Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

konikaraa, _Gaga Moja paczka od horsetack czeka na poczcie, odbiorę w poniedziałek. Oznacza to, że wysłali odrazu po moim mailu. Sądzę, że bez wysyłania tych mail by jeszcze nie wysłali. Finalnie nie jest źle, bo paczkę mam przed świętami a na tym mi głównie zależało bo potem wyjeżdżam i nie miałabym nawet jak tego odebrać. Super, że to jednak 2 tygodnie a nie 2 miesiące ale fakt, że i tak znacznie dłużej niż być powinno i to, że z ich strony kontaktu zero (dopiero jak sama dopytywałam ale z tego co piszecie to i tak miałam szczęście, że odpisywali) i tak mnie zniechęciło wystarczająco bardzo, żeby sobie w przyszłości zakupy u nich darować. No i jeszcze jedna kwestia. Ja mam ogromny problem z pisownią i ortografią ale staram się pisać poprawnie a to w jakiej formie dostawałam te maile to jakiś armagedon. Nie napisałabym w takiej formie do znajomych a co dopiero do klienta  🤔
jabooshko dzięki. Też sobie coś kupiłam. Mi chyba dodatkowego kodu 10 % nie naliczyło, ale pewna nie jestem i nie chce mi się sprawdzać. I tak tanio i jestem zadowolona.  :kwiatek:
Obiś, z horse trackiem niestety są takie jaja, mają fajny asortyment i często dobre promocje ale obsługa klienta to tam leży bardzo, ja niestety też się zraziłam.
jabooshko, dzięki za fajny cynk! 🙂
www.koniesklep.pl -30% kod choinka30
kody są nowe na naszej stronie,która też jest nowa, jeśli coś nie działa poprawnie na komputerze czy telefonie prosimy o kontakt mailowy lub przez facebooka 🙂

majeczka   Galopem przez życie!
18 grudnia 2019 09:36
Zapytam jeszcze tu bo tu wiecej osob zagłada, za awiam ktos cos ze spooks.de? Potrzebuje jedna mała rzecz
Nie wiem czy już było , ale jeśli nie to wklejam link do promocji Pro Linen- darmowa dostawa
https://pro-linen-shop.pl/pl/c/PASZE-DLA-KONI/52
W Sklepie stacjonarnym Pasaz w Sopocie (hipodrom) duże promocje M.in. Na kaski UVEX
Co w zeszłym roku kryło się w tejmniczych  torbach pod choinkę w Equishopie? pamiętam że kilka lat temu dostałam świeczkę  he he he
Gdzie można trafić na wyprzedaże poświąteczne, głównie chodzi mi o kask. Będę bardzo wdzięczna za info.
Mam do oddania kod na 10% do GNL. Ważny do dziś i nie obejmuje niestety suplementów,Pikeura i Eskadrona. Może komuś się przyda  :kwiatek:
KOD: MERRYGNL
Czy posiada ktos kod do dobrego-konia?  🏇
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
01 stycznia 2020 18:59
ktoś ma jakiś kod do bergo?
Olciiik, mam do bergo-20% do 15.01 KOD : after20
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
01 stycznia 2020 20:22
grando_, bardzo, bardzo, baaaaardzo dziękuję! 😍 :kwiatek:
Rzuciły się komuś w oczy bryczesy Horze Grand Prix ciemny brąz w jakiejś dobrej promce?  :kwiatek:
Moon   #kulistyzajebisty
05 stycznia 2020 17:01
Siwaa, zaglądałaś do Bergo? Swojego czasu mieli spore promki na bryki, m.in. Horze 😉
Moon Na bązowe właśnie nie ma 🙁 Bergo to moje go-to jeśli chodzi o bryczesy :P
Ma ktoś jakiś kod do febro?  :kwiatek:
W jakim okresie Equishop robi jakieś promocje?
Siwaa - zobacz w horze.pl. Jest 20% taniej.
Widział ktoś promocję w sklepie, w którym mają produkty Carr Day Martin? 👀 Potrzebuje kilku rzeczy akurat.
Jest jakiś kod do gnl?
Widział ktoś promocję w sklepie, w którym mają produkty Carr Day Martin? 👀 Potrzebuje kilku rzeczy akurat.


w Horsetack jest 20%
siwaaa nie orientujesz się, czy dzień darmowej dostawy tylko w decathlon czy może w innych sklepach też ? 🙂
Siwaa, - dziękuję! 🙂
do -50% na bryczesy w strawhorses.pl
1500 par w cenach 8-300zł
Ma ktoś do HORSETOWN jakiś rabat? 😉
Kayra   Kucusiowy wariat :P
11 stycznia 2020 08:36
Czy jest jakiś może kod do Equidea? 🙂
A czy ktoś poratuje jakimś kodem do konik.com.pl???
anetakajper   Dolata i spółka
17 stycznia 2020 09:03
https://www.forhorses.pl/  -10% na suplementy Yarrowia
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się