Pensjonaty, stajnie - Zachodniopomorskie, okolice Szczecina

To w sumie zależy, czego potrzebujesz, bo każdy ma zupełnie inny asortyment.

Galopada ul. Sosnowa https://galopada.pl/
Cavallo ul. Przybyszewskiego http://www.cavallo.szczecin.pl/
TopHors ul. Kręta/Ku Słońcu https://tophors.pl/
Equi fashion jeszcze.
3 kwietnia Szczecin i okolice, 4 kwietnia Szczecinek i okolice : możliwe bezpłatne konsultacje żywieniowe z ważeniem koni. Pani dietetyk z Hoevelera będzie w tych okolicach, jeśli ktoś by chciał skorzystać to piszcie.
Chciałby ktoś sie dorzucić do zamówienia z Kramera?
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 czerwca 2019 09:19
Cześć!
Czy w okolicach Szczecina, najlepiej lewobrzeża, znajdzie się jakaś stajnia w której można potrenować ujeżdżeniowo na poziomie N/C bez własnego konia? Hala miłe widziana. Słyszałam jedynie o stajni w Kościnie, czy to jedyna? Będę wdzięczna za polecenia.
W Płochocinie są na tym poziomie, tyle że kucyki. 😉
Brzózki.
Kawałek za Szczecinem ale w lewą stronę.
Facella w Brzózkach masz sekcję sportową na fajnych maszynach - dzwoń do Pani Mai - nie wiem jak z jazdami indywidualnymi ale jakby co służę pomocą - jestem tam prawie codziennie. Od Szczecina to 40 km przez wioski więc jazdy też max 40 minut.
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 czerwca 2019 13:00
W Płochocinie są na tym poziomie, tyle że kucyki. 😉

