gra komputerowa i ty

Facella   Dawna re-volto wróć!
12 listopada 2019 15:25
Jestem do tylu z aktualnościami, bo mi sie wydawało, ze Cyberpunk wychodzi przed świetami  😜
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 grudnia 2019 11:36
Sapkowski się dogadał z Redami, chryste panie, będzie kolejny wiedźmin !!!
Tak a propo - warto zagrać w pierwszą i drugą część? W Dzikiego Gona gram trzeci raz, a może warto się "cofnąć"? 👀
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 grudnia 2019 11:49
Tez gram w Dziki Gon po raz któryś, chce dokupić Serca z Kamienia i Krew i Wino, potem wrócę do pierwszej i drugiej części, w które nie grałam. Pewnie warto, ale grając w odwrotnej kolejności obawiam się rozczarowania grafiką i mechanizmami...
Widziałam właśnie screeny i przyzwyczajona do Dzikiego Gonu, to podejrzewam, że będzie ciężko się przyzwyczaić. Ale chyba i tak będę chciała je mieć, nawet jeśli zagram tylko po razie. 😀

O rany, nie masz dodatków? Ja teraz rozgrywkę szłam na szybko, byle skończyć i móc grać w dodatki, zwłaszcza Krew i Wino. 😜
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 grudnia 2019 12:18
Nie mam, gram na konsoli mojego mężczyzny, który dostał Dziki Gon i go nie porwał, wiec dodatków nie kupił. A wyskoczyć ze stówki przed świetami to słabo 😉
Ja na szczęście od razu dostałam edycję specjalną. 😀 Chyba sobie kupię też wersję na PC, bo nie sądzę, żeby mi się udało tutaj ściągnąć xboxa. A grać trzy razy do roku, jak jestem w domu to zdecydowanie za maaało.

Muszę jeszcze nauczyć się grać w gwinta, bo po pierwszym podejściu całkiem to olałam. I omijam zadania związane z gwintem, a mam ambicję, żeby raz mieć zrobione zadania w 100 procentach.
Jedynką się zawiedziecie pod względem każdym, za wyjątkiem fabuły :P Choć wydaje mi się, że też nie jest aż tak dobra jak dalej. Ale dwójka już tak mocno nie odstaje.
Ok, zamawiam obie na PC w takim razie. 🤣
Wiesz, mi się w jedynkę grało super i robiłam dużo wow, po części też dlatego, że jestem mega fanką książek i sobie "zwiedzać" Wyzimę czy coś to było coś. Ale grałam w nią gdy wyszła, a po tylu latach to już to słabo wygląda :P Ale klimat to te gry mają, bez wyjątku.
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 grudnia 2019 15:39
Ja teraz zaczęłam Dziki Gon po to żeby właśnie wszystkie karty do Gwinta wygrać.
Gram głównie dla fabuły, lecę na łatwym, żeby nie musieć za długo skakać wokół potworków i dla mnie to jest największy fun, ze idzie mi tak łatwo - zazwyczaj w grach strasznie się frustruje, ze nie mogę czegoś przejść/ubić/znaleźć, a Dziki Gon jest taki idiotoprzyjazny  😂
budyń no i właśnie dla tego klimatu przeżyję nawet słabą grafikę. 😀

Jest gdzieś jakaś łopatologiczna instrukcja jak grać w gwinta? 😜

A w Assasin's Creed grałyście? To trzeba grać po kolei?
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 grudnia 2019 16:05
Poziom Gwinta tez można zmniejszyć 😁 nauczyłam się grać jedna talia 😂
Bizon   Lach bez konia- jak ciało bez duszy.
22 grudnia 2019 20:32
Fani Wiedzmina, słyszeliście, że Sapkowski dogadał się z CD project i będą dalsze ,, wiedźminy 😅"?
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 grudnia 2019 20:48
Drugi post od góry na tej stronie...
Bizon   Lach bez konia- jak ciało bez duszy.
23 grudnia 2019 10:32
Brawo ja 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 grudnia 2019 20:52
A w Assasin's Creed grałyście? To trzeba grać po kolei?


