki, ale w tej samej cenie mam intimissimi, łudziłam się, że znajdę coś taniej, w cenie typowych sieciówek, eh.
safie - ja bardzo lubię koszulki, topy i T-shirty basicowe z intimissimi, na prawdę fajna jakość. Mój P. ma męskie z bawełny supimy i je maltretuje je non-stop od ponad roku - minimum raz w tygodniu je widzę w praniu 😉 Damskie też są, mi właśnie najbardziej leży supima i modal. Modal jest przy ciele, supima luźna i mega miła, delikatna.
keirashara, jakie to są te z supimy, pokazalabys pls linka?
sienka - jak wpiszesz "supima" na stronie to wyskakują, np taka damska klik
Scottie   Cicha obserwatorka
05 grudnia 2019 07:24
Dziewczyny, gdzie kupię dobrej jakości spodnie (np jeansy), nie za miliony? Może być przez internet. Zależy mi na tym, żeby miały wysoki stan, dłuuuugie nogawki, żeby nie łapały kłaków i nie rozciągały się szybko.

Do tej pory kupowałam spodnie w Bershce/Stradivariusie, ale wszystkie kończą się tuż przed kostką albo wyżej, co mnie doprowadza do szału.
efeemeryda   no fate but what we make.
05 grudnia 2019 08:04
porównując do big stara, o wiele bardziej lubie spodnie z H&Mu z serii shaping, te modelujące  😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 grudnia 2019 08:04
ja lubię tesco. Sensowna cena, spoko jakość, na różne długości zrobione
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 grudnia 2019 09:30
Uwielbiam Tesco. Miałam jedne piękne, szare, z wysokim stanem, najulubieńsze. Niestety przetarły  mi się na tyłku po 3 latach codziennego noszenia. Wymyślę coś żeby ich nie wywalać, bo nie mogę odżałować ;(
Ja jestem wysoka i długie dżinsy kupuję w H&M, Reserved i Villa/Only/Bestseller (u nas jest outlet), często po 50 zł.
Scottie, - Lee Cooper, polecam outlet lub kupno dwóch par (co chwilę mają promo, że druga -50%). Od dwóch lat kupuje jeansy w zasadzie tylko tam i w końcu normalne, długie, nie powodzianki 😀 Jakościowo też bardzo na plus.
Całkiem niezłe mam też z Medicine, ale tam już bez opcji wyboru dłuższej nogawki.
Achaja dzięki za filmik! co prawda ja raczej mało utalentowana, ale może spróbuję 🙂
a miał ktoś jeansy 100% bawełny z topshop? rozciągają się bardzo? będą wypychać im się kolana, nie? 😤
Scottie ja kocham jeansy River Island, do kupienia na Zalando. Co do długości to ciężko mi się wypowiedzieć, bo ja z tych krótko nożnych.
Scottie w Outlecie Levi's można 2 pary zdobyć w dużo lepszej cenie. Mam 180 cm wzrostu - jeansy Mile High polecam! Normalnie noszę długość 34+, ale Levisowa rozmiarówka jest inna i 32 w zupełności styka. Mam 3 pary w różnych kolorach, na początku się trochę rozciągnęły, jak to jeansy, ale już od tamtego czasu niezmiennie są ekstra, a noszę je maniakalnie często.

Wszelkie H&M i inne to dla mnie spodnie do połowy łydki.. Only kiedyś kupowałam, ale są zdecydowanie słabszej jakości niż Levi's.
smartini   fb & insta: dokłaczone
09 grudnia 2019 09:33
Scottie, zabrzmi głupio, ale - H&M, męskie skinny 😀 mają wysoki stan, są znacznie dłuższe niż damskie a męskie skinny leżą tak, że są dopasowane ale nie przypominają legginsów. Mam jedną ukochaną parę, krawcowa poprawiła mi trochę w pasie bo wiadomo, wcięcia w talii nie miały i są świetne ;D I ten jeans jakby lepszej jakości niż damskie, grubszy, mocniejszy

Ja się zapytam - widziałyście gdzieś jasną bluzkę w cekiny nie za miliony? 😀 mam imprezę w styczniu, będzie w klimacie lat 20 ale już mam trochę dość frędzlowatych kiecek, które można ubrać tylko na przebieraną imprezę jednej dekady 😁 idę w garniak z Zary i żeby sostać 'w klimacie' potrzebuję pełen blink na bluzce 3🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
19 grudnia 2019 13:02
efeemeryda, dzięki za polecenie spodni z H&M z serii shapeing. Szkoda, że są dostępne tylko online, ale udało mi się trafić z rozmiarem. Te w kolorze denim są świetne (no kocham możliwość wyboru długości nogawek!!), już je uwielbiam. Co do czarnych to się trochę zawiodłam, bo łapią kłaki, ale przymknę na to oko.
efeemeryda   no fate but what we make.
19 grudnia 2019 13:22
Scottie
Bardzo proszę  :kwiatek:
Sama planuje polować na nie na wyprzedaży online, bo jeansów nigdy za dużo  😁
Graba.   je ne sais pas
19 grudnia 2019 13:59
smartini, nie wiem jakich dokładnie szukasz, ale bardzo niskobudżetowo widziałam kilka rodzajów w sinsay! 🙂
rybka   Różowe okulary..
19 grudnia 2019 20:53
Może nie niskobudżetowe ale naprawdę dobrej jakości tatuum:
https://www.tatuum.com/pl/spodnie-damskie/51836-anastasia-1.html#/rozmiar-40/kolor-denim
Pomocy 😀 Niestety spotkało mnie nieszczęście w postaci konieczności pojawienia się na bardzo eleganckiej imprezie/balu a że ja od zawsze na bakier z kieckami (nie noszę od lat) to nie mam pojęcia gdzie szukać. Potrzebuję mega eleganckiej, wieczorowej sukni, żadne tanie sieciówki itp. Musi być świetnie uszyta, super jakości i koszt do 2000 zł. W jakich sklepach szukać? Tylko stacjonarnie - Warszawa.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 stycznia 2020 22:38
larabarson, ja nie z Warszawy, ale w takiej cenie chyba można znaleźć wieczorówki w salonach sukien ślubnych  👀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 stycznia 2020 08:19
larabarson a nie myślałaś o wypożyczeniu? 🙂

Jeśli kupować, to rzeczywiście salony sukien ślubnych są świetnym pomysłem 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się