Kucyki to raczej nie dla mnie 😉
Jazdy indywidualne to nie jest jakiś must have, wystarczy żeby ktoś na mnie jednak zwracał uwagę podczas jazdy. Wcześniej jeździłam głównie sama, na koniach porobionych do GP włącznie, przez co robię masę błędów dosiadowych. Plus jestem po ponad rocznej przerwie od regularnej jazdy. Chce do tego wrócić, ale żeby ktoś jednak mnie kontrolował. Na razie w Szczecinie jestem co jakiś czas. Sprawdzę Brzózki. A jak opinie o Koscinie?
W Kościnie raczej nie ma koni szkółkowych, bo to jest tylko hotel. Są tam  pojedyncze osoby, które udzielają jazd na swoich koniach, ale z tego co wiem to chyba  bardziej skokowo. Spróbuj może do Płochocina albo właśnie do Brzózek się umówić.
Ile teraz kosztuje pensjonat w Glinnej? Ktoś stoi? Mam kilka pytań.
Ma ktoś może informację, czy w okolicy Choszczno-Drawno jest jakiś pensjonat, albo przydomówka gdzie mogę ze spokojem postawić konia? Zależy mi na towarzystwie innych koni i łąka/padok w opór.
Gillian   four letter word
02 września 2019 20:36
Pod Choszcznem jest mega wypasiona stajnia ze wszystkim co Bozia dała, niestety nazwa miejscowości ucieka mi z głowy. Może ktoś podpowie z okolic.
Jeżeli Kiełpino to znam i lubię, ale nie ma wolnych boksów, może być coś z mniejszym przytupem  😉��
Żmijkowa@ Ośrodek Jeździecki Bukowie, Bierzwnik, nie wiem czy prowadzą hotel ale  mają FB to można dopytać  🙂
dziewczyny czy ktoras z was robila w zachodniopomorskiem badania wrzodowe i jakiego weta wzywałyście...
Aktualjie czekam na gastroskopię. Koniec miesiąca w Szczecinie będzie Blanka. Wcześniej może Marta Zmiertka od Przewoźnego.
widzę, że jesteście zorientowane w temacie, więc może akurat dacie radę mi pomóc 🙂
szukam stajni do 40-50km od centrum choć im bliżej tym lepiej 😉
zależy mi na:
OŚWIETLONYM placu z przyzwoitym podłożem lub hali
codziennym padokowaniu nawet po kilka godzin
czystości w boksach
Mam nadzieję ze nie wymagam zbyt duzo i akurat znajdzie się miejsce które spelni warunki 🙂
pdp, tak jest w Leśnie Górnym. Do tego masz siano w siatkach, równane i polewane podłoża na placu, hali, lonżownikach i w karuzeli. Czyste, ogromne boksy, pastwiska dosiewane i nawożone, oczywiście konie wypuszczane na pastwiska w małych grupach, itd itp... ale nie ma miejsc i jest kolejka.
Bardzo dobre warunki są również w Smogolicach i wydaje mi się , że mają jeszcze jeden wolny boks. Trzeba by się pospieszyć.
w smogolicach niestety plac nie jest oswietlony a hala jest malutka... A w lesnie wlasnie nie ma miejsc. Moze komus przyjdzie do glowy cos jeszcze? :/
Glinna, Komarowo, Kościno, Płochocin... trochę jest tych stajni w okolicy
Nawet w Trzeszczynie jest oświetlenie na placu i hala namiotowa...
Proponuję wsiąść w auto i pozwiedzać 🙂
Dalej są jeszcze Brzózki, Modrzewie, Przemocze czy Kościuszki...
stajnia smogolice- ja stanowczo nie polecam
stajnia smogolice-ja stanowczo nie polecam, nie wiem czemu reszta opisu dodać się nie chce. Więc streszczę swoją opinie a raczej fakty, słabe podłoże, dziury i kamienie-kopyta po jazdach czy spacerku w karuzeli w tragicznym stanie, hala na której konie się nie mieszczą, nie dziwie sie-bieganie na 10m szerkosci jest ciezkie, w boksach jeszcze niedawno spod warstwy sciolki wychodzily robaki co mam nagrane, konie na padokach bez siana i wody, stojace caly dzien w boksie dostaja sianokiszonke raz dziennie. Ale za to piekna strona internetowa i fb, az da sie uwierzyc w kit ze opieka i warunki sa swietne
pomijam juz to ze wszystkie konie boją się ręki i czlowieka z wiadomego powodu  😉 za to warunki sa idealne dla plastikowego konia, wiec jesli ktos takiego posiada, stajnia smogolice posiada dla was wolne boksy!!
arianabudyta, cos Wam się stajnie w zachpomie pokończyły. Każda kolejna zła, bez względu na opiekę, infrastrukturę, kompetencje właścicieli. I dziwnym trafem jak się z jakiegoś miejsca wynosicie (konkretnie zostajecie wyproszone), to w ciagu kilku tygodni stajnia się zapełnia i się jakoś milej robi...
Na szczęście Smogolice się same obronią, wystarczy tam pojechać, zobaczyć, poznać obu Leszków.
A jak ostrzegać to chyba generalnie przed Wami, bo takich pensjonariuszy to się wrogowi nie życzy  😉
arianabudyta: Ojjj, bardzo nieładnie tak kłamać. Straszne oszczerstwa i pomówienia. Tak jak wyżej pisała Gaga, ja również słyszałam, że to kolejna stajnia w zachodniopomorskim, ktora nie spełniła Waszych oczekiwań. A raczej "oczekiwań".
Boże, chroń przed takimi klientami.
Z takim podejściem do życia i ludzi, życzę powodzenia.

Szok, jak pozory mylą
a która z rzeczy które wymieniłam jest nieprawdą? myślę, że w tej kwestii nie powinny wypowiadać się osoby, które nie trzymają tu konia czy nie przybywają na codzień, ale owszem, można pojechać, zobaczyć, będzie super-moje wrażenie latem również takie było. Jednak będąc tam codziennie widziałam jak jest naprawdę i stajnia nie spełniła jakichkolwiek oczekiwań, które owszem mogłam mieć za te pieniądze, czy na podstawie przedstawianej oferty
a która z rzeczy które wymieniłam jest nieprawdą? myślę, że w tej kwestii nie powinny wypowiadać się osoby, które nie trzymają tu konia czy nie przybywają na codzień, ale owszem, można pojechać, zobaczyć, będzie super-moje wrażenie latem również takie było. Jednak będąc tam codziennie widziałam jak jest naprawdę i stajnia nie spełniła jakichkolwiek oczekiwań, które owszem mogłam mieć za te pieniądze, czy na podstawie przedstawianej oferty


A mozna prosic filmy i zdjecia, bo az sie nie chce wierzyc?  🤔 🤔 🤔
tak, nie moge tylko napisac 🙂
tak, nie moge tylko napisac 🙂


Napisałam na priv.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się