Nie trzeba. Ogólna fabuła serii (czyli przeniesienie do rzeczywistości) to średnio jakieś 20 minut w grze, zwykle jest z dupy i zaciskasz zęby żeby to wreszcie minęło i wracasz do gry w danym asasynie 😁 Każdy asasyn ma swoją historię, swoje czasy, spokojnie możesz sobie odpalić Origins czy Odyssey i nie stracisz na tym że nie grałaś w naście poprzednich części 😉
Super, dzięki!
Powiem wam, że to chyba był błąd grać najpierw w Dziki Gon, a dopiero potem w pierwszą część. Mam niezłego mindfucka za każdym razem, jak widzę Geralta wymachującego mieczem nad głową, jakby miał zamiar rzucić nim do kosza i zyskać 3 punkty. 😜 Ogólnie te twarze i mechanika mnie rozbrajają. 😜
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 stycznia 2020 11:06
Jak coś to na PlayStation Store oba dodatki do Wieśka można kupić ponizej 40 zł, promocja trwa do 10.01.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
06 stycznia 2020 12:28
Ja sobie Dziki Gon kupiłam na konsolę (PS4) i macie jakieś rady co do sterowania, bo nie do końca to ogarniam przy walkach  😵
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 stycznia 2020 12:37
Samouczek 🙂 to moja pierwsza gra na PS4 w jaką w ogóle grałam. Szybko się nauczyłam poruszania dzięki samouczkowi. A tak poza nim to polecam bić dzikie psy, wilki napotkane po drodze. Atakują w grupie, wiec można się nauczyć jednocześnie atakować, unikać i rzucać znaki. Jedyne czego nie ogarniam w walce to parowanie i kontra ciosów w walce z ludźmi i skok z atakiem w plecy.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
06 stycznia 2020 13:03
Największy problem mam z trzymaniem pada  🤔wirek: jakoś te opcje poruszania są dziwnie rozłożone i brakuje mi rąk :p
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 stycznia 2020 14:44
W ustawieniach jest możliwość zmiany sterowania, nigdy jednak nie korzystałam.
Ja zmieniam shortcutsów w każdej grze. Każ. Dej. Zanim nauczyłam się to robić, to musiałam prosić siostrę, żeby mi trzymała control w trybie Pvp, żeby móc bić gracza, bo zwyczajnie nie starczało mi dłoni do tego. Jak tylko muszę u niej na koncie zagrać parę gier w LoL-a, to od razu przystosowuję skróty, bo nie umiem grać. 😀 Więc polecam pozmieniać, Safie, bo czasami serio nie wiadomo, co autor miał na myśli z takim rozłożeniem, a nie innym.
Np. nie ogarniam podstawowego ruchu w WoW-ie. Zawsze zamieniam AD z QE, bo dla mnie to kompletnie nieogarnialne, żeby Q i E biegać na boki, a A i D się obracać. Może faceci mają w mózgach inny system sterowania? 😀
Nie wiem, czy do Playa są inne pady niż do Xboxa, ale u mnie to była kwestia czasu. Parowania nadal nie robię, ale uniki, znaki i walkę moje ręce już ogarniają samoistnie. Ale szczerze powiem, że zajęło to trochę, zwłaszcza że to była moja pierwsza poważniejsza gra na konsoli. Wcześniej tylko chwilę grałam w GTA, ale mnie jeden bohater tak irytował, że to wyłączyłam i już nigdy nie wróciłam. Za to teraz mam problem z graniem na komputerze i sterowaniem myszką, bo właśnie jestem już tak przyzwyczajona do pada, że jak się nie skupię, to kręcę to myszką, zamiast klikać. 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 marca 2022 21:02
Jak mówiłam trzy lata temu, dzisiaj się oficjalnie potwierdziło - będzie kolejny Wiedźmin. I wygląda że będzie to nowa szkoła (ryś?)
CF83A46C-5D91-40B0-BF38-736BC50CC869.jpeg CF83A46C-5D91-40B0-BF38-736BC50CC869.jpeg
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 marca 2022 23:03
Facella, mnie też to rysia przypomina. Tylko obstawiam premierę w 2025 - 28 😭
Dota2 - Super gra)
spam
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban permanentny
Komentarz moderatora: spam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się